دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سمفوني زندگي خودتان را خلق کنید ( من می توانم و تو می توانی دوست من )

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    ارسال تشکر
    1,136
    دریافت تشکر: 4,005
    قدرت امتیاز دهی
    11969
    Array
    محمد نظری گندشمین's: جدید121

Thumbs up سمفوني زندگي خودتان را خلق کنید ( من می توانم و تو می توانی دوست من )

ذهن سالم, زندگی سالم

سمفوني زندگي خودتان را خلق کنید

هر انديشه شما نتي است كه در جهان هستي نواخته مي شود و كائنات به اذن خداوند، موظف شده اند تا با اين نت هم نوا شوند و آنها هم در همان دستگاهي بنوازند كه شما با نوع انديشه خود نواخته ايد ( مثبت يا منفي ) تا در نهايت، يك سمفوني را خلق كنند به نام سمفوني زندگي شما.

آنجا كه شما زيبا، مثبت ، خلاق ، هدفمند و اميدوارانه مي انديشيد، كائنات يعني همان كائناتي كه به فرمان خداي رحمان به تسخير انسان در آمده است آنها هم زيبا مي نوازند و در نهايت سمفوني زندگي شما را زيبا خلق مي كنند. بنابراين كيفيت زندگي شما به كيفيت انديشه هاي شما بستگي دارد.
    انسان هايي كه زيبا و اميدوارانه مي انديشند، سلامت مي مانند. انسان هايي كه منفي و مايوسانه مي انديشند نه تنها در بسياري از عرصه هاي زندگي ناكام مي مانند، بلكه از نظر سلامتي هم مشكل خواهند داشت. دنياي يك انسان، دنياي انديشه هاي اوست و زنگي تجسم امواج انديشه هاي يك انسان در دنياي واقعيت هاست.
    يك انديشه زيبا و مثبت ، بهشتي در زندگي انسان مي سازد... و يك انديشه منفي و ياس آور ، جهنمي را در دنياي انسان خلق مي كند ... در واقع انسانها آنچه را بينديشند ، خلق مي كنند. دنياي انسان، دنياي خلق انديشه هاي اوست. آدمي هر پديده اي را كه در دنياي واقعيات خلق مي كند ابتدا در كارگاه ذهن خود به صورت يك انديشه توليد مي كند. زندگي انسان ماحصل لحظه لحظه هاي تفكر اوست . فرق بين انسانها، فرق در نظام تفكر آنهاست.
    آدميان با نوع تفكر خود از هم متمايز مي شوند. فرق يك انسان موفق و يك انسان شكست خورده در نظام تفكر و انديشه هاي آنهاست. فقر، نتيجه فكر فقيرانه يك انسان است و ثروت، حاصل فكر ثروت جويانه يك انسان ديگر . انسان ها همان هستند كه مي انديشند.
    ثروتمند ترين و موفق ترين انسان ها كساني هستند كه بيشتر و بهتر از بقيه توانسته اند در ذهن خود خيال پروري مثبت بكنند.
    بر شما باد كه همواره به عنوان " انسان زيباي ديگر" خيال پردازي مثبت كنيد و زيبايي هاي زندگي را ابتدا در ذهن خود خلق كنيد و بدانيد آنچه را كه شما در ذهن خود تجسم ( تخيل) مي كنيد، مي توانيد در دنياي واقعيت ها خلق كنيد و اين قدرت انسان است.
    انساني كه مرتبا روي بدبختي ها و زشتي هاي زندگي متمركز مي شود، زندگيش به قهقرا مي رود و كسي كه مرتبا به زيبايي هاي زندگي و نقاط اميد بخش تمركز مي كند، زندگيش قرين سعادت و موفقيت مي شود و اين خاصيت تمركز است.
    به من بگو چگونه مي انديشي تابه تو بگويم تو كيستي
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم چقدر در آينده ثروت خواهي داشت.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم ميزان علم و دانش و مدرك تحصيلي تو چگونه است و چگونه خواهد بود.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم از چه آرامشي در روح و روان خود برخوردار هستي.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم شبها چگونه مي خوابي.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم چه آينده اي در انتظار توست.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم چه تعداد دوست و چه تعداد دشمن داري.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم چقدر در جامعه محبوبي.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم كه ديگران در مورد تو چگونه مي انديشند.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم از چه ميزان سلامت برخورداري.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم چه منزلتي در نزد خداي مهربان داري.
    به من بگو چگونه مي انديشي تا به تو بگويم كدامين نقطه از بهشت خدا جايگاه توست.
    آري دنيا و آخرت تو، در گرو لحظه لحظه هاي كيفيت انديشه هاي توست.
    انسان است و انديشه هايش.
    ...................................
    امیدوارم در هر سنی که هستی هر چه زودتر مسیر زندگی ت رو مشخص کنی و لحظات خیلی بیشتری رو به "زندگی کردن" بگذرونی و در نهایت، بیشتر باشی...
    اندیشیدن ، نبضِ حیاتِ ذهن ماست

2. 4 کاربر از پست مفید محمد نظری گندشمین سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)