PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال به نظر شما وقتی برای کار به یک شرکت کامپیوتری میری چی می پرسند ؟

NameEly
21st May 2011, 01:40 PM
با سلام به دوستان عزیز :

من امروز برای کار توی یک شرکت کامپیوتری رفتم خیلی برام جالب بود سوالاشون یا اون فرمی که پر کردم به نظر شما چه سوالای پرسیدن ؟

( این دلیل جهان سومی بودن ما ایرانی هاست )

amin_745
21st May 2011, 01:52 PM
مدرکت چیه؟

NameEly
21st May 2011, 01:55 PM
من دانشجو هستم , computer software , البته سابقه هم دارم ( هم کارهای جانبی که شخصا انجام می دادم همم کار توی یک شرکت معتبر دیکه البته به اندازه اعتبار این شرکت نبود )

NameEly
27th May 2011, 02:10 AM
با سلام به همه دوستان :

من رفتم برای کار توی یک شرکت به جایی که ازم بپرسن چی از کامپیوتر می فهمی فرم دادن که پر کنم مطالب فرم این سوالا بود که ایا عضو بسیج هستم , پدر مادرم عضو بسیج هستن , جزء خانواده شهدا هستم , سابقه کار دارم چقدر دارم , معرف هام کیا هستن ؟ با اون که بیشتر شرایط رو داشتم ولی به حال خودم و کشورم دلم سوخت و فهمیدم چرا جهان سومی هستیم , احتمال 80 درصد هم کارم درست میشه ولی بازم خودم راضی نیستم

با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد