PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل دانلود مستند راز(قانون جذب)

amin_745
11th June 2011, 12:41 AM
بخش اول:
برای دیدن این مستند ابتدا هر دوفایل فشرده را دانلود کرده سپس هر دو فایلها را در یک پوشه قرار داده و اکسترکت کنیدتا فایل تصویری برای شما به نمایش در آید.

amin_745
11th June 2011, 01:04 AM
بخش دوم:
برای دیدن این مستند ابتدا هر دوفایل فشرده را دانلود کرده سپس هر دو فایلها را در یک پوشه قرار داده و اکسترکت کنیدتا فایل تصویری برای شما به نمایش در آید.

*yas*
11th June 2011, 01:07 AM
عالیه ، کارتون حرف نداشت[golrooz]
فقط یه سوال
کلا چند تا بخشه؟؟؟؟؟

amin_745
11th June 2011, 01:23 AM
یک مستند 80 دقیقه ای که برای دانلود راحت تر به این شکل قرار گرفته

sadkfafjn
11th June 2011, 01:38 AM
[khejalat]

مستندی درباره موسیقی ندارید من خیلی دوست دارم [nadidan]

borzooi
16th August 2011, 07:12 AM
[golrooz][golrooz]

حسین متقی
16th August 2011, 09:06 AM
من اصلا بهش اعتقاد ندارم
یعنی درسته اما قالب من خیلی فرق میکنه
اون همه رو میندازه گردن نظم طبیعی ولی من معتقدم نظم طبیعت مهم نیست مهم کسیه که
این نظم رو ساخته چون همیشه ودر همه موارد این روند اتفاق نمیافته
پس به جای وهم وتخیل باید دعا وامید به رحمت ونعمت جایگزین شه
خوب کم کم باید خودمون یه مستند بزنیم به عنوان اصلاحیه از نوع معنوی
چون اینی که الان هست یه جورایی مادیه نه جسم - بلکه معنویت توخالی که غیر مستقیم وناخداگاه با طبیعت توجیهش کرده

mitra.n
13th July 2012, 04:42 PM
اينم يه نوع تلقينه، دعاهم همين طور
درواقع دعا بخش كوچكي از قانون جذبه
من خيلي به قانون جذب اعتقاد دارم هميشه هم ازش استفاده ميكنم خيلي تاثير هم داره
قانون جذب يه مورد روانشناسيه و به قرار گرفتن انسان تو سطح آلفا
ربط داره،چيزه الكي نيست

ashkan
13th July 2012, 05:27 PM
از روزی که این مستند ساخته شد تا الان من با همه طرفداراش دعوا دارم
فقط یه راه برای پول دراوردن بود که هم از کتاب و هم از فیلمش کلی درامد کسب شد ...
وجدانا ، خداوکیلی ، به همون خدا که می پرستیم ، کدوم یکی از آدما تونستن با متد های این قانون به اصطلاح جذب اون چیزی که میخواد رو به خودش جذب کنه ؟
شما یه مورد اسم ببرید من دیگه حرفی برای گفتن ندارم

سمانه بیات
13th July 2012, 07:16 PM
از روزی که این مستند ساخته شد تا الان من با همه طرفداراش دعوا دارم
فقط یه راه برای پول دراوردن بود که هم از کتاب و هم از فیلمش کلی درامد کسب شد ...
وجدانا ، خداوکیلی ، به همون خدا که می پرستیم ، کدوم یکی از آدما تونستن با متد های این قانون به اصطلاح جذب اون چیزی که میخواد رو به خودش جذب کنه ؟
شما یه مورد اسم ببرید من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
یقینا پشت اینا باید یک سودی درسرمایه گذاری هم باشه.(حتی در خودمستند عنوان میشه که سنگهای معمولی رو به عنوان سنگ شکرگزاری میفروشن ولی مهم نتیجه است که باعث بهبود حاله معتقدین به سنگ شده)به نظر من مهم اینه که راه خیلی ادمارو عوض میکنه.من شخصا با این متدها تونستم خیلی چیزها رو جذب کنم.حتی تونستم باتمرکز برخی اتفاقاتی که تو خیالم ساخته بودم رو همونجوری تو واقعیت بسازم.(مثه دیدن1 شخص تو یک مکان خاص)ولی این قانون فقط زمانی به من جواب داده که من احساس درونیم با گفته هام یکی بوده.افرادی از این قانون جواب گرفتن پس میشه جواب گرفت و اگر کسی جواب نگرفته لزوما به علت ناکارامدی این قانون نیست.بلکه امکان داره اون شخص از قانون به طور صحیح استفاده نکرده ویا شاید نتونسته احساسشو با رفتارش یکی سازه.

mitra.n
15th July 2012, 01:06 AM
من خودم از اين قانون جواب گرفتم
واقعا اگه آدم به اين قانون ايمان داشته باشه و از ته دل با اون ارتباط داشته باشه
ميبينه خيلي تاثير داره
گفتم كه اگه بري پيش هر روان پزشكي از اين روش استفاده ميكنه
كه عاليه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد