دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شما استثنایی هستید

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    كارشناسي برستاري
    ارسال تشکر
    2,195
    دریافت تشکر: 3,080
    قدرت امتیاز دهی
    3684
    Array
    سروه74's: جدید113

پیش فرض شما استثنایی هستید

یک سخنران مشهور سمینارش را با در دست گرفتن بیست دلار اسکناس شروع کرد
    او پرسید چه کسی این بیست دلار را می خواهد؟دست ها بالا رفت.او گفت:من این بیست دلار را به یکی از شما می دهم اما اول اجازه دهید کاری انجام دهم.او اسکناسها را مچاله کرد و پرسید چه کسی هنوز این ها را می خواهد؟باز هم دست ها بالا بودند.او جواب داد خوب. اگر این کار را کنم چه؟او پول ها را روی زمین انداخت و با کفشهایش آنها را لگد کردبعد آنها را برداشت و گفت:مچاله و کثیف هستند حالا چه کسی آنها را می خواهد؟بازهم دستها بالا بودندسپس گفت:هیچ اهمیتی ندارد که من با پولها چه کردم شما هنوز هم آن ها را می خواستیدچون ارزشش کم نشد و هنوز هم بیست دلار می ارزید.اوقات زیادی ما در زندگی رها می شویم، مچاله می شویمو با تصمیم هایی که می گیریم و حوادثی که به سراغ ما می آیند آلوده می شویم .و ما فکر می کنیم که بی ارزش شده ایماما هیچ اهمیتی ندارد که چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.شما هرگز ارزش خود را از دست نمی دهید.کثیف یا تمیز،مچاله یا چین دارشما هنوز برای کسانی که شما را دوست دارند بسیار ارزشمند هستید.ارزش ما در کاری که انجام می دهیم یا کسی که می شناسیم نمی آیدارزش ما در این جمله است که: ما که هستیم؟هیچ وقت فراموش نکنید که شما استثنایی هستید
    زندگی بهتر ازاین ​نمیشه

2. 4 کاربر از پست مفید سروه74 سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

پیش فرض پاسخ : شما استثنایی هستید

نقل قول نوشته اصلی توسط serve_6 نمایش پست ها
    یک سخنران مشهور سمینارش را با در دست گرفتن بیست دلار اسکناس شروع کرد
    او پرسید چه کسی این بیست دلار را می خواهد؟دست ها بالا رفت.او گفت:من این بیست دلار را به یکی از شما می دهم اما اول اجازه دهید کاری انجام دهم.او اسکناسها را مچاله کرد و پرسید چه کسی هنوز این ها را می خواهد؟باز هم دست ها بالا بودند.او جواب داد خوب. اگر این کار را کنم چه؟او پول ها را روی زمین انداخت و با کفشهایش آنها را لگد کردبعد آنها را برداشت و گفت:مچاله و کثیف هستند حالا چه کسی آنها را می خواهد؟بازهم دستها بالا بودندسپس گفت:هیچ اهمیتی ندارد که من با پولها چه کردم شما هنوز هم آن ها را می خواستیدچون ارزشش کم نشد و هنوز هم بیست دلار می ارزید.اوقات زیادی ما در زندگی رها می شویم، مچاله می شویمو با تصمیم هایی که می گیریم و حوادثی که به سراغ ما می آیند آلوده می شویم .و ما فکر می کنیم که بی ارزش شده ایماما هیچ اهمیتی ندارد که چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی اتفاق خواهد افتاد.شما هرگز ارزش خود را از دست نمی دهید.کثیف یا تمیز،مچاله یا چین دارشما هنوز برای کسانی که شما را دوست دارند بسیار ارزشمند هستید.ارزش ما در کاری که انجام می دهیم یا کسی که می شناسیم نمی آیدارزش ما در این جمله است که: ما که هستیم؟هیچ وقت فراموش نکنید که شما استثنایی هستید

ولی وقتی من این مطلب رو میخوندم همین که اسکناس رو مچاله کرد دو دل شدم
    و همین که زیر پاش گذاشت دیگه اسکناس رو نخواستم
    واقعا نمیخواستم
    واقعا

اما این مقایسه اشتباهه
    چون تضادی درش وجود داره
    دلیلش؟
    خب دلیلش اینه که اگر منکه شمارو نمیشناسم از شما بپرسم کی هستید - اول اسمتون رو میگید
    بعد برای معرفی شروع میکنید از کارهایی که انجام دادین یا نتیجه ی کارهایی که انجام دادین صحبت میکنید
    فلان مدرک رو دارم فلان جا کار میکنم فلان فلان فلان و فلانو...........
    خب پس جواب سوال ما کی هستیم؟ در واقع اینه که:
    فردی که یک مجموعه از کارهارو انجام داده
    شخصیت ما در کارهایی که میکنیم قابل روئیته
    اما اینکه ما میتونیم تغییر کنیم
    حتی اسکناسی که زیر پا له شده میتونه شسته بشه(از جنس پنبه هست و قابل شستشو) میتونه اتو بشه - یا در بعضی موارد تعویض بشه!
    البته من هم خیلی ملموس نگفتم
    اما اینکه من کی هستم اشاره به همین الان داره که از الان میخوام چیکار کنم!

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

4. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)