دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: به دنبال اعلام حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/مدیرعامل تراکتورسازی استعفا کرد

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض به دنبال اعلام حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/مدیرعامل تراکتورسازی استعفا کرد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت:امیدوارم آقایان با نفر بعدی چنین رفتارهایی نکنند و تیشه به ریشه تیم پرطرفدار و مردمی تراکتورسازی نزنند.

حمید زینی زاده در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره رای کمیته انضباطی مبنی بر کسر یک امتیاز از این تیم عنوان کرد:من قبلا هم گفتم و الان هم می گویم که در صورت ادامه روند نا عدالتی در مدیریت فوتبال از سمت خود کناره گیری می کنم و در حال حاضر هم تصمیم قطعی ام را گرفته ام و در این فوتبال نخواهم ماند.

وی ادامه داد:من به این نوع مدیریت در فوتبال اعتراض جدی دارم و معتقدم با این تصمیمات نمی شود کاری را پیش برد.بنابراین از هم اکنون استعفایم را به هیات مدیره تقدیم می کنم و امیدوارم با آن موافقت شود.کسی نیستم که در هر شرایطی و با هر وضعیتی کار کنم و در اعتراض به اینگونه تصمیم گیری ها کنار می روم.امیدوارم آقایان با نفر بعدی چنین رفتارهایی نکنند و تیشه به ریشه تیم پرطرفدار و مردمی تراکتورسازی نزنند.

زینی زاده تاکید کرد:قرار نیست برای این فوتبال این قدر هزینه کنیم و استرس بخوریم و بعد با یک حکم اینچینینی ما را دچار حاشیه های شدید کنند.آمده بودم که به تراکتورسازی و هوادارانش خدمت کنم اما گویا برخی نمی خواهند.ایرادی ندارد.من می روم ولی باید در تاریخ بماند که یک نفر با اینگونه نامرادی ها مبارزه کرد.

2. کاربرانی که از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)