دوست عزیز، به سایت علمی نخبگان جوان خوش آمدید

مشاهده این پیام به این معنی است که شما در سایت عضو نیستید، لطفا در صورت تمایل جهت عضویت در سایت علمی نخبگان جوان اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید، در صورتی که عضو سایت نباشید نمی توانید از تمامی امکانات و خدمات سایت استفاده کنید.

مکالمه بین raha78 و نازخاتون

115 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
  1. حالا انشالله یه برنامه ریزیهایی دارم که تمایل دارم در جلسه ای (تاپیک) با حضور شما، نارون 1 و elohim با هم تبادل نظر داشته باشیم تا به یاری خدا بتونیم مشکلات رو مرتفع کنیم ....
  2. لطفا برید تو ایمیل ببخشید جی میل...
  3. سلام ممنون بله قسمت انگلیسی سایت شرکت کاملا با منه
    البته فکر میکردم تو جی میل جواب میدین
    بهر حال من از شما بدی ندیدم
    راستی یه کاربر دیگر به نام پریچهر هم بود نکنه اونم همزمان مرخصی بود که هیچ میلی نداد
    راستی خیلی خوب تونستین دلیل بعدی من حدس بزنین
    ولی تو همین بخش زبان اکثر پستها پر بینندست و حداقل 7-8 تشکر را دارن میتونم براتون لینکاشو بذارم اما تاپیک من کمترین بازدید رو داره بگذریم
    بگذریم
    چای احساس را اگر نوشیدی
    به عمق حرف من پی میبری
    در پایان هنوز جای جدیدی پیدا نکردم
    که برم شما فروم دیگه ای میشناسید که توصیه کنید
    بهر حال
  4. عالی بود ...عالی ...
    اون بخش کاملا زیر نظر شماست درسته؟
  5. من تو اون مدت با بچه هاارتباط نداشتم حتی mail ... در پاسخ به listening هم به جز دو سه ماه پیش دیگر موردی دریافت نکردم که اگر خاطرتون باشه همون موقع هم مواردی رو براتون ارسال می کردم .... حالا اون دو مورد دیگه که به من مرتبط نیست اگر به این موضوع که استقبال کننده کم است و زیاد از صفحه بازدید نمی شه کلا مشکل نیست ... چون اصولا بعلت عدم آشنایی بسیاری از کاربران با زبان انگلیسی این مشکل در همه بخشهای زبان وجود داره ...شما این موضوع رو در نظر بگیرید که اگر دو یا سه نفر هم از موضوعات شما لذت ببرند و استفاده کنند کافی است تا جماعتی بیان و لایک کنند و برند و هیچی از موضوع متوجه نشوند...من خودم موضوعات و پستهای شما رو و نارون هم همینطور تا حد امکان پیگیر هستیم و علاقمند .... چه بسا ینده شخصا و شاید اکثر کسانی که در بخش زبان پست می گذارند زیاد بیننده ندارد جز یک عده خاص و معدود که زبانشناس و زباندان هستند و بارها دیده ام همان موضوعی که در بخش زبان بصورت انگلیسی درج شده وقتی بصورت فارسی در بخشهای دیگر درج می شود بیننده بسیاری پیدا می کند .... پس شما همچنان ادامه بدهید و ما را بی نصیب از علم خود مگذارید ....من تازه می خواستم راجع به موضوعات جدید در این بخش با شما بحث و تبادل نظر داشته باشم .....
  6. سلام البته من از این مسئله اطلاع نداشتم اما شما میل منو داشتین اما میل ندادین همچنین در جواب پست های لیسنینگ من هیچگاه پاسخی نیامد
    و یکی دو دلیل دیگر که به شخص شما برنمیگرده توی همون صفحه صد توضیح خواهم داد
    ولی من اینجا را خیلی دوست داشتم
    بهر حال ممنون از اینکه یاد من بودین
  7. یعنی آقا مصطفی و یکی از دوستانم فقط از مشکلات من خبر داشتند و بقیه اصلا نمی دانستند که من چرا نیستم .... ولی خدا شاهده تو همون مدت هم به یاد شما بودم ... الان هم یه چند روزیه که مستمر تو سایت حضور دارم ....
  8. آخی درست می فرمائید ... درسته بنده شرمنده ام ولی شما اطلاع داشتید که بنده هم حدودا دو سه در مرخصی ضروری بسر می بردم ؟؟؟.... یعنی دقیقا همان موقع که شما تشریف نداشتید ... بنده هم نبودم ...یعنی اصلا برام امکان نداشت که بیام ...
  9. سلام متاسفانه به شما برمیگرده البته شاید بنده پر توقعم که انتظار داشتم در حدود دو ماه غیبت کسی سراغی از من بگیره البته نارون1 را قلم بگیرید که منو شرمنده کرد
    امروز باز هم پست‌چی پیر محله ما نیامد / یا باید خانه‌مان را عوض کنیم / یا پست‌چی را / تو که هر روز برایم نامه می‌‌فرستی! / مگر نه؟!!
  10. از بابت پاسخ به فلوریدا ممنونم ...خیلی خوب بود ...خصوصا اون لینکی که درج کرده بودید عالی بود... با زهم ممنون
  11. چرا ؟ اینجا به شما بد گذشته ... اگر مورد external هست و به ما مربوط می شه بفرمائید تا راه حلی برایش بیاندیشیم...
    در غیر اینصورت با زهم هر کاری که از دست ما بربیاد دریغ نخواهیم کرد....
  12. http://www.njavan.com/forum/showthre...lish).A/page36

سلام در مورد فلوریدا اینجا قبلا توضیح دادم
    بابت تعارفات ممنونم
    ولی من در کمال شرمندگی فقط تا صفحه صد در خدمتتون هستم
    البته در روز آخر و در صفحه صد در یه پست خداحافظی به دلیلش اشاره کوتاهی خواهم داشت
    در پناه حق باشید
  13. سلام خسته نباشید ووو خوشحالم که همچنان پرانرژی مانند سابق در حال فعالیت هستید.....
    یه سوال:
    در این تاپیک که در مورد آشنایی با ایالات متحده است، آیا در مورد فلوریدا بحث کردید یا هنوز نوبتش نشده؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 101 از 115 تا 115
صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456