PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث خود حفاظي موشكهاي دوربرد پرتاب شده در مقابل موشكهاي رهگير نابود كننده

UF0
15th July 2011, 12:04 AM
با سلام
همانطور كه مستحضر هستيد خيلي از موشك ها بعد از شليك ممكن است توسط موشك ديگري رهگيري و نابود شوند . آيا تابحال راجع به هوشمند سازي موشكها براي دفاع از خود تدبيري انديشيده شده است؟آيا موشك شليك شده به سمت هدف در صورتي كه موشك رهگير ديگري در پي آن است ميتواند خود مسلح به سلاح جهت نابودي موشك رهگير باشد .؟ من فكر ميكنم بعد از رسيدن موشك رهگير به فاصله مشخص ميتوان با نصب تجهيزات فاصله سنج و و رادار برد كوتاه بر روي موشك شليك شده هر شي متحرك به طرف آن را شناسايي و از طريق تعاريف و برنامه هاي هوشمندسازي دستور حمله صادر گردد.
..........................
منتظر نظرات دوستان هستم. با تشكر

hossien
16th July 2011, 11:48 AM
سلام
دوست عزیز ufo جان بله نسلی از موشک ها هستند که روی خودشان سلاح حمل می کند و از خودشان می تونن دفاع کن سعی می کنم اسمشو براتون پیدا کنم.
اما خودم یک طرح داشتم که موشک ما چند تیکه باشه و با توجه به سیستم هایی که روی اون نصب هست و با توجه به شرایط عکس العمل از خودش نشون بده و ضد موشک را منهدم کنه.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد