دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مترو شیراز تا خرداد راه می افتد

کـــــــاربر فــــعال
    رشته تحصیلی
    معماری
    ارسال تشکر
    25,003
    دریافت تشکر: 20,366
    قدرت امتیاز دهی
    2457
    Array

پیش فرض مترو شیراز تا خرداد راه می افتد

مترو شیراز تا خرداد راه می افتد
    همه ما خوب می دانیم که هر شهری نیاز به آبادانی وعمران دارد وهر چقدر که شهر آبادتر باشد زندگی هم در آن راحتر خواهد بود

همه ما خوب می دانیم که هر شهری نیاز به آبادانی وعمران دارد وهر چقدر که شهر آبادتر باشد زندگی هم در آن راحتر خواهد بود.

اما گاهی مشکلاتی پیش می آید که مانع از آبادانی وزیبایی شهر می شود یکی از شهر هایی که مدت ها است پروژه های عمرانی اش نیمه کاره باقی مانده است شیراز است در همین زمینه رضا از شیراز برای خبر آنلاین نوشته:

متاسفانه چند وقتی است که مسولین محترم شهر شیراز در برابر مشکلات عدیده این شهر شانه خالی کرده و هر بار مشکل " نبود بودجه های عمرانی " را مطرح میسازند. تا حدی که شهردار محترم چند وقت پیش اعلام کردند که شهرداری حتی بودجه خرید یک کامیون آسفالت را ندارد تا چاله چوله های شهر را پر کند! که این مسئله بسیار جای تعجب دارد.

واما جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال مطرح شده گفت:این موضوع صحت ندارد ممکن است در آمد سرانه شهرداری شیراز کمتر از شهر هایی مثل اصفهان تبریز و حتی اهواز باشد اما این طور هم نیست که قادر به خرید یک کامیون هم نباشد و من فکر می کنم آقای شهردار حتما شوخی کرده اند چراکه بودجه شهر داری بیش از 1000میلیارد تومان است.

وی هم چنین در ادامه در مورد وضعیت مترو شیراز نیز این گونه توضیح داد که:مترو شیراز اصفهان وتبریز تقریبا در یک سطح هستند وتا پایان مترو شیراز فقط 10کیلومتر دیگر باقی مانده است وفکر می کنم تا خرداد ماه به بهره برداری برسد.

​​

2. کاربرانی که از پست مفید وحید 0319 سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع