به نقل از روزنامه ديلي‌ميل انگليس، كريستيانو رونالدو ماه آينده در كلاس يوسين بولت شركت خواهد كرد تا از وضعيت مطلوب تري در دويدن برخوردار شود.
بولت كه در رقابت هاي سال گذشته المپيك پكن فاتح مدال طلا شد، در رقابت هاي دووميداني 150 متر خياباني كه در تاريخ 17 مه (28 ارديبهشت1388) در منچستر برگزار خواهد شد، ثبت نام كرده است. اين دونده 22 ساله جاماييكايي با توافقي كه با مدير برنامه هاي رونالدو انجام داده دو روز زودتر از اين مسابقه دو، براي بازيكن پرتغالي كلاس ويژه خواهد گذاشت.
بولت در اين باره گفت: من طرفدار منچستريونايتد هستم. به كريستيانو رونالدو پيشنهاد دادم برايش يك كلاس كوتاه مدت بگذارم كه او هم پذيرفت.
وي افزود: قرار است در يك دوره فشرده دو روزه تمام نكات دوهاي سرعت را به او بگويم تا در كارش مورد استفاده قرار دهد و باعث پيشرفت و موفقيت افزون تر منچستريونايتد شود.
بولت كه در زمان سفر آينده خود به انگليس قرار است در تاريخ 16 ماه مه(27ارديبهشت1388) از نزديك در ورزشگاه، تماشاگر جدال منچستريونايتد و آرسنال باشد،‌ عنوان كرد: ما در عصري زندگي مي كنيم كه همه از هم چيزهاي زيادي ياد مي گيريم. به اين خاطر حتي احتمال دارد من نيز از او نكاتي را در مورد فوتبال حرفه اي ياد بگيرم. من به طور ذاتي ‌چپ پا هستم و شايد نكاتي كه او مي گويد ‌باعث موفقيت بيشترم در دووميداني شود.
بولت در رقابت هاي صدمتر، ‌دويست متر و چهار در صدمتر المپيك پكن به مدال طلا رسيد.