دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مدیران اصلی بلک‌بری اخراج شدند

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض مدیران اصلی بلک‌بری اخراج شدند

مدیران اصلی بلک‌بری اخراج شدند

این تغییرات اساسی در سیستم مدیریتی بلک‌بری بیش از تغییر مدیر اصلی این شرکت بوده است. این طور که در اخبار روز جاری اعلام شده، هم‌اکنون مدیر اجرایی، مدیر بازاریابی و مدیر مالی این شرکت تغییر کرده‌اند.
    به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، “کریستین تیر”(Kristian Tear) مدیر اجرایی اسبق بلک‌بری به همراه “فرانک بولبن”(Frank Boulben) مدیر بازاریابی در حال ترک کردن این شرکت هستند و هنوز اسامی جایگزینان آن‌ها اعلام نشده است.

“جان چن”(John Chen) مدیرعامل شرکت بلک‌بری با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص گفت: «من از کریستین و فرانک به خاطر زحماتی که برای بلک‌بری کشیدند تشکر می‌کنم. من در تلاش هستم تا به صورت مستقیم‌تر با گروه‌های زبده و مهندسان، و همچنین گروه‌های بازاریابی و فروش محصولات در سراسر جهان همکاری کنم تا بتوانم فعالیت‌های بلک‌بری را تسهیل کنم و نوآوری را در محصولات این شرکت ارایه دهم».
    لازم به ذکر است که “برایان بیدلکا”(Brian Bidulka) مدیر مالی این شرکت نیز در حال خارج شدن از بلک‌بری است.
    البته در خبرها آمده است که با خروج او از شرکت بلک‌بری “جیمز یرش”(James Yersh) که از سال ۲۰۰۸ تا کنون با بلک‌بری همکاری می‌کرده است جایگزین وی خواهد شد.

کد خبر: 18060 گروه خبری: اخبار فناوری اطلاعات منبع خبر: iritn.com تاریخ خبر: 1392/09/06
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

2. کاربرانی که از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند.

همکار تالار بیماریها
    ارسال تشکر
    8,328
    دریافت تشکر: 9,716
    قدرت امتیاز دهی
    64605
    Array
    sr hesabi's: جدید38

پیش فرض پاسخ : مدیران اصلی بلک‌بری اخراج شدند

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5835 نمایش پست ها
    مدیران اصلی بلک‌بری اخراج شدند

این تغییرات اساسی در سیستم مدیریتی بلک‌بری بیش از تغییر مدیر اصلی این شرکت بوده است. این طور که در اخبار روز جاری اعلام شده، هم‌اکنون مدیر اجرایی، مدیر بازاریابی و مدیر مالی این شرکت تغییر کرده‌اند.
    به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، “کریستین تیر”(Kristian Tear) مدیر اجرایی اسبق بلک‌بری به همراه “فرانک بولبن”(Frank Boulben) مدیر بازاریابی در حال ترک کردن این شرکت هستند و هنوز اسامی جایگزینان آن‌ها اعلام نشده است.

“جان چن”(John Chen) مدیرعامل شرکت بلک‌بری با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص گفت: «من از کریستین و فرانک به خاطر زحماتی که برای بلک‌بری کشیدند تشکر می‌کنم. من در تلاش هستم تا به صورت مستقیم‌تر با گروه‌های زبده و مهندسان، و همچنین گروه‌های بازاریابی و فروش محصولات در سراسر جهان همکاری کنم تا بتوانم فعالیت‌های بلک‌بری را تسهیل کنم و نوآوری را در محصولات این شرکت ارایه دهم».
    لازم به ذکر است که “برایان بیدلکا”(Brian Bidulka) مدیر مالی این شرکت نیز در حال خارج شدن از بلک‌بری است.
    البته در خبرها آمده است که با خروج او از شرکت بلک‌بری “جیمز یرش”(James Yersh) که از سال ۲۰۰۸ تا کنون با بلک‌بری همکاری می‌کرده است جایگزین وی خواهد شد.

کد خبر: 18060 گروه خبری: اخبار فناوری اطلاعات منبع خبر: iritn.com تاریخ خبر: 1392/09/06

سلام
    اول ممنون بابت پست خوبتون
    واقعا حیف شرکت بزرگی مثل بلک بری هست که به وضع الان بیوفته
    شرکتی که اصالت گجت هاش رو همیشه حفظ کرد و مثل سامسونگ هر روز یه رنگی نبود
    این تغییر تحولات این چنینی در بلک بری مثل حد فاصل سال های 1994 و تا 1996 در اپل میمونه که سهام داشت مرتب سقوط میکرد و مدیران هی عوض میشدند
    تا در نهایت د دسامبر سال 1996 استیو جابز برگشت و اپل رو نجات داد
    امیدوارم استیو جابز ،بلک بری هم پیدا بشه و این شرکت رو حفظ کنه
    ویرایش توسط sr hesabi : 27th November 2013 در ساعت 11:44 PM
    شاید ....

4. کاربرانی که از پست مفید sr hesabi سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع