PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فلشم حالش بده!کمک!!!

0014
28th May 2011, 01:08 PM
سلام به دوستان گرامی
من فلشم رو وقتی که سیستم میزنم سیستم اون رو میشناسه ولی میتونم روش اطلاعات بریزم فرمت هم نمیشه
آیا نرم افزار نیاز داره یا مشکل دیگه ای داره؟؟؟؟
اسم فلشم : super *talent

ستاره کویر
28th May 2011, 01:11 PM
الان مشکلش اینه که فرمت نمیشه!!!؟[tafakor]

Bad Sector
28th May 2011, 01:20 PM
سلام به دوستان گرامی
من فلشم رو وقتی که سیستم میزنم سیستم اون رو میشناسه ولی میتونم روش اطلاعات بریزم فرمت هم نمیشه
آیا نرم افزار نیاز داره یا مشکل دیگه ای داره؟؟؟؟
اسم فلشم : Super *talent

با این برنامه امتحان کن ببی چی میشه

0014
28th May 2011, 01:21 PM
الان مشکلش اینه که فرمت نمیشه!!!؟[tafakor]

نمیشه روش اطلاعات ریخت
هنگام فرمت کردن هم پیغام میده که نمیتونه عملیات فرمت رو کامل کنه

0014
28th May 2011, 01:25 PM
با این برنامه امتحان کن ببی چی میشه

نمی تونه فلش رو پیدا کنه

Bad Sector
28th May 2011, 01:35 PM
با اینا هم یه امتحان کن اگه نشد که دیگه باید دنبال راهای دیگه بگردی . البته زیاد به این فلش ها نمی شه اعتماد کرد و بعد یه مدتی یهو می بینی این جوری میشن. [nishkhand]

NameEly
28th May 2011, 01:38 PM
با سلام به شما دوست عزیز :

شما فلشتون رو از کجا خریدین و با چه قیمتی ؟

با تشکر

0014
28th May 2011, 01:50 PM
با سلام به شما دوست عزیز :

شما فلشتون رو از کجا خریدین و با چه قیمتی ؟

با تشکر

فلشم اصلیه
خیلی وقته که دارمش

Bad Sector
در ضمن دوست من این برنامه رو هم یه امتحانی کن . مال سایت Super Talent و یه بار امتحانش ضرر نداره.
برنامه SMI Disk Manager

یه برنامه دیگه هم هست ببین جواب میده - Repair

0014
با اینا هم یه امتحان کن اگه نشد که دیگه باید دنبال راهای دیگه بگردی . البته زیاد به این فلش ها نمی شه اعتماد کرد و بعد یه مدتی یهو می بینی این جوری میشن. [nishkhand]

این هم نشد[gerye][gerye][gerye]

0014
28th May 2011, 02:06 PM
در ضمن دوست من این برنامه رو هم یه امتحانی کن . مال سایت Super Talent و یه بار امتحانش ضرر نداره.
برنامه SMI Disk Manager

یه برنامه دیگه هم هست ببین جواب میده - Repair

[negaran][negaran][negaran]

armen11
11th July 2011, 03:17 AM
با سلام وتشکر از سایت خوبتان من هم فلشی دارم فرمت می شود ولی هر چه داخاش مریزم نشان می دهد اما وقتی فلش را بیرون می کنیم وبعد دوباره وصل می کنیم هیچ چیز نشان نمی دهد راهنمایی بفرمایید هم نرم افزارها ی بالا استفاد شد تهثیر ی نکرد ماکش transcend

Bad Sector
11th July 2011, 09:04 AM
با سلام وتشکر از سایت خوبتان من هم فلشی دارم فرمت می شود ولی هر چه داخاش مریزم نشان می دهد اما وقتی فلش را بیرون می کنیم وبعد دوباره وصل می کنیم هیچ چیز نشان نمی دهد راهنمایی بفرمایید هم نرم افزارها ی بالا استفاد شد تهثیر ی نکرد ماکش transcend

ببین با اینا درست میشه . اگه درست نشد باید قید فلشتو بزنی [cheshmak]
چون زیاد نمی شه رو این مارکا حساب کرد و اکثرا هم این مشکل براشون پیش می آد.

armen11
11th July 2011, 02:26 PM
ممنون که زود جواب دادی کار نکردند

kamanabroo
11th July 2011, 08:50 PM
این نرم افزار رو هم تست کن

اول فلش رو وصل کن به سیستم
بعد این نرم افزار رو اجرا کن
بعد فرمتش کن

برای فلش ها نیم سوخته هم جواب داده

t1000
25th November 2011, 09:05 PM
بفرما درمان مشکلت
http://narmafzarsara.ir/detail.php?wid=fs&id3=10037
http://narmafzarsara.ir

Admin
25th November 2011, 09:47 PM

سلام
دوست عزیز فلش رو مثل شیشه حساب کنید.

به نظر شما شیشه ی شکسته قابل تعمیره ؟

بله ممکنه یکی بگه ما تعمیرش می کنیم.

بله وقتی شیشه رو با چسب بچسبونی میشه شیشه ولی مثل اولش صاف و یکدست نیست.!

فلش هم اینجوریه ... شما بهتره یه فلش دیگه تهیه کنید.

باقی دوستان هم که فکر میکنن با یه نرم افزار میشه فلش های خراب رو تعمیر کرد باید بگم از نظر تخصصی چیز محالیه..!

این نرم افزارها اکثرا برای بازیابی فایل های مهم از روی فلش هست و برای اینکه بتونید از فلش به راحتی استفاده کنید باید فلش به کل سالم باشه و اگر خراب شد بهتره برای امنیت اطلاعاتی که حمل میکنید حتما یکی نو تهیه کنید.

0014
25th November 2011, 09:54 PM
سلام
دوست عزیز فلش رو مثل شیشه حساب کنید.

به نظر شما شیشه ی شکسته قابل تعمیره ؟

بله ممکنه یکی بگه ما تعمیرش می کنیم.

بله وقتی شیشه رو با چسب بچسبونی میشه شیشه ولی مثل اولش صاف و یکدست نیست.!

فلش هم اینجوریه ... شما بهتره یه فلش دیگه تهیه کنید.

باقی دوستان هم که فکر میکنن با یه نرم افزار میشه فلش های خراب رو تعمیر کرد باید بگم از نظر تخصصی چیز محالیه..!

این نرم افزارها اکثرا برای بازیابی فایل های مهم از روی فلش هست و برای اینکه بتونید از فلش به راحتی استفاده کنید باید فلش به کل سالم باشه و اگر خراب شد بهتره برای امنیت اطلاعاتی که حمل میکنید حتما یکی نو تهیه کنید.

البته حرف دوستمون آقا مصطفی درسته ولی گاهی فلش ها دچار ایرادات نرم افزاری میشن که بعضی از این نرم افزار ها مشکل رو برطرف میکنند
البته بهتون توصیه می کنم که از خرید مارک های نا معتبر و بدون گارانتی معتبر خود داری کنید

Mr.Geo22
26th November 2011, 12:28 AM
سلام به همه...

دوست عزیزی که transcend دارن بعید میدونم مشکلش حل بشه...

ولی هر دو دوستمون بهتره که این روش رو امتحان کنن به عنوان آخرین راه حل!

فلش رو به یه سیستم مک یا لینوکس متصل کنید و چه تونستید بازش کنید چه نه در هر صورت اونو (حتما با فرمت FAT) فرمت کنید امیدوارم که مشکلتون حل بشه...

البته منظورم از فرمت حتما با فرمت FAT اینه که برای اینکه بتونید از فلشتون در هر سیستم عاملی استفاده کنید!

312
26th November 2011, 01:56 AM
توي كامپيوترهاي مختلف امتحان كنيد.ماكه جواب گرفتيم

شه پری
26th November 2011, 10:39 AM
انها للبازیافت و آنها الیه البازیافت

اما شما میتونید امید داشته باشید که فلشتون درست میشه!!!!
بندداز دور و یکی دیگه بگیر چون ممکنه الان موقتا درست بشه و لی یه وقتی که خیلی اطلاعاتش مهمه کاملا بسوزه و اون وقت افسوس بیشتر میخوری

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد