دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گلوله‌ای که ۴۲ سال درون سر یک زن جا خوش کرده بود

یار همراه
    رشته تحصیلی
    علوم تجربی
    ارسال تشکر
    13,004
    دریافت تشکر: 10,250
    قدرت امتیاز دهی
    27193
    Array
    solinaz's: جدید92

Ok گلوله‌ای که ۴۲ سال درون سر یک زن جا خوش کرده بود

گلوله‌ایکه ۴۲ سال درون سر یک زن جاخوش کرده بود!
    [IMG]file:///C:/Users/sanaz/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG]
    بعد از گذشت
    ۴۲ سال ازورود یک گلوله به داخل سر یک زن، پزشکان چینی موفق شدند آن را با موفقیت کامل ازداخل سر این زن بیرون بیاورند!
    بهگزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز به نقل از فرانس پرس ، رسانه‌هایچینی اعلام کردند که پزشکان در جنوب‌غرب چین موفق شدند یک گلوله را که به مدت چنددهه در داخل سر یک زن قرار داشت را با موفقیت از سر وی خارج کنند.
    ایندر حالیست که این زن «هی ونینگ» ۶۵ساله است، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی چین افزود: من طی این ۴۲ سال هیچ احساس دردی نداشتم وتنها زمانی که یک روز برای غذا خوردن دچار مشکل شدم و سردرد به سراغم آمد، به پزشکمراجعه کرده و آن‌ها با عکسبرداری از سرم متوجه وجود یک شی خارجی درون غشای بیرونیمغزم شدند.
    پزشکان در بیمارستان «چونگ گینگ» در جنوب‌غرب این کشور پس از جراحی سر این زن موفقشدند یک گلوله
    ۲/۵سانتیمتری را از داخل سر وی بیرون آورند.
    [IMG]file:///C:/Users/sanaz/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG]
    این زن
    ۶۵ ساله در ادامه خاطر نشانکرد: احتمال می‌دهم حین درگیری‌های مسلحانه‌ای که در انقلاب فرهنگی بین سال‌های ۱۹۶۶ میلادی تا ۱۹۷۶ میلادی در کشور روی داد، اینگلوله از اسلحه یک شورشی یا مامور پلیس شلیک شده و وارد سر من شده باشد.
    ویادامه داد: در همان سال من به پزشک مراجعه کردم، اما آن‌ها تنها گفتند که تنها یکزخمی بر روی سرم است و از عکسبرداری امتناع کردند. با این حال، هم اکنون بسیارخوشحالم که طی این چهار دهه زنده مانده‌ام و از شر این گلوله کوچک داخل مغزم خلاصشدم.
    پیشاز این نیز یک مادر بزرگ چینی که در طول جنگ جهانی دوم یک گلوله نظامیان ژاپنی درمغز او فرو رفته بود تحت عمل جراحی قرار گرفته بود . این مادر بزرگ ۷۷ ساله از ۱۳ سالگی این گلوله و متعاقبا دردهمراه آن را در سرش محفوظ نگه داشت. تا اینکه بالاخره پس از جراحی موفقیت آمیز ازشر این گلوله و سردرد ناشی از آن رهایی پیدا کرد.

2. کاربرانی که از پست مفید solinaz سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع