PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ساختار مواد آرایشی

انریکه
28th April 2011, 06:04 PM
یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم دیگه گفتم اینجا بپرسم.....

در مورد مواد آرایشی که ساختارشون چیه و چه ضرری دارن و چه شکلی درست میشن یا.....؟[soal]

محسن آزماینده
30th April 2011, 09:09 AM
یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم دیگه گفتم اینجا بپرسم.....

در مورد مواد آرایشی که ساختارشون چیه و چه ضرری دارن و چه شکلی درست میشن یا.....؟[soal]

مواد آرایشی انواع مختلفی دارند
منشا قسمت بیشتری از آنها معدنیه که با استفاده از روشهای شیمیایی برخی خواص اون تغییر میکنه
برای مثال کانی کائولن یکی از مواد معدنی است که هم در طبیعت رنگ سفیدی داره و هم تا حد میکرون خرد میشه برای همین از اون هم برای سفید کردن پوست و هم برای صاف و هموار کردن پوست استفاده میشه
در مورد رنگها و مش ها هم باید گفته بشه که این دسته بیشتر منشا گیاهی دارند ولی در سالهای اخیر انواع شیمیایی اون گسترش بیشتری داشته

/b/
30th April 2011, 03:06 PM
وسایل آرایشی مثل ماساژور و... بهرته یا کرم ها و مواد شیمیایی؟بخصوص از نظر اثر گذاری

انریکه
1st May 2011, 02:28 PM
ممنون[esteghbal] ولی واس تحقیق میخواستم (خانوممون گفته)اینا خیلی کمه.....!!!!!!!![nadanestan]
حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد