سلام
من برنامه نویس #c هستم یک برنامه دارم برای اون یک دستگاه می خوام که باید برنامه رو کنترل کند. توضیحات رو زیر آوردم دوستان اگر کسی می تونه این مدار رو برای من طراحی کنه لطفا با من تماس بگیره من هزینه اش رو هم می دم

ahmadsamei@gmail.com

کار نرم افزار نمایش تصاویر در یک مانیتور و ذخیره رای داروان هست
این برنامه به سه صورت سه نفره پنج نفره و هفت نفره کار می کنه
معمولا تصاویر به وسیله تایمر رد می شوند و داور باید در این فاصله زمانی رای خودشون به وسلیه دستگاه به برنامه اعلام
کنند تا ذخیره بشه، زمان نمایش داوران با هم تصمیم می گیرند چند ثانیه باشه بسته به نوع کیفیت تصاویر
اما کمتر از یک ثانیه نیست و ضریبی از ثانیه هست
قبلا ما از هفت کامپیوتر استفاده می کردیم هر داور یک کامپیوتر داشت که بر روی اون یک برنامه کلاینت نصب بود که با برنامه اصلی متفاوت هست
در برنامه روی سیستم داوران شماره هر تصویری که کامپیوتر سرور روی مانیتور نمایش می داد رو نشون می داد و دو کلید بله و خیر هم داشت
اگر تصویر جدید بود و داور می خواست رای بله بدهد کلید بله رو می زد چون بصورت پیشفرض رای هر داور برای هر تصویر خیر
هست اما اگر قبلا رای بله داده با استفاده از کلید خیر می تواند رای خود رو پس بگیرد
حالا می خواهیم بجای اینکه هفت کامپیوتر استفاده کنیم برای هر داور یک سیستم، از دستگاه کنترلی استفاده کنیم به
همین وظیفه رو داشته باشه
یعنی اگر داور بله زد چراغ سبز روی دستگاه روشن بشه و اگر خیر چراغ قرمز و زمانی که تصویر رد می شه شماره تصویر
روی کنترل نمایش داده بشه به وسیله ال ای دی یا چیز دیگه ای که از نظر شما پیاده سازی اش راحت باشه یعنی بشه
شماره تصویر به دستگاه پاس کنیم و اون نمایش بده
حالا دو تا بحث می مونه وقتی تصویر برای اولین نمایش داده می شه باید چراغ قرمز به صورت پیش فرض روشن بشه اما اگر
تصویر مجدد نمایش داده میشه که قبلا داورها رای دادن باید رای قبلی همراه با شماره تصویر به دستگاه پاس بشه اگر بله بود
چراغ سبز و اگر خیر بود قرمز روشن بشه یعنی همیشه برنامه برای تصاویر که جدید نمایش داده می شه همون مقدار صفر
رو برای دستگاه ارسال می کنه تا چراغ قرمز روشن کنه و اگر مقدار یک رو ارسال کرد چراغ سبز
اما دستگاه ها باید زمانی که مقدار کلید زده شده رو به برنامه ارسال می کنند شماره خودشون رو هم بفرستند تا برنامه
بدون این مقدار از کدام دستگاه آمده تا برای همون داور ثبت کند چون همه دارن هم زمان مقدار ارسال می کنند همچنین
وقتی داریم بازبینی می کنیم باید مقدار هر داور رو به دستگاه خودش ارسال کنیم
همچنین دستگاه ها قابلیت این داشته باشن که بتونیم همونجا تعریف بکنیم شماره چند هستند یعنی یک کلیدی چیزی
داشته بشن تا شماره دستکاه همون موقع معلوم کنیم تا اگر وسط کار یکی خراب شد بتونیم از یدک استفاده کنیم و لازم به
برنامه ریزی مجدد نداشته باشه مثلا با کلید چرخشی چیزی
همونطور که در عکس فایل های پیوستی مشاهده می کنید ابتدا که داور برنامه خودش رو باز می کرد باید شماره خودش رو
اعلام می کرد بعد در فرم اصلی برنامه شماره اش بالای فرم نمایش داده میشه
در قسمت پوسط دو تا کلید داریم به نام بله خیر
اگر کلید بله بزنه تصویر اوکی نمایش داده می شه براش و اگر خیر بزنه عکس ضربدر تا بفهمه
شماره عکس هم که دیده می شه
حالا باید همین ها با چراغ روی دستگاه نشون داده بشه
من سعی کردم تمام خواسته ام بنویسم اگر مورد نامفهمومی بود لطفا تماس بگیرید