دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نظر شما در مورد آنتی ویروس شید

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

smilee12 نظر شما در مورد آنتی ویروس شید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    میخواستم ببینم شما تا چه اندازه از آنتی ویروس شید میدونید
    آیا این آنتیس ویروس نسبت به آنی ویروسای دیگه بهتره
    چون من از دو تا از دوستانم تعریف این انتی ویروس رو شنیدم میخواستم برای سیستم خودم بگیرم
    گفتم اول یه پرسجو بکنم ببینم کسی از دوستان از این آنتی ویروس استفاده میکنه و اگر استفاده میکنه این آنتی ویروس رو نسبت به نود و کسپر چطور دیدن ممنون میشم راهنماییم کنید
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

2. 4 کاربر از پست مفید Alpha110 سپاس کرده اند .

همکار تالار مهندسی کامپیوتر
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    ارسال تشکر
    4,992
    دریافت تشکر: 4,497
    قدرت امتیاز دهی
    21729
    Array
    ارگان's: جدید134

پیش فرض پاسخ : نظر شما در مورد آنتی ویروس شید

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha110 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوسته عزیزمون
    من جستوجویی که کردم اینا دستگیرم شد امیدوارم به درده شمام بخوره

معرفی
    این آنتی ویروس ، از تلفیق ۲ موتور قدرتمند (NODE32+Avira) برای اسکن نمودن و پاکسازی سیستم استفاده می کند. محیط آنتی ویروس شید، با ترکیبی از سادگی و ظرافت، رابط کاربری بسیار مطلوبی را برای کاربران فراهم می کند. در عین حال استفاده و تلفیق موتورهای آویرا و ناد 32، امنیتی بیشتر از هر آنتی ویروس تک موتوره را فراهم می کند. همچنین استفاده از دو سیستم هوشمند در آن، سرعت و قدرت خوبی را برای سیستم کاربران به ارمغان می آورد. این آنتی ویروس در تستهای انجام گرفته توسط معتبرترین شرکت تست آنتی ویروس (AV-Comparatives) جهان در کشور اتریش نتایج قابل قبولی کسب کرده است (برای مشاهده نتایج به سایت شید بروید).
    مزایا
    از ویژگی های این آنتی ویروس می توان به سادگی و فارسی بودن آن اشاره کرد که بهترین محیط را در دسترس کاربران فارسی زبان قرار می دهد. همچنین بروز رسانی کم حجم و بدون دردسر که به صورت خودکار از بانک اطلاعاتی آنتی ویروس در صورت اتصال سیستم به اینترنت، به راحتی بارگذاری می گردد را می توان مهم ترین مزیت آن دانست.
    سرعت و سبکی شید با استفاده از تکنولوژی جدید هوشمند ارتا و سامتا باعث می گردد تا نرم افزار اغلب در زمان بیکاری سیستم شروع به اسکن و بررسی داده ها نماید. همچنین محافظت ویژه از اتصالات پورهای USB، یکی دیگر از مزیت های این آنتی ویروس است.
    معایب
    می توان به جرات گفت که آنتی ویروس شید نمی تواند یک امنیت کاملا اطمینان برانگیز را برای کاربران خود به ارمغان اورد، چرا که دارای برخی از ایرادات و باگ های کوچک می باشد. یکی از مشکلاتی که مشخصا در این آنتی ویروس به چشم می خورد، اسکن ناقص درایورهایی است که از طریق پورت USB به سیستم متصل می گردند. برای نمونه، فلش معماری آلوده ای را به سیستم متصل کردیم و با این که آنتی ویروس به صورت خودکار شروع به اسکن درایور نمود و آن را عاری از هرگونه فایل مخربی دانست، اما وقتی به صورت دستی توسط همین آنتی ویروس دوباره درایور را اسکن نمودیم، متوجه وجود چند ویروس در آن شدیم !
    یکی دیگر از نقاط ضعف این آنتی ویروس، پاکسازی ناقص ویروس ها است که به صورت کامل انجام نمی گیرد و اما شاید بزرگترین عیب این برنامه را این مسئله بتوان شمرد که متاسفانه به عنوان نرم افزاری امن و کامل برای کسانی که به صورت مداوم از طریق ADSL و یا WiMAX به اینترنت متصل هستند، محسوب نمی شود و بیشتر برای کاربرانی مناسب است که به صورت خانگی و Dail UP و به دور از اتصال دانم به اینترنت، از سیستم خود استفاده می کننند.
    تجزیه و تحلیل
    این آنتی ویروس با وجود اینکه خود را یک آنتی ویروس بومی و مستقل قلمداد می کند، اما از دو موتور آنتی ویروس خارجی به نام های آویرا و ناد32 استفاده می کند که این باعث می شود در بومی بودن آن دچار شک شویم. البته می توان شید را بیشتر به عنوان برنامه ای که هسته آن خارجی و پوسته ایرانی دارد نامید.
    منزه است خداوندي كه برطرف كننده ي غم هاست.غم و مشكل مرا برطرف كن بر ضعف و كمي چاره ام رحم كن و مرا از جايي كه گمان نميكنم روزي ده اي رحم كننده ي رحمت كنندگان

4. 5 کاربر از پست مفید ارگان سپاس کرده اند .

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    computer-software
    ارسال تشکر
    8,825
    دریافت تشکر: 5,728
    قدرت امتیاز دهی
    3260
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Alpha110 نمایش پست ها
    میخواستم ببینم شما تا چه اندازه از آنتی ویروس شید میدونید
    آیا این آنتیس ویروس نسبت به آنی ویروسای دیگه بهتره
    چون من از دو تا از دوستانم تعریف این انتی ویروس رو شنیدم میخواستم برای سیستم خودم بگیرم
    گفتم اول یه پرسجو بکنم ببینم کسی از دوستان از این آنتی ویروس استفاده میکنه و اگر استفاده میکنه این آنتی ویروس رو نسبت به نود و کسپر چطور دیدن ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
    من خودم از شید استفاده میکنم و راضی هستم چون کار باهاش راحته و محیطشم که فارسیه و خیلی راحت آپدیت میشه ولی چند وقت پیش یه ویروسی تو سیستمم افتاد که متاسفانه نتونست تشخیص بده که البته بعید میدونم نود هم میتونست پیدا کنه چون قبلا از نود هم استفاده کردم ولی با این حال بازم راضی ام...شما هم برای اطلاعات بیشتر به خود سایت شید مراجعه کنید

http://www.sheedantivirus.com/

6. کاربرانی که از پست مفید elinaaa سپاس کرده اند.

همکار تالار نرم افزار
    رشته تحصیلی
    رایانه
    ارسال تشکر
    1,720
    دریافت تشکر: 3,882
    قدرت امتیاز دهی
    2139
    Array
    Alpha110's: جدید151

ممنونم از لطف دوستان امید وارم بتونم این لطف دوستان رو جبران کنم
    :.:.:.:.: دلتنگ که باشی گاهی آرزو می کنی، یک نفر اسمت را صدا کند حتی اشتباهی! :.:.:.:.:

8. 2 کاربر از پست مفید Alpha110 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)