زني كه متهم است مادرشوهرش را به قتل رسانده ادعاي جديدي در دادگاه مطرح كرد كه باعث تجديد جلسه محاكمه شد. به گزارش خبرنگار ما اين زن 34ساله كه فاطمه نام دارد متهم است 24 تيرماه سال گذشته مادرشوهرش را در تهران به قتل رسانده است. اين زن در اعترافات اوليه اش مدعي شده بود به دليل اختلافاتي كه با فاطمه مادرشوهر 49ساله اش داشت او را با ضربات چاقو زخمي و سپس با سيم خفه كرد. در ابتداي جلسه محاكمه نماينده دادستان تهران در جايگاه حاضر شد و در توضيح كيفرخواست گفت؛ فاطمه به دليل اختلافات شديدي كه با مادرشوهرش داشت او را به قتل رساند. اين زن پس از دستگيري مدتي در برابر اتهام قتل سكوت كرد اما سرانجام مجبور به اعتراف شد. با توجه به اينكه اين زن صحنه قتل را بازسازي و جزيياتي را نيز مطرح كرده است، من به عنوان نماينده دادستان تهران تقاضاي صدور حكم قانوني را دارم. در ادامه اولياي دم مقتول خواستار قصاص فاطمه شدند. در اين ميان شوهر فاطمه هم كه پيش از اين اعلام رضايت كرده بود تقاضاي قصاص كرد و گفت در آن زمان در شرايط روحي و رواني خوبي نبوده است. با اين حال قاضي اعلام كرد از آنجايي كه وي يك بار اعلام رضايت كرده است بنابراين نمي تواند دوباره شكايتي را مطرح كند. سپس فاطمه متهم به قتل در جايگاه حاضر شد. او اتهامش را رد كرد و گفت؛ من مادرشوهرم را نكشتم. شوهرم اين كار را كرد. روز حادثه به من گفت چون مبلغ 500 هزار تومان از مادرش پول مي خواهد من بايد با او آشتي كنم. راضي به اين كار نبودم اما اصرار هاي شوهرم باعث شد قبول كنم. ما به منزل مادرشوهرم رفتيم و من با او آشتي كردم. شوهرم از مادرش خواست پول را به او بدهد اما مادرش قبول نكرد و گفت تو فردي تن پرور شده يي و بايد خودت كار كني. متهم ادامه داد؛ مادرشوهرم داشت مربا درست مي كرد. شوهرم كه از اين حرف عصباني شده بود چاقويي را كه هميشه در جيب داشت، بيرون كشيد و يك ضربه به كتفش زد و بعد هم كه مادرش به پشت افتاد چند ضربه هم به سينه اش زد، در اين هنگام بود كه سيمي را برداشت و دور گردنش پيچيد، سپس طلاهاي مادرش را برداشت و به من داد. ما با هم آنها را به يك طلا فروش برديم و به مبلغ 450 هزار تومان فروختيم. بعد به پارك چيتگر رفتيم و با هم دوچرخه سواري كرديم. شب شده بود كه موبايل شوهرم زنگ زد، دوستش بود، به او گفت هرچه سريع تر خودت را به خانه مادرت برسان. شوهرم ترسيد مبادا مادرش زنده مانده و ماجرا را به برادرش گفته باشد، به همين خاطر هم يك قمه زير لباسش مخفي كرد و با هم به آنجا رفتيم و بعد متوجه شديم مادرشوهرم فوت شده و آنها مي خواستند اين موضوع را به ما خبر بدهند. بعد از صحبت هاي اين زن هيات قضات شعبه 74 وارد شور شدند و با توجه به ادعاي جديدي كه متهم مطرح كرد، اعلام كردند لازم است تحقيقات بيشتري در اين پرونده انجام گيرد. براي همين ادامه رسيدگي را به بعد از انجام تحقيقات موكول كردند.