دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: جزییات کامل نرخ جرایم رانندگی برحسب تومان را در جدول زیر ببینید.

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    ارسال تشکر
    21,844
    دریافت تشکر: 45,916
    قدرت امتیاز دهی
    82822
    Array
    Almas Parsi's: جدید94

smilee1 جزییات کامل نرخ جرایم رانندگی برحسب تومان را در جدول زیر ببینید.

جزییات کامل نرخ جرایم رانندگی برحسب تومان را در جدول زیر ببینید.

بوفیلند

2. 5 کاربر از پست مفید Almas Parsi سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    دریافت تشکر: 11,806
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پیش فرض پاسخ : جزییات کامل نرخ جرایم رانندگی برحسب تومان را در جدول زیر ببینید.

جزییات کامل نرخ جرایم رانندگی برحسب تومان را در جدول زیر ببینید.

حرف شما درست ولی بر طبق زورگویی هست قانون حکم فرما نیست
    بستگی داره گیر کدومشون بیفتی
    خود من بخاطر یه سبقت ممنوع 50000 جریمه شدم 15نمره منفی گرفتم ماشینم رو 72 ساعت پارکینگ برام نوشت فقط از این ناراحتم که چرا بسیار تحویلشون گرفتم و خسته نباشید بهشون گفتم
    برگشته وسط بیابون به من میگه نمیگی بچه مدرسه ای بیاد جلوت
    بحرحال یه پارکینگ بی در و پیکر ماشینم رو بردن زیر نور آفتاب تازه میگن نه رینگ نه ضبط ماشین نه باندها نه برف پاک کن در قبال هیچ کدوم اینجا مسئولیت نداریم بعدشم تو بیابونی که هیچ رفت و آمدی نبود یه آژانس گرفتم که قیمت سرگردنه باهام حساب کرد منو تا خونه آوورد
    چو کوروش از اهورا یاد می کرد زمین از عدل او بیداد می کرد
    ترفند امروز......... سایر موضوعات دیجیتالی.......... کلاس فتوشاپ

4. 3 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

حرف شما درست ولی بر طبق زورگویی هست قانون حکم فرما نیست
    بستگی داره گیر کدومشون بیفتی
    خود من بخاطر یه سبقت ممنوع 50000 جریمه شدم 15نمره منفی گرفتم ماشینم رو 72 ساعت پارکینگ برام نوشت فقط از این ناراحتم که چرا بسیار تحویلشون گرفتم و خسته نباشید بهشون گفتم
    برگشته وسط بیابون به من میگه نمیگی بچه مدرسه ای بیاد جلوت
    بحرحال یه پارکینگ بی در و پیکر ماشینم رو بردن زیر نور آفتاب تازه میگن نه رینگ نه ضبط ماشین نه باندها نه برف پاک کن در قبال هیچ کدوم اینجا مسئولیت نداریم بعدشم تو بیابونی که هیچ رفت و آمدی نبود یه آژانس گرفتم که قیمت سرگردنه باهام حساب کرد منو تا خونه آوورد
    سلام وحید جان.

خب اینکه خیلی خوبه چون دیگه فکر نکنم تمایل داشته باشی تو ایران سبقت ممنوع بگیری

ولی خب اره حق میدم بهت.قانون رو گذاشتن برای حل شدن مشکلات اما گاهی اعمال قانون تاثیری تو روند کار نداره و ادم رو عصبی میکنه.تو جاده مشهد یه دهاتی هست که فکر کنم کلا 4تا خانواده زندگی میکنند.تو مسیر جاده اصلیه یهو مینویسه حداکثر 60کیلومتر در ساعت.و درست همونجا دوربین میزارن و ما هم جریمه شدیم.

خب اون مامور میتونه حساب کنه که وقتی کسی نیست چه 90 تا چه 60تا تاثیری نداره.اما اگر بزارن به عهده مامور این در مجموع باعث نا عدالتی میشه تو شهر ها.و حتی ممکنه زمینه باج گرفتن رو ایجاد کنه.

خداروشکر کن سبقت ممنوع تو ایران زندانی نداره .تو ایران قوانین راهنمایی رانندگی خیلی باید سختگیرانه تر ازین باشه.نه به خاطر اینکه مردم رعایت نمیکنند به خاطر سطح پایین ایمنی خودرو ها.یادم نمیاد کی اینو گفته بود تو قزاقستان به خاطر اینکه سر 4راه بعد از سبز شدن چراغ به راست پیچید بدون راهنما زدن به اندازه 400هزارتومان ایران جریمه شد

6. 2 کاربر از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند .

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

اومدی سره اصل مطلب
    بله فرهنگ سازی تو رانندگی
    از بالا باید شروع کنیم
    دیدی چرا جاده خاکی ها تابلو سبقت ممنوع و پارک ممنون ندارن
    اتوبان ما هم همین جوری وقتی خود من بخاطره یه چاله 500000 تومان ماشینم خرج برداشت و دیگه به تلق تلق افتاد کسی جوابگو نیست بعد برای مسئله بالا خوشحال باشم که زندان نرفتم
    من راننده وقتی ببینم جاده تمیزه خطکشی مرتبه خودم هم رعایت همه چی رو میکنم اما وقتی میام مثلا تو فلان اتوبان تند تند عوارض میدم و جاده مثل مسیر مال رو میمونه چه توقعی باید از راننده داشته باشی

8. 2 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    برق صنعتی
    ارسال تشکر
    13,909
    دریافت تشکر: 12,140
    قدرت امتیاز دهی
    32624
    Array
    mamadshumakher's: جدید136

اومدی سره اصل مطلب
    بله فرهنگ سازی تو رانندگی
    از بالا باید شروع کنیم
    دیدی چرا جاده خاکی ها تابلو سبقت ممنوع و پارک ممنون ندارن
    اتوبان ما هم همین جوری وقتی خود من بخاطره یه چاله 500000 تومان ماشینم خرج برداشت و دیگه به تلق تلق افتاد کسی جوابگو نیست بعد برای مسئله بالا خوشحال باشم که زندان نرفتم
    من راننده وقتی ببینم جاده تمیزه خطکشی مرتبه خودم هم رعایت همه چی رو میکنم اما وقتی میام مثلا تو فلان اتوبان تند تند عوارض میدم و جاده مثل مسیر مال رو میمونه چه توقعی باید از راننده داشته باشی
    بله وحید جان.من حرفتو قبول دارم کااااااااامل.چون متاسفانه همیشه مردم رو مقصر میدونند که باید قبول کنیم اری.
    اما نه همش.خیلی عوامل دیگه مهم هست.

اصل موضوع اینه که خطاهای انسانی قابل حذف نیست.نمیشه کاری کرد همه ی انسان ها قوانین رو رعایت کنند واسه همین تکنولوزی باید کاری کنه که درصد صدمات خطاهای انسانی بیاد پایین.

مثلا هزینه ای که صرف اختراع انواع سیستم های ایمنی فعال و غیر فعال از قبیل کیسه هوا و .... شد رو چرا نیومدن رو فرهنگ سازی رانندگی خرج کنند چون نمیشه انسان هارو برنامه ریزی کرد که درست رفتار کنند.چطور میتونی 20هزارتا راننده رو یاد بدی که به ازای هر 15 کیلومتر در ساعت سرعتشون به اندازه یک خودرو با خودرو جلویی فاصله حفظ کنند؟خب نمیشه.

اینکه تو ایران به حقوق راننده و ها خودرو دارها احترام نمیزارن و وضعیت جاده ها اینطوری هم خب عیب بزرگیه.اما چه میشه کرد فعلا؟با این خودرو ها؟؟؟با پراید 5 نفر انسان بالغ مسافرت 1000کیلومتری میرن.

پس حداقل برای حفظ جون این مردم باید یک نظارت بسیار خشن برای نحوه رانندگی باشه.منم قبول دارم مردم مقصر نیستند اما با توجه به شرایط موجود ....

و اینم قبول کن با وجود خودرو های امن اروپا قوانینشون خیلی سختگیرانه تر ازینجاست.فقط اونجا حق مردم و قدر مردم دونسته شده و مردم به قوانین سخت سعی میکنند احترام بگذارند.

10. کاربرانی که از پست مفید mamadshumakher سپاس کرده اند.

کاربر فعال سایت
    رشته تحصیلی
    خسته
    ارسال تشکر
    4,545
    قدرت امتیاز دهی
    83289
    Array

پس حداقل برای حفظ جون این مردم باید یک نظارت بسیار خشن برای نحوه رانندگی باشه.منم قبول دارم مردم مقصر نیستند اما با توجه به شرایط موجود ....
    تو دیگه چرا بزرگوار
    تاوان تا کی ؟ تاوان برای چی؟ باور کن ما ایرانی ها هم.... ولش کن بابا ادامه نمی دم

و اینم قبول کن با وجود خودرو های امن اروپا قوانینشون خیلی سختگیرانه تر ازینجاست.فقط اونجا حق مردم و قدر مردم دونسته شده و مردم به قوانین سخت سعی میکنند احترام بگذارند.[/quote]
    چه مقایسه ای
    عزیز دل اونجا اروپا هست و اینجا ایرانه شرایط خیلی فرق می کنه داداش محمد
    و این مقایسه خنده آوره

12. 2 کاربر از پست مفید vahid5835 سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)