مدافع مياني رئال مادريد تاکيد کرد مشکلي نخواهد داشت اگر سرمربي تيم ملي اسپانيا از او در پست غير تخصصي‌اش استفاده کند.

در جريان بازي جمعه شب تيم ملي اسپانيا مقابل بلاروس در مرحله انتخابي جام جهاني 2014، پس از آنکه ويسنته دل‌بوسکه، سرمربي تيم آندرس اينيستا را با ناچو مونرئال تعويض کرد، سرخيو راموس مجبور شد به سمت راست خط دفاع 3 نفره ماتادورها برود و اين در حالي بود که او اين روزها در رئال مادريد در پست دفاع وسط بازي مي‌کند.

به گزارش تسنيم،تيم ملي اسپانيا امشب در آخرين بازي خود در انتخابي جام جهاني 2014 در شهر آلباسته ميزبان گرجستان است و اين احتمال که در اين بازي دل‌بوسکه مجددا از آندرس اينيستا استفاده کند بسيار زياد است به خصوص که ستاره خط مياني بارسلونا اهل آلباسته است و بازي در اين شهر براي او بسيار اهميت دارد. از اين رو راموس احتمالا بار ديگر بايد در نقش دفاع راست بازي کند.

راموس در اين باره گفت: در بازي برابر بلاروس ما بايد تغييراتي در تيم به وجود مي‌آورديم چون زمان داشت از دست مي‌رفت و نتيجه دلخواه‌مان رقم نخورده بود. بايد ريسک مي‌کرديم و در نهايت تغييرات منجر به اين شد که من سر از سمت راست خط دفاع در‌ آوردم. البته من اين پست را کاملا مي‌شناسم. اگر تيم نياز داشته باشد من مشکلي ندارم که بار ديگر در اين پست بازي کنم، هرچند معتقدم که ما با سيستمي که به طور معمول از استفاده کرده‌ايم راحت‌تر هستيم.

راموس درباره ويسنته دل‌بوسکه و تصميمات تاکتيکي که او در بازي‌هاي اخير تيم ملي اسپانيا اتخاذ کرده است، نيز اظهار داشت: کار مربي تيم تصميم‌گيري است و او هميشه با ما ارتباط دارد تا بگويد چه کاري را انجام دهيم. تيم ما مدت‌هاست که اين فلسفه کاري را دارد و نتايج خوبي از عمل به آن گرفته است.