دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تمرين آمريکا براي تخريب مکه و مدينه

یار همراه
    ارسال تشکر
    17,332
    دریافت تشکر: 8,680
    قدرت امتیاز دهی
    15647
    Array

پیش فرض تمرين آمريکا براي تخريب مکه و مدينه

به گزارش مشرق به نقل از شیعه آنلاین، خبرگزاري آسوشيتد پرس فاش کرد که اخيرا يک دوره آموزشي ويژه اي براي افسران ارتش آمريکا در وزارت دفاع اين کشور (پنتاگون) گذاشته شده که بر اساس آن اين افسران چگونگي حمله به مکه و مدينه و تخريب کامل اماکن ديني و مقدس اين دو شهر را آموزش مي بينند.

گفته مي شود پس از اينکه يکي از افسران ارتش آمريکا نسبت به برگزاري چنين دوره اي به شدت اعتراض کرد،‌ برگزاري اين دوره متوقف شد.

بر اساس گزارش آسوشيتد پرس، هدف از اين دوره آموزشي،‌ معرفي اسلام به عنوان اصلي ترين دشمن ايالات متحده آمريکا بوده است. در اين دوره که حدود سه ماه پيش برگزار شد،‌ مرگ افراد غير نظامي براي افسران ارتش اهميت خاصي نداشت.

پس از اينکه انتشار خبر ماجراي اين دوره آموزشي جنجال و سر و صدايي به پا کرده،‌ مسئولان ارشد پنتاگون تحقيق و بررسي در مورد چنين دوره اي را در دستور کار خود قرار داده اند و دستور بازداشت "ماثيو دولي" افسري که مأمور برگزاري اين دوره بود،‌ صادر شد.

به گفته خبرگزاري آسوشيتد پرس، "ماثيو دولي" طي اظهاراتي در اين دوره آموزشي گفته بود: مسلمانان از هر آنچه که آمريکا از آن دفاع مي کند،‌ نفرت دارند.

در همين راستا ژنرال "مارتن ديبمبسي" رئيس ستاد ارتش آمريکا طي اظهاراتي نسبت به برگزاري چنين دوره آموزشي و بيان شدن اينگونه مطالب در آن،‌ انتقاد کرد و گفت:‌ اينگونه دوره هاي آموزشي با نگاه آمريکا به مقوله آزادي ديني در تناقض است!

گفتني است اين اولين باري نيست که آموزش هاي ضد اسلامي به افسران و نظاميان آمريکايي داده مي شود. سال گذشته نيز يک دوره آموزشي مشابهي توسط فرماندهي پليس آمريکا (FBI) برگزار شد که در همان زمان جنجال آفريد.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/231661/%D8%AA%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%86-%D8%A2%D9%85%D8%B1%D9%8A%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B1%D9%8A%D8%A8-%D9%85%DA%A9%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D9%86%D9%87

2. 3 کاربر از پست مفید Joseph Goebbels سپاس کرده اند .

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    ارسال تشکر
    72
    دریافت تشکر: 128
    قدرت امتیاز دهی
    209
    Array

پیش فرض پاسخ : تمرين آمريکا براي تخريب مکه و مدينه

نمیدونم سطح فکر من پایینه ؟ من احمقم ؟ یا هر چیز دیگه ای

اما تا اونجا که بنده حقیر و ناچیز میفهمم واقعیت اینه که الان تمام علم و ثروت دست آمریکا هست

و تا اونجا که بنده حقیر میبینم 70% بچه هایی که شخصا میشناسم حدودا تو سن خود منن فقط برا خوردن و خوابیدن زندگی میکنن . نه درسی میخونن . نه کار به درد بخوری میکنن . ( یه سری ها هم که کلا دزدی یا سیگار و بدتر از اون که البته تعدادشون نسبت به گروه قبلی خیلی کمتره . البته فعلا !! )

و اونجوری که من میتونم از این وضع نتیجه گیری کنم فکر نمیکنم آینده ای بهتر از این برای مسلمان ها و خصوصا ایرانی ها وجود داشته باشه

ما از اسلام خیلی چیزا مثل لزوم به تلاش و کار ، کسب علم ، کمک به بقیه رو درست اجرا نمیکنیم

اما تا صحبت از آمریکا و اسرائیل میشه سریع غیرتی و مومن میشیم

=-=-=-=-=-=
    =-=-=-=-=-=
    یک بار دیگه هم میگم . من از آمریکا یا اسرائیل دفاع نکردم . این دوتا در حال حاضر قدرتمند هستن اما کثیف بودنشون رو تغییر نمیده

حرفی ضد اسلام هم نمیخواستم بزنم . خود من خیلی هم از مسلمان بودنم راضیم !
    ویرایش توسط ΜαsοοD : 16th July 2013 در ساعت 04:03 AM دلیل: زیادی عامیانه بود ! :D
    پیــش صاحب نظران مـلک سلـیمان بـاد است ,,, بــلکه آن است سلــیمان کـه ز مــلک آزاد است

4. کاربرانی که از پست مفید ΜαsοοD سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع