اسناد ۳۲۰میلیارد تومان هزینه‌های فاقد سند شهرداری در دست چمران است
سه سال گذشته اسنادی درباره این موضوع تهیه شد که همه آن‌ها به رئیس شورای شهر تهران واگذار شد/ باید شخص چمران نسبت به این مساله اظهار نظر کند/شورای شهر موظف است تا این اسناد را ارائه دهد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با بیان اینکه اطلاعات مربوط به ۳۲۰ میلیارد تومان هزینه فاقد سند در دستان چمران است، گفت: ‌رئیس شورای شهر تهران آقای چمران است و من نمی‌توانم ورودی در این زمینه داشته باشم حتی اگر یکی از اعضای کمیته بررسی این پرونده باشم.

حسین محمد پورزرندی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره ۳۲۰ میلیارد تومان هزینه فاقد سند در زمان ریاست شهردار قبلی تهران، گفت: من یکی از اعضای کمیته سه نفره رسیدگی به این پرونده بودم.

وی ادامه داد: سه سال گذشته اسنادی درباره این موضوع تهیه شد که همه آن‌ها به رئیس شورای شهر تهران واگذار شده است.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران در پاسخ به اینکه آیا این رقم را شما تایید می‌کنید، تصریح کرد: ‌این موضوع برای سه سال گذشته است و همه اسناد و ریز این بودجه در دست ریاست شورای شهر تهران است واقعیت این است که باید شخص چمران نسبت به این مساله اظهار نظر کند.یادم نیست که بخواهم این مبلغ را تایید کنم یا نه! اما شورای شهر موظف است تا این اسناد را ارائه دهد.

وی گفت: ‌رئیس شورای شهر تهران آقای چمران است و من نمی‌توانم ورودی در این زمینه داشته باشم حتی اگر یکی از اعضای کمیته بررسی این پرونده باشم.