PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزو برای امشب

nika6749
9th June 2011, 07:53 PM
سلام خدمت دوستان
امشب شب ارزو ها هست هرکس یه ارزو بکنه

*مینا*
9th June 2011, 08:00 PM
آرزو دارم به آرزوهاتون برسید و برسم
آرزو می کنم دلمون از آرزو های دست نایافتنی خالی بشه
.
.
.

ارغنون
9th June 2011, 08:08 PM
خدایا!نذار اشکام واسه مسایل دنیوی سرازیر شه بلکه کاری کن اگه اشکی ریختم واسه شهید کربلا،یتیمی رقیه (ع)،غریبی امام رضا(ع)......باشه....

خداجون به داده ها ونداده هات شکر....

خدایا دعام رو مستجاب کن.... به امید رحمتت ای مهربان ترین مهربانان

داداشی
9th June 2011, 08:30 PM
رسیدن دوستم به آرزوش

غزل بارون
9th June 2011, 08:33 PM
خوشبختی و موفقیت همه عزیزان. آمین

sheri khoshgele
9th June 2011, 08:39 PM
باتوجه ب اتفاقی ک واسم افتاده و دارم گریه میکنم ارزوم اینه ک هیچ وقت واسه من فردا نشه ارزوم اینه ک همین امشب بمیرم دوستان تورو خدا ارزو کنین ارزوم براورده بشه.
اگه خودکشی گناه نبود نیازی ب ارزو نداشتم خودم کارو تموم میکردم.تورو خدا دعا کنین برام ارزو کنین همین امشب بمیرم.همین امشب

ستاره کویر
9th June 2011, 09:12 PM
باتوجه ب اتفاقی ک واسم افتاده و دارم گریه میکنم ارزوم اینه ک هیچ وقت واسه من فردا نشه ارزوم اینه ک همین امشب بمیرم دوستان تورو خدا ارزو کنین ارزوم براورده بشه.
اگه خودکشی گناه نبود نیازی ب ارزو نداشتم خودم کارو تموم میکردم.تورو خدا دعا کنین برام ارزو کنین همین امشب بمیرم.همین امشب
شرار عزیز ... این آرزو نیست ... همین الان عوضش کن ... حتی بهش فک نکن .... باشه؟[golrooz]
بزرگ میشی یادت میره!
برای بقیه دعا کن ... خود خدا درستش میکنه....[shaad]

غزل بارون
9th June 2011, 09:21 PM
شرارعزیز سر اذان کلی برات دعا کردم ایشالا که یه کمی صبرتو بالا ببری گلم من از خدا میخوام به حق این اذانی که الان گفته شد تمام آرزوها برآورده شه و مشکل شرار عزیزم حل بشه

Bad Sector
9th June 2011, 09:21 PM
آرزو دارم به آرزوهاتون برسید و برسم
آرزو می کنم دلمون از آرزو های دست نایافتنی خالی بشه
.
.
.

sadkfafjn
9th June 2011, 09:41 PM
آرزو میکنم تا همه آرزوهام برآورده شه[nishkhand]

Rez@ee
9th June 2011, 09:41 PM
گنجشک زندگی دل می زند ،موعود به فریاد رس......

Rez@ee
9th June 2011, 09:45 PM
امشب شبیه که باید در حق همدیگه دعا کنیم.فک نکنیم کممون می شه .راس همه دعا ها فرج امام منتظره.
دعا برای پدر مادر معلم نزدیکان .دعا برای بیماران.گرفتارها برای همه جوونا و..............

Rez@ee
9th June 2011, 09:52 PM

شرار خوشگله خانوم این حرفا رو نزن .سلامتی وزندگی نعمت بزرگیه.خدا رو شکر کن .فکرای احمقانه رو کنار بذار،تنها چیزی که جبران نداره مرگه.همین قدر بگم امشب سفره رحمت الهی پهنه ،گر گدا کاهل بود تقصیر صاحب خانه چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما هم برات دعا می کنیم مشکلت حل بشه.الهی.

Only Math
9th June 2011, 10:07 PM
ارزو میکنم همه سالم و سلامت در کنار عزیزانشون باشن [dooa] [dooa]
امیدوارم همه به ارزوهای قشنگشون برسن [golrooz][labkhand]
برای همه دوستان هم ارزوی موفقیت میکنم ( امیدوارم دوستان کنکوری نتیجه زحماتشون بگیرن و تمامی دوستان هم امتحانات خوبی داشته باشن ) [dooa] [dooa]

ستاره کویر
9th June 2011, 10:12 PM
با سپاس از Only Mathعزیز .... کنکوری ها یادتون نره[hoshdar][negaran]
بیایید برای دیگران دعــــــــا کنیم[dooa][dooa][dooa]تا ..... [khoobboodan]

Me121
9th June 2011, 10:38 PM
سلامتی و شادی واسه همه اونایی که میشناسم و نمیشناسم[golrooz][dooa]
تجربه ی بهترین روزا و مخصوصا اونی رو که خودشون میخوان واسه همه اونایی که دوسشون دارم[golrooz][dooa]
موفقیت و سلامتی و سربلندی واسه همه ی دوستام ، هم فروم هم اینجا[golrooz][golrooz][dooa]
آرامش آرامش آرامش آرامش واسه خونوادم[golrooz][dooa]

دوستان مارو فراموش نکنین[golrooz]

Artmis.
9th June 2011, 11:45 PM
اول از هر چیز سلامتی رو از خداوند برای همگی خواستارم چون نعمت بسیار بسیار بسیار بزرگ و ارزشمندیه
بعدش دنیا رو شاد شاد و شادی رو دنیا دنیا براتون آرزو می کنم
الهی به حق این شب عزیز هیچ فردی آرزو به دل نمونه و بهتره بگم اگه خواسته ش به صلاحشه خیلی زود مستجاب بشه
سلامتی همه پدر و مادرا رو میخوام
کنکوریا هم خاطرشون جمع ما همیشه دعاگوشون هستیم امیدتون به خدا باشه

Artmis.
9th June 2011, 11:51 PM
و در ضمن چقدر خوبه این دعا رو در همه حال در این شبای عزیز و گرانقدر بخونیم :

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

NeshaNi
10th June 2011, 12:05 AM
خدایا ارزو میکنم من ازنعمت های بزرگی که دادی اگاه کن تاچیزهی کوچکی که ندارم ازارم ندهد

امشب چه سیاه باشی چه سفید چه ناامید باشی چه غمگین چه دلتنگ باشی چه خسته هرچه که بخواهی ازخدا امیدوارباش به اجابتش...

امشب می تونیم ازخدا هرچیزی بخواهیم ثروت.ارامش.گذشت...حتی خود خود خدارو

Sookoot
10th June 2011, 12:39 AM
پست 20

همه ارزوهای 19 تا پست رو براورده کن/الهی امین

Artmis.
10th June 2011, 12:48 AM
آرزو میکنم همیشه یادم بمونه بیشتر از خودم منو دوست داری، حتی مواقعی که حس میکنم تنهام!
آرزو میکنم، وقتی را داشته باشم برای فکر کردن، به آنچه بودم-هستم و .... خواهم بود!
آرزو میکنم بتونم همونی باشم که تو میخوای!
برای زمانی که مغرورم آرزو میکنم. بفهمم اونقدرها بزرگ نیستم که فکر میکنم.
و برای زمانی که خودخواهم، ... بفهمونیم وجودم به تو وابسته ست
خیلیا هستن دور و برم که آرزوشون یه لحظه در آرامش زندگی کردنه ، آرزوم به آرزو رسیدن اوناس.!
و مهمترین; زندگی یه نعمته، آرزو میکنم بتونم به بهترین نحو برای رسیدن به هدفهام تلاش کنم

پ.ن: الان تو مشهد داره بارون میاد نمی دونین چه قدر فضا احساسی شده ! لذت وجود خدا رو کاملا می شه حس کرد

sheri khoshgele
10th June 2011, 01:31 PM
دوستان عزیزم منم کلی فکرکردم دیشب خیلی اتفاق بدی افتاد حلم نشد ولی من تصمیم گرفتم باش کناربیام.فکر کنم ارزوهای شما واسه ی من گرفت ولی ارزوهای خودم نگرفت از همتون ممنونم.

sheri khoshgele
10th June 2011, 01:40 PM
شرار خوشگله خانوم این حرفا رو نزن .سلامتی وزندگی نعمت بزرگیه.خدا رو شکر کن .فکرای احمقانه رو کنار بذار،تنها چیزی که جبران نداره مرگه.همین قدر بگم امشب سفره رحمت الهی پهنه ،گر گدا کاهل بود تقصیر صاحب خانه چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما هم برات دعا می کنیم مشکلت حل بشه.الهی.
ازشما دوست عزیزمم ممنونم ک منو راهنمایی کردین.شاید مشکلم حل نشد ولی من ارادشو پیدا کردم ک باش کنار بیام.[golrooz][khanderiz]

sheri khoshgele
10th June 2011, 01:42 PM
شرار عزیز ... این آرزو نیست ... همین الان عوضش کن ... حتی بهش فک نکن .... باشه؟[golrooz]
بزرگ میشی یادت میره!
برای بقیه دعا کن ... خود خدا درستش میکنه....[shaad]
راستش دیشب انقد ناراحت بودم زود خوابیدم.اره بزرگ میشم یادم میره.ازت ممنونم دوست گلم.

دختر
26th July 2011, 02:04 AM
درد دل گنجیشک با خدا
گنجشک با خدا قهر بود…….روزها گذشت و گنجشگ با خدا هیچ نگفت . فرشتگان سراغش را از خدا می گرفتند و خدا هر بار به فرشتگان این گونه می گفت: می آید ؛ من تنها گوشی هستم که غصه هایش را می شنود و یگانه قلبی هستم که دردهایش را در خود نگاه میدارد…..
و سرانجام گنجشک روی شاخه ای از درخت دنیا نشست. فرشتگان چشم به لب هایش دوختند، گنجشک هیچ نگفت و خدا لب به سخن گشود : با من بگو از آن چه سنگینی سینه توست.
گنجشک گفت : لانه کوچکی داشتم، آرامگاه خستگی هایم بود و سرپناه بی کسی ام. تو همان را هم از من گرفتی. این طوفان بی موقع چه بود؟ چه می خواستی؟ لانه محقرم کجای دنیا را گرفت ه بود؟ و سنگینی بغضی راه کلامش بست.
سکوتی در عرش طنین انداخت فرشتگان همه سر به زیر انداختند. خدا گفت:ماری در راه لانه ات بود. باد را گفتم تا لانه ات را واژگون کند. آن گاه تو از کمین مار پر گشودی.
گنجشگ خیره در خدائیِ خدا مانده بود.
خدا گفت: و چه بسیار بلاها که به واسطه محبتم از تو دور کردم و تو ندانسته به دشمنی ام برخاستی! اشک در دیدگان گنجشک نشسته بود. ناگاه چیزی درونش فرو ریخت …
های های گریه هایش ملکوت خدا را پر کرد …

همیشه دست در دست اونیم اما خیلی وقتها چون بهش عادت کردیم یادمون میره.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد