دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کدام وزیر احمدی نژاد گریه روحانی را در آورده است؟

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تربیتی(مدیریت وبرنامه ریزی)
    ارسال تشکر
    9,785
    دریافت تشکر: 14,205
    قدرت امتیاز دهی
    15149
    Array
    ماری مریم's: جدید156

پیش فرض کدام وزیر احمدی نژاد گریه روحانی را در آورده است؟

سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۲۶
    شامگاه پنجشنبه هفته گذشته در سالن اجتماعات باشگاه نفت، فارغ التحصیلان دانشکده صنعت نفت در جلسه ای با حضور بیژن نامدار زنگنه یاد و نام شهید تندگویان را با حضور خانواده وی گرامی داشتند.
    عرش نیوز :
    بر اساس خبری که برخی رسانه ها از این جلسه مخابره کردند بیژن زنگنه پرده از ملاقات یک وزیر احمدی نژاد با حسن روحانی برداشته است.

زنگنه با اشاره به تاثر حسن روحانی از یک رویداد ناگوار گفت: چند روز پیش آقای روحانی گفتند که من خیلی متاثر شدم. ایشان گفت یکی از وزیران پیشین آمد پیش من و به من گفت که من رفتم امارات و خواهش کردم و یک مقدار پول از آنها گرفتم و آوردم ایران.

وزیر نفت در ادامه افزود: آقای روحانی گفتند ایشان وقتی که رفتند من نشستم و گریه کردم که کشور ما به کجا رسیده که وزیر ما باید برود و از یک شیخ اماراتی خواهش کند که چهار قران پول به ما بدهد برای امور جاری کشور. این عزت ماست؟

زنگنه همچنین با ذکر خاطره ای خاطرنشان کرد: من یک روز پیش امیر قطر رفتم. امیر قطر به من گفت من غبطه می خورم به آنچه که شما در پارس جنوبی دارید انجام می دهید. ما باید دوباره کاری بکنیم که دیگران به ما غبطه بخورند. البته رهایی ما از مشکلاتی که برای کشور به وجود آمده بود با دعای خانواده شهدا و تلاش عده ای صورت پذیرفت. ان شاءالله همه با هم در راه شهید تندگویان باید جلو برویم و صنعت نفتی داشته باشیم که دیگران حسرت ما را بخورند.

وی در پایان با انتقاد از رفتارهای چند سال گذشته گفت: تا یک زمانی علی رغم بالا و پایین هایی که بود، جریان کشور رو به پیشرفت بود ولی از سال 84 به بعد یک وقفه ای ایجاد شد. ما نباید دیگر در گذشته سیر کنیم. افراطی گری همیشه باید محکوم بشود و همیشه باید با تحجر مبارزه کرد و ما نباید در این بمانیم. خداوند به ما فرصت داده و ما باید از این فرصت برای اعتلای کشورمان استفاده کنیم. ما باید طوری رفتار کنیم که دیگران پیشرفت ما را ببینند.

البته باید دید دفتر احمدی نژاد در پاسخ به این ادعای جدید سکوت خواهد کرد یا پاسخ مقتضی را خواهد داد.
    مشرق ؛

2. 3 کاربر از پست مفید ماری مریم سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)