دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: واکنش چهره های مشهور به خداحافظی فرهاد مجیدی + تصاویر

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مهندسی عمران
    ارسال تشکر
    11,136
    دریافت تشکر: 25,270
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    M@hdi42's: لبخند

smilee1 واکنش چهره های مشهور به خداحافظی فرهاد مجیدی + تصاویر

واکنش چهره های مشهور به خداحافظی فرهاد مجیدی + تصاویر

خداحافظی کاپیتان استقلال از فوتبال پیام ها و واکنش هایی از سوی فوتبالیست ها و بازیگران مشهور در فضای مجازی به همراه داشت. در ادامه پیام علی دایی، علی کریمی، خداداد عزیزی، وحید هاشمیان، وحید طالب لو، امیر جعفری و بنیامین بهادری را به فرهاد مجیدی می خوانید.
    تاریخ انتشار : 8 آبان 1392
    بازدید : 220 نفر

کاپیتان 37 ساله استقلال علاوه بر پیراهن آبی‌پوشان پایتخت، پیراهن تیم‌های بهمن کرج، الوصل امارات، العین امارات، الاهلی امارات، النصر امارات، الغرافه قطر و راپیدوین اتریش را بر تن کرده بود و مدت زیادی از عمر فوتبالی خود را در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس نیز گذرانده است.
    مجیدی نخستین بار در بیست سالگی برای بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ در امارات از سوی محمد مایلی‌کهن به تیم ملی دعوت شد و نخستین بازی ملی خود را در برابر کویت و در سال ۱۳۷۵ انجام داد. او در ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ در دوره مربی‌گری افشین قطبی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد. فرهاد مجیدی‌ در یکم شهریور ۱۳۹۰ و در‌ ۳۵ سالگی در لیست کارلوس کی‌روش قرار گرفت و به تیم ملّی بازگشت. با این حال، او در پنجم مهر ۱۳۹۰ با فرستادن نامه‌ای به علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، خداحافظی‌اش‌ از بازی‌های ملی را اعلام نمود.

کاپیتان شماره هفت استقلال در روز هفتم آبان ماه امسال، پس از 23 سال بازی کردن در میادین گوناگون خداحافظی خود از مستطیل سبز را اعلام کرد.

در ادامه واکنش ها و پیام های بازیکنان و خوانندگان و بازیگران مشهور کشورمان به خبر خداحافظی فرهاد مجیدی را می خوانید.
    علی کریمی:
    پس از خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود این پیام را نوشت: "تو این روزای کم ستاره ی فوتبال کشورمون یکی از ستاره های درخشان این فوتبال و دوست عزیزم از فوتبال خداحافظی کرد.
    هرجا که هستی موفق باشی فرهاد مجیدی
    علی کریمی"

امیرجعفری:
    امیر جعفری در صفحه ی شخصی اش از فرهاد مجیدی تمجید کرد و نوشت: «من هم به نوبه خودم از کاپیتان تیم محبوبم استقلال,بابت تمام لحظات خوبی که برامون ساخته تشکر می کنم وبرای فرهاد عزیز و خانواده اش آرزوی سلامتی و موفقیت می کنم و مثل همه شما عزیزان به این تصمیم شخصیش احترام میزارم. / همیشه در قلب ها ماندگاری فرهاد عزیز ... / امیر جعفری- 92/8/7»

وحید طالب لو:
    وحید طالب لو در پیغامی که از طریق کد هواداری اش منتشر شده برای فرهاد مجیدی نوشته است: « مثل حرف هایی که به زبان نرسیده بغض می شوند، خبر خداحافظی ات بغضی شد که گلویمان را فشرد تا امسال زودتر به سرمای زمستان برسیم. تو بدان که ما عزیزانمان را در قلبمان تا ابد به همراه خواهیم داشت. با یک دنیا آرزوی خوب برای فصل جدید زندگی فرهاد عزیز.»

وحید هاشمیان:
    به گزارش سایت شخصی وحید هاشمیان، در این یادداشت آمده است:
    تقدیم به هفت دوست داشتنی
    فرهاد مجیدی عزیز و دوست‌داشتنی. تا همین چند روز پیش حضور و دیدن بازی‌هایت در لیگ ایران برایم یادآور مردان هم‌دوره‌ام و حکایت‌ها و خاطرات خوب نسل مظلوم فوتبال ایران بود.
    به خود می‌بالیدم که می‌شنیدم، هم‌دوره‌ام که 2 دهه خوب و سربلند فوتبال بازی کرده، همچنان می‌درخشد، اما واقعا فوتبال ایران تا همین دیروز نحوه استفاده از تجارب مجیدی، دایی، مهدوی‌کیا و باقری را می‌داند و می‌شناسد؛ افسوس.
    فرهاد هم رفت و شاید فقط چند نفر از آن نسل باقی مانده‌اند؛ علی کریمی، سهراب بختیاری‌زاده و ... بیایید قدرشان را بدانیم.
    هفت دوست‌داشتنی! قلب و درکم را با حال و احساست همراه می‌کنم و برایت بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و توجه‌ات را به جنگ برای بازگشتی پرفروغ دوباره در عرصه‌ای دیگر جلب می‌نمایم.
    شاد، سربلند و موفق باشی 7 محبوب و دوست‌داشتنی فوتبال ایران.
    خداداد عزیزی:

او که تازه از خداحافظي فرهاد مجيدي مطلع شده در اين باره مي گويد : فرهاد مجيدي بازيکن بزرگي بود که راه موفقيت را بلد بود و با تمرين هميشه خودش را در بهترين شرايط نگه داشت.من فکر مي کنم قدر امثال مجيدي را ندانستند و خيلي دير فهميدند که بازيکن با استعداد و بزرگي است واگرنه او مي توانست در تيم ملي بازي هاي زيادي انجام دهد.فرهاد اگر اين مدلي خداحافظي کرد چون مي دانست اينجا قدر ستاره ها را نمي دانند و در خاطر داشت که براي امثال مهدوي کيا چه مراسم با شکوهي برگزار کردند براي همين خيلي راحت و بدون اعلام قبلي اين کار را کرد تا زحمت آقايان را کم کند.
    علی دایی:
    علی دایی سرمربی پرسپولیس در خصوص این اتفاق اظهار داشت: معتقدم هر فوتبالیستی یک روز باید از فوتبال خداحافظی کند که آن روز روز سختی است، راستش را بخواهید من هرگز دوست نداشتم مجیدی به این زودی با توجه به شرایطی که داشت از فوتبال خداحافظی کند.
    وی افزود: باید به تصمیم مجیدی احترام گذاشت، فرهاد هنوز هم از خیلی از جوان‌های ما بهتر است. او به این فوتبال و باشگاه استقلال خدمات زیادی کرد و مجیدی همیشه در فوتبال ایران بزرگ هست و خواهد ماند. همین که مجیدی در قلب مردم بود نشانگر همه چیز است.
    دایی تاکید کرد: به عنوان یک پرسپولیسی قلبا مجیدی را دوست دارم و آرزو می‌کنم در زندگی مربیگری و شخصی مانند همیشه که در دل مرد جای داشت، موفق باشد. امیدوارم در زندگی و آینده کاری فوتبالی خود به هر چیزی که می‌خواهد مثل دوران فوتبالش برسد.
    وی در خصوص همبازی بودنش با مجیدی در تیم ملی گفت: زمانی که سرمربی تیم ملی بودم او شاگردم بود و حتی با هم همبازی بودم. او یکی از بهترین دوستان من بود و مردم درخشش او در فوتبال را دوست داشتند. به عنوان یک پرسپولیسی برای وی آرزوی موفقیت دارم و قطعا می‌تواند به اهدافش برسد.

بنیامین بهادری:

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ در رابطه با خداحافظی فرهادی مجیدی ستاره تیم استقلال تهران با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی اش(اینستاگرام) نوشته است:« پس الکى نبود که دیشب بحث عدد هفت بود اینجا / من فوتبالى نیستم اما بعضى از فوتبالى ها اینقدر ستاره هستن که آدم نمیدونه چرا دوسشون داره/جذابیت چیز گرونیه و تو جیب هر کسى هم پیدا نمیشه / خداحافظى گریه در یک غروبه / خداحافظ هفت طلایى.
    تصاویر خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال را در ادامه مشاهده می کنید.
    برای مشاهده فیلم خداحافظی و گل های برتر فرهاد مجیدی لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.فیلم خداحافظی و گل های برتر فرهاد مجیدی

2. 5 کاربر از پست مفید M@hdi42 سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی کشاورزی
    ارسال تشکر
    344
    دریافت تشکر: 212
    قدرت امتیاز دهی
    37
    Array
    mahdiyeh kaka's: چشمک

پیش فرض پاسخ : واکنش چهره های مشهور به خداحافظی فرهاد مجیدی + تصاویر

رفتنش خیییییلی ناراحت کننده بود ولی..........
    با آرزوی موفقیت روز افزون برای فرهاد عزیزمون

4. کاربرانی که از پست مفید mahdiyeh kaka سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)