دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دعا های بامزه بچه ها!

همکار تالار سایر موضوعات
    رشته تحصیلی
    تجربي
    ارسال تشکر
    1,906
    دریافت تشکر: 1,001
    قدرت امتیاز دهی
    6898
    Array
    آراگل's: جدید88

پیش فرض دعا های بامزه بچه ها!

خدایا! شفای مریض‌ها را بده هم چنین شفای من را نیز بده تا مثل همه بازی کنم و هیچ‌کس نگران من نباشد و برای قبول‌شدن دعا 600 عدد صلوات گفتم ان‌شاءالله خدا حوصله داشته باشد و شفای همه ما را بدهد. الهی آمین. (م.ااف / 11 ساله)

خدایا! دست شما درد نکند ما شما را خیلی دوست داریم! (م. الف / 8 ساله)

خدایا! تمام بچه‌های کلاسمان زن‌داداش دارند. از تو می‌خواهم مرا زن‌دادش‌دار کنی! (ز. ف / 11 ساله)

ای خدای مهربان! من سالهاست آرزو دارم که پدرم یک توپ برایم بخرد، اما پدرم بدلیل مشکلات نتوانسته بخرد. مطمئن هستم من امسال به آرزوی خودم می‌رسم. خدایا دعای مرا قبول کن. (ر. ر / 13 ساله)

کاشکی من یه مغازه توپ‌فروشی داشتم تا دیگه مجبور نمی‌شدم به‌جای توپ‌هایی که همسایه‌مون پاره می‌کرد، توپ نو بخرم! (ز.الف / 12 ساله)

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم. خدایا! از تو می‌خواهم که برادرم به سربازی برود و آن را تمام کند. آخه او سرباز فراری است. مادرم هی غصه می‌خورد و می‌گوید کی کارت پایان خدمت می‌گیری؟ (ح. ت/ 8 ساله)

ای خدا! کاش همه مادرها مثل قدیم خودشان نان بپزند من مجبور نباشم در صف نان بایستم! (ش. ر/ 11 ساله)

خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره! (پ. گ/ 10 ساله)

خدا جون! تو که این‌قدر بزرگ هستی چطوری میای خونه ما؟ دعا می‌کنم در سال جدید به این سؤالم جواب بدی! (پ. ز/ 10 ساله)

خدایا! یک برادر تپل به من بده!! (ز. ص/ 7 ساله)

ای خدا! کاری کن که دزدان کور شوند ممنونم! (ص. ب / 11 ساله)

آرزوی من این است که ای کاش مامان و بابام عیدی من را از من نگیرند. آنها هر سال عیدی‌هایی را که من جمع می‌کنم از من می‌گیرند و به بچه‌ آنهایی می‌دهند که به من عیدی می‌دهند! (س. آ/ ۹ ساله)

خدای عزیزم! در سال جدید کمک کن تا مادربزرگم دوباره دندان دربیاورد آخر او دندان مصنوعی دارد! (ا. ج/ 10 ساله)

خدایا! یک جوری کن یک روز پدرم من را به مسجد ببرد. (ک.ر/7 ساله)

منبع:جام نیوز

امام علی(ع): دوست مومن عقل است ، یاورش، علم ، پدرش مدارا و برادرش ، نرمش.

2. 4 کاربر از پست مفید آراگل سپاس کرده اند .

دوست جدید
    رشته تحصیلی
    اگه خدا بخواد معماری
    ارسال تشکر
    1,054
    دریافت تشکر: 646
    قدرت امتیاز دهی
    1201
    Array
    بانوی آب's: خوشحال2

پیش فرض پاسخ : دعا های بامزه بچه ها!

خدای مهربانم! من در سال جدید از شما می‌خواهم اگر در شهر ما سیل آمد فوراً من را به ماهی تبدیل کنی! (ن .ح / ۷ ساله)
    بال هایم را کجا جاگذاشته ام ؟که اکنون باید دست گدایی برای موشکی کاغذی دراز کنم

4. کاربرانی که از پست مفید بانوی آب سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع