اگر كريمي در نيم فصل پرسپوليسي شود اين موضوع هيچ ربطي به اشخاص ندارد و بايد موفقيت مربوط به آن را به نام پرسپوليس نوشت،نه كساني كه مي‌خواهند محبوب دل مردم شوند

سايت گل ـ شب گذشته حسين هدايتي در گفت‌وگوي تلويزيوني با برنامه ورزش از نگاه دو، صحبت‌هاي جالبي درباره مباحث اخير مربوط به تيم‌هاي پرسپوليس و استيل آذين داشت. سايت گل كه روز گذشته خلاصه‌اي از حرف‌هاي او را منتشر كرد، به تفصيل اين مصاحبه را مجدداً منتشر مي‌كند.حسن هدايتي در اين مصاحبه ،موضعي بي پروا و تند عليه حبيب كاشاني مديرپرسپوليس گرفته است:
*نمي‌دانم چرا تمام حرف و حديث‌ها بعد از پيروزي استيل آذين مقابل پرسپوليس آغاز شد. تا قبل از آن آقايان روابط دوستانه‌اي با ما داشتند اما ناگهان دست به افشاگري زدند.

*مي‌گويند من 400 ميليون تومان به ليدرها پول دادم. اگر كسي بتواند اين ادعا را ثابت كند، 400 ميليون تومان ديگر به او پاداش مي‌دهم. ما به 10 نفر از ليدرها ماهي 400 هزارتومان حقوق مي‌داديم كه اسناد آن در امور مالي باشگاه موجود است.
*از 350 ميليوني صحبت مي‌كنند كه حسين هدايتي تحت عنوان رشوه پرداخت كرده تا علي كريمي پرسپوليسي شود. من اين 350 ميليون را به كميته المپيك قطر حواله كردم تا رضايت‌نامه كريمي صادر شود. تازه اگر رشوه هم داده باشم كه به نفع شما و براي پرسپوليس دادم.
*آقايان قبل از پرسپوليسي شدن كريمي موج سواري را آغاز كردند اما بهتر است اجازه بدهند اول توافق بين دو باشگاه حاصل بشود و بعد موج سواري كنند. مثل من كه پارسال تا قبل از آمدن كريمي استفاده تبليغاتي از اين ماجرا نكردم.
*اگر كريمي در نيم فصل پرسپوليسي شود اين موضوع هيچ ربطي به اشخاص ندارد و بايد موفقيت مربوط به آن را به نام پرسپوليس نوشت،نه كساني كه مي‌خواهند محبوب دل مردم شوند.
*در اين اوضاع خراب بازار هيچ كس بخاطر رضاي خدا خريد و فروش نمي‌كند. به قول بازاري‌ها بي‌مايه فتير است و قطعاً‌ علي كريمي مجاني به پرسپوليس نمي‌رود. بهتر است دوستان يكي مثل من را پيدا كنند تا مثل پارسال پول جذب كريمي را پرداخت كند.
*قبل از بازي با پرسپوليس به بچه‌هاي استيل آذين گفتم اگر حريف برنده شود پاداش شما را به بازيكنان پرسپوليس مي‌دهم. البته اين موضوع را رسانه‌اي نكردم تا آقايان ناراحت نشوند. بعد از بازي به بازيكنان خودم گفتم به جرم برادركشي فقط يك شاخه گل سرخ به شما پاداش مي‌دهم. هيچ پولي هم بابت پاداش برد پرسپوليس پرداخت نشد. گرچه اگر هم مي‌كردم كار اشتباهي نبود.
*در حال حاضر دوستانی خط می‌دهند که به ظاهر خداشناس هستند ولی بهتر است که دست از این کارها بردارند. یک انسان نمی‌تواند حرف از اسلام بزند ولی در کارهایش دروغ، نیرنگ،ریا و نفاق دیده شود. با این کارها نمی‌توان در دل مردم نفوذ کرد و به جایی رسید، بهتر است که صادق باشیم.
*از درون شوراي شهر سنگ‌اندازي مي‌كنند تا ورزشگاه امام رضا به استيل آذين واگذار نشود. اين دوستان فكر كردند كه اين ورزشگاه مجاني به ما واگذار مي‌شود در صورتي كه خود من درخواست برگزاري مزايده كردم. اما آنها گفته‌اند ورزشگاه را بايد به تيم ديگري تعلق بگيرد. سوال من اين است كه يك ورزشگاه 10 هزارنفري به چه درد تيمي مثل استقلال مي‌خورد.