دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چرا اندیشه نو؟

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    1,136
    دریافت تشکر: 4,005
    قدرت امتیاز دهی
    11969
    Array
    محمد نظری گندشمین's: جدید121

Thumbs up چرا اندیشه نو؟

گاهی اوقات مسائل مهمی در زندگی انسان رخ می دهد که انسان از حل آنها عاجز می ماند. چه بهتر است که در این هنگام این مسائل را از افرادی آگاه، مطلع، مثبت و خیرخواه پرسش نماید تا خود را از بحران نجات دهد. گاهی اوقات یک مشاوره خوب می تواند مسیر زندگی افراد را تغییر دهد و آنها را خوشبخت نماید.
    مدیر مرکز مشاوره مجازی اندیشه نو معتقد است که مشاوره تلفنی یک عامل و یا پل ارتباطی موثر در دسترسی به مشاوران حرفه ای و ارتقاء سطح فرهنگ مشاوره می باشد، این مرکز بطور فعال با اتکاء بر قوه خلاقیت و ادغام تکنولوژی ها جهت دسترسی درهر زمان و هر مکان، سعی در تغییر نحوه ادراک ما از مشاوره تلفنی و کاربردهایش و در نتیجه اثربخشی بیشتر این ابزار را دارند
    این مرکز مفتخر است که بخشی از یک انقلاب تدریجی ارتباطاتی می باشد که افراد را قادر به گفتگو به شیوه ای بسیار راحت تر و موثرتر می سازد، راه جدیدی را در زندگی افراد و زمان فراغت آنها که در رفت و آمدها تلف می شود؛ باز می کند، بطوریکه افراد می توانند زمان بیشتری را به کارهای ابتکاری، علایقشان اختصاص داده و زمان مفیدتری را با آنهایی که دوستشان می دارند بگذرانند .مرکز مشاوره اندیشه نو ورود شما را به یک نسل جدید خوشامد می گوید و از شما دعوت می کند تا به ما کمک کنید؛ با همکاری شما جهانی بهتر را برای همه در همه جا بسازیم

جوانی غمگین و سرخورده سر راه شیوانا سبز شد و با ناراحتی به او گفت : به هر کاری دست می زنم نهایتا به دری بسته برمیخورم که دیگر نمی توانم به پیش بروم . قصد ازدواج می کنم شرایطی که مقابلم می گذارند سخت و دشوار است . می خواهم کاری برای خودم دست و پا کنم می بینم وسایل و لوازم آن به راحتی فراهم نمی شود و درآمدش فوق العاده ناچیز است . خلاصه به هر کاری دست می زنم آخرکار با دری بسته مواجه می شوم . به من بگویید چه کار کنم ؟
    شیوانا دستش را روی شانه جوان گذاشت و گفت : همین که به دری بسته می خوری این نشانه آن است که قفلی هست ! به این بیندیش که جانی در بدن نداشتی و حتی نمی توانستی تلاش کنی که به در بسته برسی ! همین که زنده ای و نفس می کشی و در مسیر زندگی به مشکل و مانعی بر می خوری ، همین مانع ، نشانه آن است که باید برای یافتن راه حل و جواب امیدوار بود . به جای اینکه در مقابل درهای بسته زندگی ات زانو بزنی و تسلیم شوی به این بیندیش که چگونه آن را دور بزنی و از آن عبور کنی . همیشه به خودت بگو اگر در بسته ای مقابل من ظاهر می شود معنایش این است که کلیدی همان دور و برها منتظر است تا آن را بردارم و در را باز کنم و از این مانع عبور کنم . موانع و سختیها در زندگی شاید ناخوشایند باشند ولی نشانه آن هستند که هنوز زنده و سالم هستیم و می توانیم به پیش برویم . همین نشانه برای امید داشتن کفایت می کند . وقتی این امید را داشته باشی هیچ دری در مقابل اراده تو بسته نخواهد ماند .

برای رسیدن به زندگی متفاوت ، باید متفاوت اندیشید و متفاوت عمل کرد.
    اندیشیدن ، نبضِ حیاتِ ذهن ماست

2. کاربرانی که از پست مفید محمد نظری گندشمین سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)