PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرستادن sms بدون شماره

تووت فرنگی
19th March 2011, 05:20 PM
این کار فقط برای گوشی هایی امکان پذیر است که دارای قابلیت Email getway باشند پس هر دو گوشی فرستنده و گیرنده باید دارای چنین قابلیتی باشندگوشی هایی که دارای این قابلیت هستند :W800 , W810 , W550 ,K750 , S700, .....برای این کار ابتدا باید وارد منوی گوشی شده و به قسمت Messaging میرویم و بعد وارد Setting میشویم و در این قسمت وارد text messaging میشویم و از آنجا وارد Email getway میشویم . شماره ی کسی که میخواهیم به او SMS بزنیم را ADD میکنیمبعد از این کارها به عقب برمیگردیم و وارد منوی اصلی میشویم و دوباره به قسمت Messaging میرویم و Write net را انتخاب میکنیم و بعد Text message وبعد از نوشتن پیام دلخواه گزینه ی Continue را میزنیم و بعد گزینه ی اول یعنی Enter Email Address و یک ایمل دلخواه انتخاب میکنیم فرقی نمیکند چه ایملی باشد فقط باید @ و داد کام را داشته باشد مثلا a@b.com و بعد پیفام خود را میفرستیمبعد از فرستادن روی گوشی طرف به جای شماره یک آدرس ایمیل میافتداین روش را خودم امتحان کردم جواب داد و به جای شماره ادرس ایمیلی را که می نویسیدنشون میده

RezaOnlinE
19th March 2011, 05:27 PM
بعضی از گوشی ها شماره طرف رو میندازه . بعضی ها هم توی details بری مشخص میشه کی فرستاده .

ولی در کل ترفند باحالیه . من خیلی ها رو سر کار گذاشتم . تا خز نشده شما هم حالشو ببرید [nishkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد