دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به حل مشکلات ایران(اقتصادی-سیاسی-بین المللی) امیدوارید

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

10 66.67%
  • خیر

5 33.33%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: برطرف شدن تدریجی مشکلات ایران

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

پیش فرض پاسخ : برطرف شدن تدریجی مشکلات ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط radiotherapist نمایش پست ها
    دوست عزیز در اینکه امکانات رفاهی در کشورهای دیگ بسیار بیشتر از اینجاست شکی نیست.......

واینکه هرجایی از دنیا که به حقوق آدم احترام گذاشته بشه خیلی هم خوبه همین نصف عمری که میگه به نظر من وقتی به فرد برای کاری که داره انجام میده احترام گذاشته بشه دیگه اون فرد احساس نمیکنه که داره کار سختی روانجام میده......

در حالیکه در اینجا ساختار شهری به گونه ای نیست که شما ارزش واحترام رو در اون حس کنید......

بله عزیزم فرمایش شما صحیح امکانات اونجا بیشتره...

اما سوال تیمسار از من این بود که اگر امکانات رایگان در اختیار شما باشه........
    من گفتم اینطور نیست که هدف ارتباط اون کشور ها با ما یا بالعکس و قبول از طرف اونها فقط سود رسوندن بما باشه.....( نه اینکه گفته باشم اونجا رفاه نیست ...نقل قولشون هست میتونید بخونید )
    بورس هم همینطور در پاسخ به اون سوال منظور این بود که بی هدف کاری رو انجام نمیدن!!!! براشون منفعت داره خرج تحصیلت رو بدن و بعد براشون سوددهی داشته باشی... که داخل هم هست این قضیه فقط مخصوص خارج نیست....

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

2. 2 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

همکار تالار شیمی عمومی
    ارسال تشکر
    6,615
    دریافت تشکر: 4,285
    قدرت امتیاز دهی
    16985
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط سونای نمایش پست ها
    سلام یاسی جون
    کی همچین حرفی رو زد عزیزم!؟!؟!

درسته بحث انبار... ولی ربطش به صحبتای من رو نمیدونم!!!!!!!!!!!! ( عزیزم این داروهایی که تو انبار بوده از قبیل متفورمین و اینا بوده... اون دارویی که من گفتم تولید شده.. برا بیماران خاص بوده...)خب؟! پس هر کدوممون دو چیز متفاوت رو مثال زدیم که درسته...

حالا بحث همین انبار ...این مسائل به نظر شما جدیده؟!؟!؟! چه زمانی نبوده این چیزا؟!؟!؟! الان نیست؟ بعدا نخواهد بود؟؟؟
    اول همه باید خودمون رو درست کنیم!!!!!

شماره فاکتور های کارخونه رو نگاه کردم! تقریبا از ده تا 3 تا با یه عدد شروع میشه 7 تا به یه عدد دیگه....
    که اون 3 تا رو مالیات بر ارزش افزوده رد کرده! 7 تا رو از ما مالیات بر ارزش افزوده میگیره ( ما هم به طبع از مشتری..از جیب ما نمیره...بنده خدا مشتری ) اما خودش نمیده!!!!!!!!!!!! مالیاتایی که دست به دست باید بره برسه به دولت.. نمیده و نمیرسه!!!!!
    الان من باید بگم این به پای این دولته!!؟؟؟! ( البته نظارت اگه قوی تر بود میشد.... بعضیام پورسانتشونو میبرن... که من اینارو جز ارگانی از کشورم نمیدونم!!! اینا یه ویروسن میکروبن که افتادن به جون این کشور...) من باید بگم این برا تحریمه!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه! اینا از دزدی یه عده هست....
    ازین دزدا زیاد هستن...خیلی هاشونو متوجه میشن برخورد میکنن .. با خیلیاشونم نمیتونن یا متوجه نمیشن...

الان اون مشتری که تنها کسیه مالیات رو از جیب میده!!! ( ماها این بین فقط از پایینی میگیریم میدیم بالا دستیمون )خبر داره که مالیتش رفته تو جیب صاحب کارخونه؟؟؟ خبر داره نرفته به جای اصلی و قرار نیست برا شهرو مملکتش استفاده شه؟ نه خبر نداره! چون مثل داروی تو انبار سرو صدا نمیکنه خب..... این بی سروصداست.... مشتری از دهن بچش گرفته داده! پول گوشت بچشو برداشته داده ولی کجا رفت؟ تو جیب صاحب کارخونه و بعضیا......
    پس این چیزها بوده و هست و خواهد بود....تا تک تک آدما خوب نشن....این چیزا هست... البته باید سعی کرد دوزشو آورد پایین....که اینم همه باید کمک کنن... نه فقط سران دولت

دولت مگه کی هست؟! همین ماها تشکیلش میدیم دیگه .... ما خودمونو اصلاح نکنیم ... دولت تمام نیروشو فقط باید بزاره سر این مسائل و برخورد باهاشون.....

واسه همین گفتم وقتی امید دارم که همه یکدل باشن واسه همین گفتم وقتی امید دارم که دوستی زیاد بشه...خودمونو باور داشته باشیم...خودمونو اصلاح کنیم.... اینجوری دیگه پر کردنه خودمون معنی نداره... دست هم رو میگیریم نه پای هم! اینجوری میشه سازندگی....

جواب این دو سوالت هم:
    به نظر شما یعنی باید بگیم تازور بالا سر مون نباشه نمیشه

=»نه! من میگم تا خودمون نخوایم نمیشه....تا هرکسی خودشو درست نکنه نمیشه...با این وضع خوبها باید انرژی بزارن خرابکاری های بدها رو جمع کنن...

شما میگید وقتی تحریم باشیم از مغزها استفاده میشه

=» بنظرت کسی پیدا میشه همچین حرفی بزنه؟ من هم مثل بقیه میگم در هر شرایطی باید از مغز ها استفاده بشه....

مرسی گلی
    سلام دوباره خانومی چرا انذازه فونت رو بالا میبریاگه منظورتون تاکید حرفتونه خب ک فک نکنم اون ربطی به فونت داشته باشه تاکیدت رو از حرفات میتونم بفهمم
    ببین خانومی شما خودت گفتی عین جملات خودت

اما فقط گرسنگی به این نمیگن.... چرا ازون روزایی نمیگید که وسایل و قطعات میاوردن تو مهم ترین موسسات و کارخونه ها .. وقتی خراب میشد تکنسین های خارجی میگرفتن و میگفتن آ ! آ !
    حق نداری بازش کنی ببینی توش چه خبره...... بده بما! ما سالمشو برات میاریم!!!!
    این یعنی ذهن رو گرسنه نگه میداشتن فکر رو گرسنه نگه میداشتن!! بالاترین دارایی یک انسان!!!!!!!!!!!!....اینم کم دردی نیست!!!
    این برداشت من از حرفتون بود دیگه خب شما میگی این یعنی ذهن رو گرسنه نگه داشتن
    این ک اونا رمزش رو نگن ک فک نمیکنم ذهن رو گرسنه نگه داشتن معنی بده
    منم این برداشت رو کردم ک میگین اونوقت ما از ذهنمون برای کشف رمزش استفاده نمی کردیم ولی توی دوران تحریم اینکارو میکردیم
    ممنون میشم اندازه فونت رو زیاد نکن
    سعی کن تنها کسی را که در تنهایی ات راه می دهی خدا باشد؛
    و سعی کن تنهایی ات آنقدر بزرگ باشد که خدا در آن جای گیرد ...

4. 2 کاربر از پست مفید یاسمین5454 سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    ارشد ژنتیک ،کارشناسی میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    25,976
    دریافت تشکر: 13,088
    قدرت امتیاز دهی
    24668
    Array
    سونای's: جدید81

نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین5454 نمایش پست ها
    سلام دوباره خانومی چرا انذازه فونت رو بالا میبریاگه منظورتون تاکید حرفتونه خب ک فک نکنم اون ربطی به فونت داشته باشه تاکیدت رو از حرفات میتونم بفهمم
    ببین خانومی شما خودت گفتی عین جملات خودت

اما فقط گرسنگی به این نمیگن.... چرا ازون روزایی نمیگید که وسایل و قطعات میاوردن تو مهم ترین موسسات و کارخونه ها .. وقتی خراب میشد تکنسین های خارجی میگرفتن و میگفتن آ ! آ !
    حق نداری بازش کنی ببینی توش چه خبره...... بده بما! ما سالمشو برات میاریم!!!!
    این یعنی ذهن رو گرسنه نگه میداشتن فکر رو گرسنه نگه میداشتن!! بالاترین دارایی یک انسان!!!!!!!!!!!!....اینم کم دردی نیست!!!
    این برداشت من از حرفتون بود دیگه خب شما میگی این یعنی ذهن رو گرسنه نگه داشتن
    این ک اونا رمزش رو نگن ک فک نمیکنم ذهن رو گرسنه نگه داشتن معنی بده
    منم این برداشت رو کردم ک میگین اونوقت ما از ذهنمون برای کشف رمزش استفاده نمی کردیم ولی توی دوران تحریم اینکارو میکردیم
    ممنون میشم اندازه فونت رو زیاد نکن
    اندازه فونت!!؟؟ نه دیروز مرخصی بودم! امروز از صبح سرم تو تایپ و عدد و ارقام بود!!ا دیگه چشام گاهی تار میبینه!!!! که فونتشو بزرگ میکنم مینویسم! بعد کوچیک میکنم میفرستم! که برا شما یادم رفت! واسه این بود! حالا که این برداشتو کردی چشم میرم ویرایش میکنم کوچیکش میکنم!!!
    ( ویرایشش کردم یاسی)

چرا دقیقا همین بود!!! دقیقا نمیخواستن که اساتیدو دانشمندای ما متوجه شن!!!!
    حتی یکی از استادای من که آلمانی بودن و یه استاد دیگمم که ایتالیایی بودن هم گفتن!!!! باور کن نمیخواستن ما پیشرفت علمی کنیم...

آخ آره اینو من نصفه گفتم شرمنده باعث شدم بد برداشت کنی
    آره ادامشم این شد که بعد اینا میرن اون تکنسین رو مشغول میکنن و با چه عذابی تونستن یکی ازون قطعات رو باز کنن ببینن! و بعدشم تونستن کارگاهیشو یجورایی بسازن
    و هم اینکه اونا متوجه شدن اخرش که این ها باز کرده بودنش....
    الانم با هم در ارتباطن...

ستاره ها نهفتم در اسمان ابري
    دلم گرفته اي دوست، هواي گريه با من

6. 2 کاربر از پست مفید سونای سپاس کرده اند .

استعدادهای برتر
    رشته تحصیلی
    تخصص=ایده پردازی +ارزیابی محصول
    ارسال تشکر
    18,873
    دریافت تشکر: 9,270
    قدرت امتیاز دهی
    11669
    Array
    حسین متقی's: پر حرف

حدود 2 دهه ی قبل در یک کلاس ساده در دانشگاه استاد به دانشجوها تکلیف میکنه که به جای تحقیق درس و امتحان یه تحقیقی کنن
    تحقیق راجع به کل سران و وزرا و وکلا و کل شخصیت های تاثییر گذار و مدیران از یک سطح خاص به بالا بوده
    همه ی اسامی جمع آوری میشه
    کل تکراری ها حذف شده و در آخر لیستی فقط 3000 نفری تشکیل میشه
    که این لیست از سال 1368 تا سال 1384 در پست های مختلف چرخیده یا مدتی بیکار شده (از شغل دولتی) و دوباره روی کار آمده اند
    این 3000 نفر تقریبا هیچوقت با نیروهایی خارج از روابط داخلی خودشون تعویض نشدند
    جالبه بدونید بیش از نیمی از نیروهای رئیس جمهور پیشین در خارج از این دایره ی 3000 نفری بودند و به نوعی با ادعا و روش جدید وارد شدند

به غیر از اینکه این خودش یه اتفاق خیلی خوب و کار درستی هست شاید اتفاقات خوبی که افتاد یکی از دلایلش همین رویکرد باشه

البته باعث شد به دلیل نداشتن تجربه و کوچک بودن ادمها به نسبت پست ها و البته کمی هم لجبازی و دعوا با قوای دیگه!!
    بیشتر کارهای خوبی که قرار بود انجام بشه به مشکل یا حتی بعضا دیده شد به افتضاح کشیده شد

نظر من اینه که خود اقای احمدی نژاد به همراه تیمشون حداقل در 4سال اول مطمئنا سالم و تا جایی که شد اصولی کار کردند
    ولی بعدش به همون دلایلی که نوشته شد ورق برگشت

حالا هم با انتخاب رئیس جمهور جدید
    دکمه ی f5 رو گرفتن رو تمام برنامه های نوشته شده توسط دولت قبلی و تمام فعالیت ها داره بازنویسی و تجدید نظر میشه

و همه چیز رو دارن دستکاری میکنن
    تا با استفاده از تجربه ای که 8 سال مونده بود تو بخش خصوصی و خیلی پیشرفت کرده
    (تمام این کابینه تقریبا شغل دولتی نداشتن یا با سمت خیلی کوچکتر از لیاقت کار میکردند و این 8 سال در بخش های خصوصی کار میکردند)
    و با شرایط روز آپ شده کارهارو پیش ببرن

حالا وضع بهتر میشه
    اما اگر این 8 سال یه نفر حرف خودشو پیش نمیبرد و لج بازی نمیکرد و جرات نداشت یارانه هارو حتی اسما هدفمند کنه و بشه سپر نقد و انتقاد همه
    هیچوقت افراد جدید نمیتونستن انقدر مفید باشند

به نظرم روند کلی حرکت نظام ما درسته - فقط عیب های ریز و کوچکش خیلی زیاد هست که مربوط به لجبازی های افراد هست!!
    کلا سیاست هم نمیدونم یعنی چی
    بحث هم نبود نظر بود جواب نداره
    متعلق به هیچ گروه و چپ و راست نیستم و کلا به هیچ جا وصل هم نیستم

http://news.iranema.ir/ سامانه هوشمند جمع آوری و انتشار اخبار روز ایران

8. 4 کاربر از پست مفید حسین متقی سپاس کرده اند .

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر(نرم افزار)
    ارسال تشکر
    2,633
    دریافت تشکر: 7,045
    قدرت امتیاز دهی
    29979
    Array
    "golbarg"'s: جدید56

من از این چیزا که شما میگید سردر نمیارم

اما باید بهم 2روز پیش همسایمون بخاطر پول نداشتن برای بستری شدن تو بیمارستان فوت کرد

نمیدونم مقصر کسیه یا خواست خداست
    چرا جوجه ها جیک جیک میکنند؟؟؟

10. 3 کاربر از پست مفید "golbarg" سپاس کرده اند .

کاربر اخراج شده
    رشته تحصیلی
    مدیریت دفاعی
    ارسال تشکر
    5,018
    دریافت تشکر: 13,826
    قدرت امتیاز دهی
    0
    Array
    Capitan Totti's: جدید40

سلام
    این خبر در مورد آقای صادق زیباکلام در وصف شرایط کشور رو بخونید
    من با خوندن این خبر واقعا امیدوار تر شدم

زیباکلام: به آقای روحانی امید دارم

آفتاب: دکتر زیبا کلام با اشاره به اخبار خوب روز چهارشنبه از جمله آزادی برخی زندانیان سیاسی به روزنامه شرق گفت: امید دارم روحانی یکی یکی مشکلات را حل کند.

صادق زیباکلام هم با بیان اینکه شوخی‌شوخی دارم به آقای روحانی امیدوار می‌شوم، گفت: «البته امیدمان در درجه اول خداوند است و بعد مسوولان محترم. اما واقعا به آقای روحانی امید دارم تا بتواند با سرپنجه تدبیر، یکی‌یکی مشکلات را حل کند.»

زیباکلام افزود: «ما خواهان عدم ایجاد فشار بر روی آقای روحانی بودیم تا حساسیت اصولگرایان برانگیخته نشود. شخصا از 24خرداد تا به امروز، پس از خبر پیروزی آقای روحانی، این دومین خبری بود که بغض را به گلویم آورد و به همین دلیل هم هست که به‌خوبی قادر به سخن گفتن نیستم. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.»

12. 3 کاربر از پست مفید Capitan Totti سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    مهندس فناوری اطلاعات(it)
    ارسال تشکر
    2,556
    دریافت تشکر: 3,904
    قدرت امتیاز دهی
    12376
    Array
    maryam kia's: نیشخند

امیدواریم هر چه زودتر مشکلاته اقتصادی رو حل کنن.اینا برای مردم نونو اب نمیشه
    <a href="http://typeiran.com/r/19340"> تایپایران - مرکز تخصصی تایپ </a>

14. کاربرانی که از پست مفید maryam kia سپاس کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع