PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش صندلی داغ

S.A.H.A.N.D
29th May 2011, 10:48 AM
با سلام [golrooz][golrooz][golrooz]

دوستان انتقاداته خودتونو در مورده این بخش برایه بهتر شدنه اون بگین تا برایه بهتر شدنه صندلی داغ از نظراتتون استفاده کنیم...
ممنون[golrooz]

F.PHYSICIST
23rd June 2011, 01:12 PM
من میخوام داوطلب بشم

S.A.H.A.N.D
25th June 2011, 06:53 PM
من میخوام داوطلب بشم

سلام [golrooz].
دوسته من اینجا باید پیشنهاد یا نظر بدی اگه می خوای داوطلب بشی به من باید پایام خوصوصی بدی .

ممنون.[golrooz]

sheri khoshgele
25th June 2011, 11:02 PM
سوالا خیلی زیاده و من ک حوصلم سر میره!!

S.A.H.A.N.D
26th June 2011, 12:30 AM

خوب شما می تونی شرکت نکنی [golrooz]

میلاد صفری
26th December 2012, 12:08 PM
سلام دوست عزیز بهتر نیست تو نظر سنجی مهمونات رو دعوت کنی

v.m 2020
14th February 2013, 02:45 PM
من میخوام رو صندلی داغ بشینم

عبدالله91
14th February 2013, 04:00 PM
دوسته من اینجا باید پیشنهاد یا نظر بدی اگه می خوای داوطلب بشی به من باید پایام خوصوصی بدی

نوشته اصلی توسط sharar khoshgele
خوب شما می تونی شرکت نکنی

M@hdi42
14th February 2013, 04:39 PM
جوابهای بعضی شرکت کنندگان خیلی خسته کننده وخشکه. انگار دارن رفع تکلیف میکنن.

لطفا به کسانی که شرکت میکنن یاد اوری کنید اینجا نیروی انتظامی و صندلی داغ بازجویی نیست که اینقدر خشک هستین.

لطفا چند نفر رو اعلام کنید تا به ترتیب بشینن رو صندلی.

***wanton74***
14th February 2013, 07:54 PM
به نظرم اگه يه كاري كنيد كه تقريبا همه ي بچه هاي سايت رو صندلي بشينن خيلي خوبه البته كسي كه نخواد ديگه فرق داره بعدم اينكه سوالاي كليشه اي نپرسن سوالاي جديد و خيلي جالب كه آدم حوصلش سر نره و بين چند نفر خصوصي نشه اين گفتو گو[nishkhand] ممنون[golrooz]

ارگان
6th June 2013, 09:54 AM
به نظره من اگه خودتون انتخاب کنینم خیلی خوبه اول از مدیرانو همکاران یا کسایی که بیشتر سایت یه آشناییتی داشته باشن بد دوستانه که جدید هستنو درخواست دارن رو صندلی بشینن.
پیشاپیش تشکر[golrooz]

مدیر تالار سایر موضوعات
8th June 2013, 01:23 AM
به نظره من اگه خودتون انتخاب کنینم خیلی خوبه اول از مدیرانو همکاران یا کسایی که بیشتر سایت یه آشناییتی داشته باشن بد دوستانه که جدید هستنو درخواست دارن رو صندلی بشینن.
پیشاپیش تشکر[golrooz]
سلام دوست عزیز
ما هم داریم همین کار رو می کنیم و اول از همه از دوستانی که استعداد برتر هستن درخواست می کنیم بعد مدیران و ...
اما در این بین کسانی هستن که بیشتر تمایل دارن به نشستن بر روی صندلی داغ
و این هم خیلی یک نواخت میشه که به طور مکرر مثلا به مدت 1 سال از مدیران استفاده کنیم
اما ما نظرات دوستان رو هم در نظر میگیریم و هر کسی که کاربران بیشتر راقب باشن که روی صندلی داغ بشینه رو مینشونیم
ممنون بابت پیشنهاد شما
موفق باشید [golrooz]

بلدرچین
26th August 2014, 10:15 PM
من که شاید دو ساله منتظرم...هنوز هم نوبتم نشده..توی نوبتن ینی توی این مدت نشده نوبت من؟!
واقعا که...
خدایی چه ذوق و شوقی داشتم.فکر نمیکردم این همه طول بکشه...

setayesh shb
27th August 2014, 07:48 PM
من که شاید دو ساله منتظرم...هنوز هم نوبتم نشده..توی نوبتن ینی توی این مدت نشده نوبت من؟!
واقعا که...
خدایی چه ذوق و شوقی داشتم.فکر نمیکردم این همه طول بکشه...
امیدوارم که هر چه زود تر نوبتتون بشه
من واقعا شرمنده ی همه میشم اینطوری[khejalat]

بلدرچین
27th August 2014, 11:43 PM
امیدوارم که هر چه زود تر نوبتتون بشه
من واقعا شرمنده ی همه میشم اینطوری[khejalat]

ایشالا چندسال دیگه نوبتم میشه...البته شایدم اصلا توی نوبت نباشم درسته؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد