دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نظر جمعي از تماشاگران افراطي‌ها درباره اين فيلم: چند كليپ پيوسته رقص و ديگر هيچ!

دوست آشنا
    رشته تحصیلی
    طراحی لباس
    ارسال تشکر
    1,189
    دریافت تشکر: 1,332
    قدرت امتیاز دهی
    42
    Array

پیش فرض نظر جمعي از تماشاگران افراطي‌ها درباره اين فيلم: چند كليپ پيوسته رقص و ديگر هيچ!

نظر جمعي از تماشاگران افراطي‌ها درباره اين فيلم: چند كليپ پيوسته رقص و ديگر هيچ!

تهران - مخاطبان فيلم افراطي‌ها كه براي ديدن اين اثر سينمايي به سينما آفريقا آمده بودند دليل ديدن اين اثر سينمايي را تبليغات و حضور بازيگران اخراجي‌ها در اين فيلم عنوان كردند.
    به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار فرهنگي ايرنا، فيلم سينمايي افراطي‌ها علي رغم فروش خوبي كه داشته اما در رضايت مخاطبان، نمره قبولي نمي‌گيرد.
    برخي از تماشاگران اين اثر سينمايي پس از ديدن آن، ضمن انتقاد از سازندگان فيلم، زماني كه براي ديدن اين فيلم صرف كردند را تلف شده خواندند.
    يك دانشجوي رشته كامپيوتر كه براي ديدن اين فيلم به سينما آمده بود در گفت وگو با ايرنا گفت: تصور من از اين فيلم چيز ديگري بود و فكر نمي‌كردم چنين اثري را در سينما ببينم.
    علي زماني افزود: من براي تفريح و سرگرمي به سينما آمده بودم و گمان مي كردم با ديدن اين فيلم مي‌توانم براي مدتي شاد باشم اما تنها چيزي كه در اين فيلم ديدم لودگي بود.
    وي خاطر نشان كرد: واقعا نفهميدم كه داستان فيلم چه حرفي براي گفتن داشت و فقط چند كليپ رقص و شوخي‌هاي نه چندان خنده آور را در كنار هم ديدم.
    عباس جعفري كه به همراه فرزند و همسرش براي ديدن اين فيلم به سينما آمده بود گفت: حضور بازيگران اخراجي‌ها سبب شد تا من به ديدن اين اثر سينمايي بيايم زيرا تصور مي‌كردم با ديدن اين اثر همانند اخراجي‌ها مي‌توانم با خانواده ام براي لحظاتي شاد باشم.
    وي افزود: فيلم به هيچ عنوان خنده دار نبود، تصور من چيز ديگري بود اما متاسفانه آنچه ديديم خجالت آور بود.
    اين كارمند بانك يادآور شد: ديدن اين فيلم سبب شد تا ديگر چنين فيلم‌هايي را براي ديدن انتخاب نكرده و با ديدن تيزرهاي تلويزيوني، يك فيلم را براي ديدن انتخاب نكنم.
    يك دانشجوي رشته حسابداري كه به همراه همسرش براي ديدن افراطي‌ها به سينما آفريقا آمده بود نيز درباره اين فيلم گفت: بيشتر يك نوع كنجكاوي سبب شد تا به ديدن اين فيلم سينمايي بياييم.
    فاطمه عليخاني افزود: تصور ما بر اين بود كه اين فيلم بي‌شباهت به اخراجي ها نيست و مي‌توانيم لحظات شادي را داشته باشيم.
    اين مخاطب سينما خاطر نشان كرد: براي ديدن اين فيلم به همراه همسرم شش هزار تومان پرداختيم اما واقعا از پرداخت اين پول راضي نيستيم زيرا ما با تصور ديگري به تماشاي اين فيلم آمده بوديم و تنها بازيگراني را ديديم كه مي‌رقصند و لوده بازي از خود در مي‌آورند.
    عليرضا محمدي نيز كه به همراه يكي از دوستانش به ديدن افراطي‌ها آمده بود گفت: اشتباه كردم اين فيلم را براي ديدن انتخاب كردم و شايد ديگر ديدن فيلم‌هاي طنز را از برنامه تفريحي خود حذف كنم.
    وي افزود: با ديدن اين فيلم نخنديدم و تنها نظاره گر فيلمي بودم كه بي شباهت به ديگر فيلم‌هاي طنز نبود.
    اين مخاطب سينما اظهار داشت: حضور برخي از بازيگران در اين اثر سينمايي سبب شد تا فكر كنم اين فيلم با ديگر فيلم‌هاي طنز تفاوت دارد اما چيز خاصي نديديم.
    محمدي يادآور شد: بايد براي برخي از بازيگران تاسف خورد، تصور من از برخي از بازيگران اين اثر سينمايي چيز ديگري بود و وقتي ديدم براي پول گرفتن مي رقصد و اعتبار حرفه‌اي شان برايشان مهم نيست تاسف خوردم.
    فيلم سينمايي افراطي‌ها به كارگرداني جهانگير جهانگيري و تهيه كنندگي داريوش باباييان از ‪ ۴‬هفته پيش درتهران و شهرستانها به اكران عمومي رسيده است .
    منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی

2. کاربرانی که از پست مفید NeshaNi سپاس کرده اند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)