دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: قهرمانی استقلال به کمک پنالتی اشتباه محسن ترکی!!!

همکار تالار اخبار و کاربر فعال
    رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    دریافت تشکر: 9,972
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array
    m.g.s.t.r's: بی حوصله

پیش فرض قهرمانی استقلال به کمک پنالتی اشتباه محسن ترکی!!!

داماش با نتيجه دو بر يک استقلال را برد تا جشن قهرماني آبي‌پوشان پايتخت با طعم شکست همراه شود.

ديدار نهايي هفته‌ي سي و چهارم ليگ برتر فوتبال با برتري دو بر يک داماش برابر استقلال به پايان رسيد. در اين ديدار استقلال بر بازي سوار بود اما در نهايت داماش توانست برابر صد هزار هوادار آبي که براي جشن قهرماني در ورزشگاه حاضر شده بودند، با پيروزي ميدان را ترک کند.

تک گل استقلال را حسن اشجاري روي يک ضربه آزاد از پشت محوطه جريمه در دقيقه 31 و گل‌هاي داماش را محمدرضا مهدوي و حسين ابراهيمي در دقايق 67 و 80 به ثمر رساندند.

در اين ديدار استقلال بارها مي‌توانست دروازه‌ي حريفش را باز کند که با ناکامي مواجه شد. در دقيقه 44 عباس محمدرضايي در شرايطي تک به تک فرصت مناسبي را از دست داد و در دقيقه 84 نيز ضربه برگردان زيباي مجيدي در آستانه‌ي ورود به دروازه داماش با واکنش ديدني رودباريان همراه شد.

در ادامه، ارسال خوب جباري براي نکونام با ضربه سر او همراه شد، ولي اين ضربه از کنار دروازه راهي اوت شد. آخرين فرصت استقلال را نيز مجيدي در دومين دقيقه وقت‌هاي تلف شده از دست داد. شوت سنگين او از پشت محوطه جريمه را رودباريان به خوبي دفع کرد تا استقلال با وجود قهرماني، ليگ را با شکست به پايان ببرد.

- - - به روز رسانی شده - - -

ليگ برتر جام خليج فارس
    تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
    1 استقلال 34 19 10 5 42 18 24 67
    2 تراکتورسازي 34 18 11 5 55 32 23 65
    3 سپاهان 34 19 7 8 60 33 27 64
    4 فولاد 34 14 14 6 52 35 17 56
    5 نفت تهران 34 14 13 7 42 29 13 55
    6 مس 34 13 14 7 33 22 11 53
    7 پرسپوليس 34 12 14 8 41 31 10 50
    8 راه آهن 34 12 10 12 32 35 3- 46
    9 صباي قم 34 10 15 9 37 33 4 45
    10 سايپا 34 11 12 11 37 33 4 45
    11 داماش گيلان 34 11 10 13 36 43 7- 43
    12 فجر سپاسي 34 10 12 12 42 38 4 42
    13 ملوان 34 9 13 12 34 39 5- 40
    14 ذوب آهن 34 9 11 14 36 40 4- 38
    15 آلومينيوم 34 7 14 13 26 40 14- 35
    16 نفت آبادان 34 4 13 17 31 60 29- 25
    17 پيکان 34 6 7 21 26 66 40- 25
    18 گهر دورود 34 3 10 21 24 59 35- 19

2. 5 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array

پیش فرض پاسخ : قهرمانی استقلال به کمک پنالتی اشتباه محسن ترکی!!!

استقلالي‌ها جام قهرماني را بالاي سر بردند

تيم فوتبال استقلال جام قهرماني دوازدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر را بالاي سر برد.

تيم‌هاي استقلال و داماش در هفته سي و چهارم ليگ برتر عصر امروز به مصاف هم رفتند. در پايان اين مسابقه و در حالي که قهرماني آبي‌پوشان تهراني در هفته گذشته مسجل شده بود، بازيکنان استقلال در حضور 100 هزار تماشاگر و با حضور علي کفاشيان و علي فتح‌الله زاده جام قهرماني را بالاي سر بردند.

به گزارش فارس،بازيکنان با نظم خاصي آمدند و در جشن قهرماني حضور پيدا کردند. آنها درحالي روي سکو مي رفتند که از سوي هواداران استقلال به شدت تشويق مي شدند.

نکته قابل توجه اين بود که محمد عباسي وزير ورزش که براي اين مراسم دعوت شده بود در اين مراسم حضور پيدا نکرد. در عوض احمد رسولي نژاد معاون حقوقي وزير ورزش در اواسط اهداي مدال به بازيکنان روي سکو قرار گرفت.

مدال هاي قهرماني را علي فتح الله زاده و علي کفاشيان به گردن بازيکنان مي آويختند.

ساموئل براي حضور روي سکو با پرچم کشور خود وارد شد.

امير حسين صادقي نيز با همراه پسر خود که عدد 4 را نشان مي داد روي سکو قرار گرفت.

دکتر امين نوروزي هم از جمله افرادي بود که براي دريافت مدال به سکو رفت.

درحالي که اکثر بازيکنان و مربيان استقلال روي سکو قرار مي گرفتند خبري از مجيدي نبود و به همين دليل هواداران استقلال با فرياد مي گفتند« فرهاد بيا بيا» او آخرين بازيکني بود که روي سکو قرار گرفت. پژمان منتظري به مجيدي به هنگام قرار گرفتن روي سکو مي گفت عدد 4 را نشان بده.

علي اميري معاون ورزشي باشگاه هم روي سکو قرار گرفت.

درحالي که همه منتظر قلعه نويي بودند او نيامد.

- - - به روز رسانی شده - - -

آذرنيا:از تشويق توني خوشحال شدم

سرمربي تيم تراکتورسازي گفت:توني مربي بزرگي بود اما اشکالاتي هم داشت.

حسن آذرنيا پس از پيروزي تيمش مقابل پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:سال آينده اميدوارم قهرماني براي تراکتور به ارمغان بيايد.نگراني من از ديروز اين بود که برخي بازيکنان اصلي را نداشتيم.البته از آن طرف هم پرسپوليس با بازي 120 دقيقه اي مقابل سپاهان با شرايط سخت و خستگي زياد به اين بازي آمد و به لحاظ ميانگين سني که داشت تحليل رفته بود.بنابراين ما با توجه به اينکه ميزبان هم بوديم موفق شديم حاکم ميدان شويم.

به گزارش اوج نيوز،وي ادامه داد:از مربياني که از بيرونمي آيند حمايت بيشتري مي شود ولي از مربيان بومي واقعا چه حمايتي مي شود؟اين فقط حرف من نيست و حرف کل مربيان بومي تبريز است.من از تشويق توني خوشحال شدم.او زحمات زيادي براي تيم کشيد و در ضمن خوشحالم که اگرچه تشويق هم نشدم ولي به من هم حرف بدي گفته نشد.من توقع سرمربيگري تراکتورسازي را ندارم.اين تيم در دو بازي به دست من سپرده شد و تلاشم را کردم و نايب قهرماني را به دست آوردم.امروز تماشاگران خيلي خوب تيم را تشويق کردند و به همين دليل دست آنها را مي بوسم.اينجا شخص آذرنيا مطرح نيست و مهم تراکتورسازي است که نايب قهرمان شد و اين حاصل تلاش تماشاگران و بازيکنان و کادر فني بود.از زحمات توني و سردار جعفري هم در کسب اين مقام بايد تشکر کرد.در کسب اين سه امتياز بدانيد که حس آذرنيا هيچ نقشي نداشت و بازيکنان تلاش وافري کردند.من پس از اتمام اين کنفرانس قراردادم تمام شده است.ديروز که با سرپرست تيم صحبت مي کردم به او گفتم بايد هر چه زودتر مديرعامل مشخص شود.همين طور بازيکنان جديد تا وقت از دست نرود.ما براي فصل بعد علاوه بر بازي هاي داخلي جام باشگاههاي آسيا را هم داريم.پس هر چه زودتر بايد تکليف روشن شود.

آذرنيا گفت:نمي گويم مربيان خارجي کاربلد نيستند.آنها در کشورشان کارنامه خوبي دارند.اگر يادتان باشد از بازي استقلال به اين ور تيم دچار سير نزولي شد.ما از 9 بازي چند امتياز گرفتيم.توني مربي بزرگي بود اما اشکالاتي هم داشت.اين را صراحتا مي گويم و حفط توپ تراکتورسازي نسبت به ساير تيم ها عالي بود.

4. 3 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

همکار تالار مذهبی
    رشته تحصیلی
    معلمی دبستان....
    ارسال تشکر
    4,124
    دریافت تشکر: 2,447
    قدرت امتیاز دهی
    1265
    Array
    مهندس نوجوان's: جدید71

نامردیه
    چرا سپاهان سوم شد ؟؟؟
    در آستانه مهر قلم ها گوش تیز می کنند تا در دفتر انتظار اینگونه دیکته کنند ، ابری نیست ، ماه پشت ابر نیست ، او آمد ، او در باران آمد ...

6. 2 کاربر از پست مفید مهندس نوجوان سپاس کرده اند .

همکار تالار مدیریت
    ارسال تشکر
    16,317
    دریافت تشکر: 15,586
    قدرت امتیاز دهی
    31282
    Array

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوجوان نمایش پست ها
    نامردیه
    چرا سپاهان سوم شد ؟؟؟
    ایراد نداره. خب اینکه میگن با یه اشتباه داور قهرمان شد یا برد و... همش برا توجیه است. چون داور هم اشتباه میکنه و این یه امر عادی است. اگه عمدا اون کارو بکنه نامردیه. سپاهان تیم بزرگیه و خوب هم بازی میکنه اما این وسط بیچاره داورها رو میکوبن.
    ویرایش توسط عبدالله91 : 11th May 2013 در ساعت 11:08 AM

الهی؛ تشنگی ام را در کسب علم و عملم را در آنچه رضایت توست قرار بده.
    آمین

8. 2 کاربر از پست مفید عبدالله91 سپاس کرده اند .

رشته تحصیلی
    الکترونیک
    ارسال تشکر
    6,263
    قدرت امتیاز دهی
    16030
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله91 نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ایراد نداره. خب اینکه میگن با یه اشتباه داور قهرمان شد یا برد و... همش برا توجیه است. چون داور هم اشتباه میکنه و این یه امر عادی است. اگه عمدا اون کارو بکنه نامردیه. سپاهان تیم بزرگیه و خوب هم بازی میکنه اما این وسط بیچاره داورها رو میکوبن.
    برای دومین سال پیاپی هست که محسن ترکی سرنوشت قهرمان لیگ را تعیین میکنه
    پارسال 3 امتیاز تراکتور را به استقلال تقدیم کرد و تراکتور با 1 امتیاز اختلاف نسبت به سپاهان در رده دوم ایستاد
    امسال هم 1 هفته مونده به هفته آخر یه پنالتی اشتباه به استقلال تقدیم کرد تا اینبار تراکتور با 2 امتیاز اختلاف باز دوم بشه!!!

10. 2 کاربر از پست مفید m.g.s.t.r سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)