دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جملات مثبت برای زندگی مثبت

همکار تالار زیست شناسی
    رشته تحصیلی
    میکروبیولوژی
    ارسال تشکر
    3,503
    دریافت تشکر: 4,071
    قدرت امتیاز دهی
    33716
    Array
    nedasoltani's: جدید65

پیش فرض جملات مثبت برای زندگی مثبت

بندهای زیر جملات مثبتی هستند که اگر روزانه تکرار شود و یا بر روی صفحه ای نوشته شده و ان نوشته در معرض دید قرار گیرد و شما هر روز این تابلو ی زیبا را مشاهده کنیدبه خود ببالید و بگوئید که:
    1- در وجود من عظمت و بزرگی نهفته است2-من یک نابغه هستم و از نبوغ خود استفاده میکنم3-من ایده های بزرگی در سر دارم و انها را به واقعیت تبدیل میکنم4- من هر روز سلامت تر و تندرست تر هستم5- من یک پرنده ی بزرگ هستم6-من واقعا انسانی بزرگ هستم7- چقدر دنیای من قشنگ و زیبا شده است8- چقدر من هر روز خوشبخت تر و سعادتمند تر میشوم9-من همواره در هر کاری موفق و پیروز میشوم10- خدای رحمان مرا بسیار دوست دارد و در همه ی امور زندگیم مرا کمک میکند11-ثروت و معنویت بسوی من همواره است و من هر چه بخواهم برای خودم خلق میکنم12-سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی ست13-من همواره منتظر اتفاقات خوب در زندگیم هستم14- من به خود افتخار میکنم15-همواره از وجود و چهره ی من شادی , انرژی و عشق ساطع میشود16-هرچه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی میکنم17-من با اقتدار زندگیم را آن گونه که می خواهم طراحی میکنم18- من انسان مقتدر , خلاق و دوست داشتنی هستم19-من سزاوار بهترین ها هستم20-در هر لحظه به خاطر همه ی نعمت ها و موهبت هایی که خداوندبه من داده او را شکر میگویم21- من در کمال ارامش بسر میبرم و همواره رو حیه ای شاد و چهره ای خندان دارم22 - من با اقتداری خداگونه بر روحیه و عواطف و احساسات خود کنترل دارم و انها را مدیریت میکنم22-خداوند مرا ازاد افریده و من محکوم به هیچ سرنوشتی از پیش تعیین شده نیستمتمام این عبارات تاثیر خاص و مثبتی بر روی ضمیر نا خود اگاه دارد و میتواند عین واقعیت را در زندگی انسان پدید اورد

2. 6 کاربر از پست مفید nedasoltani سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع