دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مامان بابا دوستون دارم(به افتخار همه ی مامان بابا ها)

کاربر جدید
    رشته تحصیلی
    مهندسی برق-مخابرات
    ارسال تشکر
    1,163
    دریافت تشکر: 982
    قدرت امتیاز دهی
    602
    Array
    toot farangi's: جدید46

پیش فرض مامان بابا دوستون دارم(به افتخار همه ی مامان بابا ها)

پدر و مادر ؟؟آدما تا وقتي کوچيکن دوست دارن براي مادرشون هديه بخرن اما پول ندارن.وقتي بزرگتر ميشن ، پول دارن اما وقت ندارن.وقتي هم که پير ميشن ، پول دارن وقت هم دارن اما . . . مادر ندارن!...به سلامتي همه مادراي دنيا...

پدرم ، تنها کسي است که باعث ميشه بدون شک بفهمم فرشته ها هم ميتوانند مرد باشند !خورشيدهر روزديرتر از پدرم بيدار مي شودامازودتر از او به خانه بر مي گردد

!
    به سلامتيه مادرايي که با حوصله راه رفتن رو ياده بچه هاشون دادنولي تو پيري بچه هاشون خجالت ميکشن ويلچرشونو هل بدن !!!

سرم را نه ظلم مي تواند خم کند ،
    نه مرگ ،نه ترس ،سرم فقط براي بوسيدن دست هاي تو خم مي شود.

مادرم ؛
    هميشه مادر را به مداد تشبيه ميکردمکه با هر بار تراشيده شدن، کوچک و کوچک تر ميشود…ولي پدر ...... ... ... ...يک خودکار شکيل و زيباست که در ظاهر ابهتش را هميشه حفظ ميکندخم به ابرو نمياورد و خيلي سخت تر از اين حرفهاستفقط هيچ کس نميبيند و نميداند که چقدر ديگر ميتواند بنويسد …بياييد قدردان باشيم ...به سلامتي پدر و مادرها

(( قند )) خون مادر بالاست .دلش اما هميشه (( شور )) مي زند براي ما ؛اشک‌هاي مادر , مرواريد شده است در صدف چشمانش ؛دکترها اسمش را گذاشته‌اند آب مرواريد!حرف‌ها دارد چشمان مادر ؛ گويي زيرنويس فارسي دارد!دستانش را نوازش مي کنم ؛ داستاني دارد دستانش .

دست پر مهر مادرتنها دستي ست،که اگر کوتاه از دنيا هم باشد،از تمام دستها بلند تر است...

مادر
    تنها کسيست که ميتوان "دوستت دارم"‌هايش رااا باور کردحتي اگر نگويد...???

مادر يعني به تعداد همه روزهاي گذشته تو، صبوري! مادر يعني به تعداد همه روزهاي آينده تو ،دلواپسي! مادر يعني به تعداد آرامش همه خوابهاي کودکانه تو، بيداري ! مادر يعني بهانه بوسيدن خستگي دستهايي که عمري به پاي باليدن تو چروک شد! مادر يعني بهانه در آغوش کشيدن زني که نوازشگر همه سالهاي دلتنگي تو بود!مادر يعني باز هم بهانه مادر گرفتن....

پدرم هر وقت ميگفت "درست ميشود"...تمام نگراني هايم به يک باره رنگ ميباخت...!مردان پيامبر شدند؛و زنان مادر؛قداست پيامبران را توانسته‌اند به زير سوال ببرند؛ولي قداست مادران را هرگز..!

آدم پير مي شود وقتي مادرش را صــــــــــــــــــــــــ ـــــ دا ميزند اما جوابي نميشنود.........ممماااااااااااادددددددررر رررر. .............

تو 10 سالگي : " مامان ، بابا عاشقتونم"تو 15 سالگي : " ولم کنين "تو 20 سالگي : " مامان و بابا هميشه ميرن رو اعصابم"... ... ...تو 25 سالگي : " بايد از اين خونه بزنم بيرون"تو 30 سالگي : " حق با شما بود"تو 35 سالگي : "ميخوام برم خونه پدر و مادرم "تو 40 سالگي : " نميخوام پدر و مادرم رو از دست بدم!!!!"تو هفتاد سالگي : " من حاضرم همه زندگيم رو بدم تا پدر و مادرم الان اينجا باشن ...!بيايد ازهمين حالا قدر پدرو مادرامونو بدونيم...

از اعماق وجودم اعتقاد دارم که هر روز، روز توست ...
    بهشت از آن مادران است در حالي که به جز پرستاري و نگهداري از فرزندان ، هيچ حق ديگري نسبت به آتها ندارند و براي بيشتر چيزها اجازه ي بابا لازم است !!!!!

وقتي پشت سر پدرت از پله ها مياي پايين و ميبيني چقدر آهسته ميره ، ميفهمي پير شده ! وقتي داره صورتش رو اصلاح ميکنه و دستش ميلرزه ، ميفهمي پير شده ! وقتي بعد غذا يه مشت دارو ميخوره ، ميفهمي چقدر درد داره اما هيچ چي نميگه... و وقتي ميفهمي نصف موهاي سفيدش به خاطر غصه هاي تو هستش ، دلت ميخواد بميري

اگر 4 تکه نان خيلي خوشمزه وجود داشته باشد و شما 5 نفر باشيدکسي که اصلا از مزه آن نان خوشش نمي آيد (( مادر )) است
    ویرایش توسط toot farangi : 3rd January 2013 در ساعت 01:52 PM

2. 8 کاربر از پست مفید toot farangi سپاس کرده اند .

یار همراه
    رشته تحصیلی
    حقوق
    ارسال تشکر
    7,109
    دریافت تشکر: 7,523
    قدرت امتیاز دهی
    1520
    Array
    بلدرچین's: جدید39

پیش فرض پاسخ : مامان بابا دوستون دارم(به افتخار همه ی مامان بابا ها)

وقتی هم میخریم خجالت میکشیم هدیه رو بدیم.
    دوست داریم دستشون رو ببوسیم اما فکر مکنیم کوچیک میشیم.
    وقتی میخایم روبوسی کنیم خجالت میکشیم و...

ایکاش محبت میکردیم تا خیالمون از اینده بچه های خودمون راحت بودش...حیف حیف حیف که انجام نمیدیم...خدا پدر و مادر هیچکسی رو ازش نگیره امین...
    مرسی

کانال ایده داستان را در تلگرام دنبال کنید... ideh_dastan@

4. کاربرانی که از پست مفید بلدرچین سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)