دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: هنوز هم برخورد کلیشه ای و سلیقه ای با اندیشه ها ( متفاوت ) ادامه دارد

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

پیش فرض پاسخ : هنوز هم برخورد کلیشه ای و سلیقه ای با اندیشه ها ( متفاوت ) ادامه دارد

منم موافقم
    خانم کیا عزیز شما که همکار تالار موسیقی شدید متاسفانه مانند کاربر تازه وارد عمل میکنید.این جمله ی (اره موافقم) شما اسپم هست.چون با زدن تشکر میتونید این منظور رو برسونید.پس بازم اینجا خیلی فضا مهیا بود که به راحتی همکار شدید.

سلام
    جناب نظری من نمی دونم کدوم پست شما حذف شده چون اصلا ندیدمش اما الان که دیدم یکی از پست های منم حذف شده البته اصلاً برام مهم نیست شما که گفتید متوجه شدم.
    ولی با حرف شما کاملاً موافقم که اینجا بحث های غیر علمی که گاهاً جنبه سرگرمی هم نداره زیاد راه میفته. جالب اینجاس که چقدر هم استقبال میشه؟!!
    البته خب دلایلش هم کاملا مشخصه مثل رنج سنی کاربران، عدم نیاز و تمایل به مطالب علمی خصوصاً توی این فصل، وجود موضوعات مختلف با انشعابات زیاد در سایت که کنترل حجم مطالب رو مشکل میکنه تازه ترافیک خطوط و سرور و ... هم هست.
    با این وجود علی رغم تاپیک هایی که زده شد در مورد نوع مقاله و حالا مسائلی از این دست، من کنترل منسجمی نمی بینم و روند قبلی همچنان برقراره. خلاصه که سخت نگیرید اینجا همه چیز درهمه ...
    خانم زینا عزیز که که حذف شدن تاپیکتون رو بیان کردید میشه بگید محتوای تاپیکتون چی بود؟

و با توجه به مطالب علمی خوبی که تو سایت هر روز هست خودتون خواستید تو بحث ها شرکت کنید؟

ما خوشحال میشیم اگر وقتی که تو سایت صرف میشه رو در قسمت های علمی بگذرونید و از تجربیات و علمتون استفاده کنیم.

درسته به نظره من باید اجازه بدن هرکی هر حرفی داره بزنه البته بدونه توهین کردن به شخص خاصی یا طرز فکری کسی خلاصه اینجا محله جمع شدن افراد داناست البته به غیره بنده...سوتفاهم نشه یه موقعه..
    دوستان سطح فکری خیلی خوبی دارن پس چه خوب میشه اگه براشون فضارو مهیا کنیمتشکر
    میشه بگید چه حرفی میخواید بزنید نمیتونید؟کسی جلوتونو گرفته؟مگه چه حرفیه؟اگه سخته در گوشی بگید.

ببخشید من قصد جسارت به کسی رو نداشتم.

نمیدونم چرا شکایت میکنید در حالی که خیلیا پذیرای شنیدن حرفای شما در بحث های علمی هستند.اگر تک تک ما هر کدوم فقط روزی یهمطلب علمی و بحث علمی ایجاد کنیم بعد از 1 ماه متوجه میشیم که دیگه کسی روش نمیشه برای وقت گذروندن و سرگرمی بیاد تو سایت.چون خودمون به قسمت سرگرمی سایت هم رسیدگی میکنیم.البته واسه استراحت.

2. 4 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    ارسال تشکر
    687
    دریافت تشکر: 629
    قدرت امتیاز دهی
    1164
    Array
    zina_a's: خواهش

پیش فرض پاسخ : هنوز هم برخورد کلیشه ای و سلیقه ای با اندیشه ها ( متفاوت ) ادامه دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshumakher نمایش پست ها

خانم زینا عزیز که که حذف شدن تاپیکتون رو بیان کردید میشه بگید محتوای تاپیکتون چی بود؟

و با توجه به مطالب علمی خوبی که تو سایت هر روز هست خودتون خواستید تو بحث ها شرکت کنید؟

ما خوشحال میشیم اگر وقتی که تو سایت صرف میشه رو در قسمت های علمی بگذرونید و از تجربیات و علمتون استفاده کنیم.

.
    سلام جناب شوماخر محترم مثل اینکه متوجه عرض بنده نشدید؟؟!!!!
    من نگفتم که مطالب علمی خوبی توی سایت نیست و یا من بزور توی بحث ها شرکت کردم، ویا منظورم این هم نبوده که اطلاعات علمی من خیلی بالاست و در این سطح نیست. استنباط من از حرفای شما اینه. هر چند که انکار نمی کنم دوست دارم از نظر علمی این سایت پیشرفت کنه. منظور من اینم نبوده که مطالب مربوط به سرگرمی دیگه نباشند.
    برعکس با توجه به اینکه توی فصل تعطیلات هستیم بنظرم به مطالب مربوط به سرگرمی باید بیشتر بها داده بشه ولی این اصلا به این معنی نیست که مطالبی تحت عنوان سرگرمی بذاریم که نه جنبه سرگرمی دارند نه علمی نه مفرح هستند و فقط وقت گذرونیه ... و در کل میشه گفت اسپم هستند (والبته پر استقبال) لزومی هم نمی بینم عنوان تاپیک هایی از این دست رو نام ببرم چون مشخصه، اینم بگم همه مطالب سرگرمی شامل این مقوله نیستند. چون طنز های جمعی جالبی داره انجام میشه.
    اینکه پرسیدید چه مطلبی از من حذف شده در همین زمینه سرگرمی بوده در همین مورد من حتی تذکر هم دریافت کردم که یکسری صحبت هایی هم با مدیر تالار شد که فکر می کنم لزومی به تکرار مجددش نباشه.
    ...
    و نهایتاً اگه کسی حرفی در رابطه با سایت می زنه شاید هدفش اعتلا و پیشرفت سایت باشه نذاریم برداشت های شخصیمون مانع از این موضوع بشه.
    موفق باشید

4. 4 کاربر از پست مفید zina_a سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    1,136
    دریافت تشکر: 4,005
    قدرت امتیاز دهی
    11969
    Array
    محمد نظری گندشمین's: جدید121

اندیشیدن ، نبضِ حیاتِ ذهن ماست

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    1,136
    دریافت تشکر: 4,005
    قدرت امتیاز دهی
    11969
    Array
    محمد نظری گندشمین's: جدید121

اندیشیدن ، نبضِ حیاتِ ذهن ماست

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)