دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نجفی: 320‌ میلیارد صرف انتخابات شد

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

پیش فرض نجفی: 320‌ میلیارد صرف انتخابات شد

سفیر ایران در ونزوئلا:مظاهری بازداشت شد/مظاهری:کذب است، شرکت کیسون پاسخگوست
    طهماسب مظاهری در واکنش به اظهارات سفیر ایران در ونزوئلا که خبر بازداشت وی در فرودگاه دوسلدورف را تایید کرده است‏‏ گفت: خبر بازداشت من صحت ندارد و اظهار نظر سفیر ایران در ونزوئلا کذب است.

طهماسب مظاهری در واکنش به اظهارات سفیر ایران در ونزوئلا که خبر بازداشت وی در فرودگاه دوسلدورف را تایید کرده است‏‏ گفت: خبر بازداشت من صحت ندارد و اظهار نظر سفیر ایران در ونزوئلا کذب است.

رئیس کل سابق بانک مرکزی با اعلام اینکه من هم اکنون در تهران به سر می برم‏، اظهار داشت: چک مصادره شده توسط ماموران آلمانی ارتباطی به من ندارد و شرکت کیسون در این زمینه پاسخگوی اظهارات فوق خواهد بود.

وی تاکید کرد: بنده با شرکت کیسون سال ها است در حال فعالیت هستم و کار ساخت 17 هزار واحد ساختمانی را در کشور ونزوئلا در دست احداث داریم.

سفیر ایران در ونزوئلا:بازداشت مظاهری صحت دارد

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از سفیر ایران در ونزوئلا اعلام کرد که چک 54 میلیون یورویی که توسط ماموران گمرک آلمان در چمدان یک ایرانی پیدا شد،قرار بود برای پوشش هزینه های ساخت واحدهای مسکونی در ونزوئلا توسط یک شرکت ایرانی مورد استفاده قرار گیرد.

حجت الله سلطانی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی گلوبوویژن ونزوئلا،خاطرنشان کرد:طهماسب مظاهری به عنوان نماینده یک شرکت ساختمانی ایران مأمور انتقال این چک به کاراکاس بوده است.

وی افزود: این چک که مبلغ آن 300 میلیون بولیوار بوده،قرار بود برای تامین هزینه های شرکت کیسون مورد استفاده قرار گیرد.

سفیر ایران در کاراکاس خاطرنشان کرد: این چک توسط بانک دولتی ونزوئلا صادر شده بود و به امضای یکی از مدیران در ایران رسیده بود،به نام مدیر اجرایی شرکت کیسون صادر شده بود که مسوول پروژه ها در ونزوئلاست.

وی گفت: مظاهری در حال سفر به ونزوئلا بود که این چک را در بانک دولتی ونزوئلا نقد کند.

سلطانی در پاسخ به این پرسش که چرا مظاهری ماموران آلمانی را از وجود این چک در جیب خود با خبر نکرد، گفت: زیرا این چک قرار نبود در آلمان نقد شود. لازم نبود که وی می گفت من چکی از ونزوئلا دارم.

وی با بیان اینکه مظاهری باید دوباره به ونزوئلا برود‏، گفت: مظاهری هم اکنون در تهران به سر می برد و منتظر است شرکت کیسون چک مصادره شده توسط آلمان را بازیابی کند.

به گفته سلطانی شرکت کیسون در حال ساخت 17 هزار واحد مسکونی در ونزوئلاست و ساخت 10 هزار واحد در این کشور را به اتمام رسانده است.

​​

2. کاربرانی که از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع