دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ابهام‌ در برگزاری جایزه کتاب‌ سال دفاع مقدس/ بازنشستگی معاون ادبیات بنیاد حفظ آثار مزید بر علت شد

یار همیشگی
    رشته تحصیلی
    مکانیک - طراحی جامدات
    ارسال تشکر
    3,247
    دریافت تشکر: 14,584
    قدرت امتیاز دهی
    29856
    Array

پیش فرض ابهام‌ در برگزاری جایزه کتاب‌ سال دفاع مقدس/ بازنشستگی معاون ادبیات بنیاد حفظ آثار مزید بر علت شد

با بازنشستگی سرهنگ حسن رسولی منفرد و کناره‌گیری وی از معاونت ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ابهام‌ها در برگزاری این جایزه ادبی بیشتر شد. به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری شانزدهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس که پیش از این به دلیل تامین نشدن بودجه در سال گذشته محکوم به برگزاری دوسالانه شده بود، این روزها با نامشخص بودن وضعیت مدیریت معاونت ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با ابهامات بیشتری روبرو شد. برگزاری این مراسم که پیش از این قرار بود در زمستان سال گذشته برگزار شود، پس از اعلام تامین نشدن شرایط مالی برگزاری آن و تغییر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های، به سال جاری موکول شد، اما در سال جاری با وجود نبود زیر‌ساخت‌های لازم برای برگزاری این جایزه ادبی، موانع تازه‌ای نیز برای آن ایجاد شده است. بر این اساس حسن رسولی منفرد، معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به تازگی بازنشسته شده و معاونت ادبیات عملاً بدون مدیر در حال فعالیت است. رسولی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این موضوع اعلام داشت که در یکی ـ دو ماه گذشته در انتظار جانشین خودم برای معاونت بوده‌ام که تاکنون مشخص نشده. با این وجود من هفته‌ای چند روز را به معاونت می‌روم و کارهای لازم را انجام می‌دهم. حتی اعلام آمادگی نیز کرده‌ام که در همین وضعیت با مشخص شدن میزان امکانات موجود برای برگزاری جشنواره کتاب سال را در سال جاری آغاز کنم. به گفته رسولی در شرایط فعلی معاونت از سویی قادر به اجرای این جایزه نیست و از سوی دیگر وظیفه اجرای آن را دارد. پیش از این نیز رسولی منفرد در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب «سفر به روایت سرفه‌ها» در موزه صلح درباره این جایزه اظهار داشته بود برای ایجاد زمان‌بندی منتظریم تا بودجه امسال رسما ابلاغ شود و بر مبنای آن برنامه‌ریزی انجام دهیم. ولی اکثر برنامه‌های ما در سال جاری اعم از برگزاری جشنواره کتاب سال دفاع مقدس و جشنواره ادبی و یوسف و احتمالا کنگره ملی خاطره‌نویسی در نیمه دوم سال جای برگزار می‌شود. وی همچنین تصریح کرده بود: بودجه ما در شرف نهایی شدن و ابلاغ شدن است و فکر می‌کنم در خردادماه نهایی و به ما ابلاغ شود که بر اساس آن ما هم کارمان را شروع کنیم و جدول برنامه‌ریزی را ببندیم.

آشوبم آرامشم تویی
    به هر ترانه ای سر می کشم تویی
    بیا که بی تو من غم دو صد خزانم

2. کاربرانی که از پست مفید م.محسن سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)