دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: چرا نباید عکس خودم باشه؟!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    یار قدیمی
    ارسال تشکر
    7,998
    دریافت تشکر: 20,776
    قدرت امتیاز دهی
    79814
    Array
    Sa.n's: لبخند

پیش فرض پاسخ : چرا نباید عکس خودم باشه؟!

سلام خدمت شاینی عزیز و سایر دوستان که نظراتشون واقعا مفید بود .
    ببینید گاهی شده که اگر عنوان یکی از تاپیک هایی که خودتون میزارید توی سایت رو سرچ کنید توی گوگل میبینید که در قسمت تصاویر گوگل عکس های مربوط به تاپیک قرار میگیره و جز همون تصاویر مربوط به تاپیک ، اکثرا تصویر آواتار دوستان هم دیده میشه .
    خب قطعا خود من ، دوست ندارم که عکسم روی پیج تصاویر گوگل باشه ، چون گوگل هم سایت پر بازدیدی هست و احتمال سو استفاده از تصویر بالا میره .
    اما برای مشکلی که من در بالا ذکر کردم هم یک راه هست و اون هم اینه که از تصویر شخصی استفاده کنیم که تا اونجایی که من خبر دارم امنیت بیشتری داره .
    مشکل دوم عدم اعتماد دوستان هست که خب حق دارن ، مخصوصا خانوم های گرامی سایت ، چون همه جا ما شنیدیم که گفته شده از تصویر فلان شخص سو استفاده شده و مثلا ما به 2-3 یا اصلا 10 نفر از اعضای سایت اعتماد داریم به تمام اعضای جدید و کسانی که شناختی از اونها نداریم شاید اعتماد نداشته باشیم . اصلا ما میگیم همه به هم 100% اعتماد داریم ، اما ما به کاربران بیرون از سایت که اعتمادی نداریم و مطمئن نیستیم .
    و البته این رو هم اضافه کنم که برای آقایون به نظر من مشکلی نداره ، چون سو استفاده آن چنانی کسی نمیتونه از تصاویرشون بکنه ، اما خب تمام این ها بستگی به خود شخص و اعتمادش به سایرین داره .
    در آخر امیدوارم که نظراتم مورد استفاده دوستان قرار گرفته بشه .
    " برای آنکه در زندگی پخته شویم نباید هنگام عصبانیت از کوره در برویم "

2. 7 کاربر از پست مفید Sa.n سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع