PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر احساس خوبي نسبت به ايران ندارم!‌

diamonds55
21st December 2008, 11:55 AM
http://64.130.220.65/Thumbnails/pics/1387/7/Sport/wh120-93.jpg (http://isna.ir/ISNA/PicView.aspx?Pic=Pic-1255650-1&Lang=P)
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: قهرماني - همگاني

برخي ها مي گويند اقدامات او را نمي توان در واليبال ايران، به خصوص در رده تيم هاي پايه ناديده گرفت. برخي ديگر هم خشونت را حاصل فعاليت چندين ساله اش مي دانند اما علت هرچه كه باشد "سوتكوويچ" فعلا جايي در تيم هاي ايران ندارد.
ماحصل گفت‌وگوي خبرنگار ايسنا را با سرمربي صربستاني و سابق تيم واليبال پتروشيمي بندرامام در زير مي آيد؛ اظهارات عجيبي كه او با عصبانيت در رابطه با ايران و فعاليتش بيان مي‌كند:
*پتروشيمي بدون هدايت شما توانست 3 بر صفر حريف خود را شكست دهد. البته شما هم در سالن حضور داشتيد، دليل حضورتان چه بود؟
به خاطر بازيكنانم به ورزشگاه رفته بودم. سران باشگاه قبل از اين ديدار مرا بركنار كرده بودند، اما من به خاطر بازيكنانم به سالن رفتم.
*فكر مي كنيد آنها بدون حضور شما بازي نمي كردند؟
نه، قصد ندارم بگويم كه تيم بدون حضور من در سالن به ميدان نمي رفت، اما با وجود تصميم سران باشگاه مبني بر بركناري ام بايد در آخرين بازي نيم فصل حاضر مي شدم.
*دليل اصلي اخراج شما چه بود؟
نمي دانم اما شك ندارم كه بركناري من دليل ورزشي و فني نداشت. با اين حال تصميم با سران باشگاه بود. آنها حق دارند در مورد سرمربي تيمشان تصميم گيري كنند.
*منظور شما از اينكه مي گوييد بركناري شما دليل ورزشي نداشته است، چيست؟‌ آيا كسي با شما خصومت شخصي داشته؟
فكر نمي كنم اينگونه باشد. اخراج سرمربي در ايران يك مساله عادي است! من انتظار ديگري نداشتم. آنها 5 ماه پيش با من قرارداد امضا كردند و اكنون پس از گذشت 3 ماه مرا اخراج كرده اند. اين در حالي است كه پتروشيمي بندرامام به همراه من بهترين نتايج را طي چند سال گذشته در نيم فصل نخست مسابقات گرفته است.
*اما تيم شما در طول بازي هاي نيم فصل 6 شكست را متحمل شد. چگونه مي توان گفت اين تيم بهترين نتايج را بدست آورده؟
بله، اين درست است كه ما 6 شكست را در طول نيم فصل متحمل شديم اما اگر نگاهي به عملكرد تيم ما در بازي هاي نيم فصل بيندازيد، مي بينيد كه پتروشيمي بندرامام تاكنون هرگز به اين خوبي كار نكرده است. از نظر نتيجه هم در جدول جايي بالاتر از سالهاي ديگر بوديم چرا كه تيم در سال هاي گذشته همواره در رده هاي پايين تري قرار مي گرفت.
*به نظر مي رسد شما از شرايطي كه براي آماده سازي تيم داشتيد ناراضي بوديد؟
بله، تصورش را بكنيد من روز جمعه از بازي هاي نوجوانان آسيا برگشته بودم و بايد تيمم را براي بازي روز يكشنبه در مسابقات ليگ آماده مي كردم. من چگونه مي توانستم اين قدر سريع تيم را آماده كنم؟
*اما اين مساله تنها به ابتداي فصل مربوط مي شود. در مورد ادامه فصل چه گفته اي داريد؟ آيا اين ادعاي شما يك نوع بهانه نيست؟
نه، بهانه اي در كار نيست. شما براي آماده سازي يك تيم باشگاهي به تمرين هاي طولاني مدت نياز داريد. بايد مدت ها پيش از آغاز فصل تيم را آماده كنيد و وقتي كه از ابتدا كار درست انجام نشود ديگر در ادامه فصل هم نمي توان خوب عمل كرد.
*با اين وضعيت آيا به صربستان برمي گرديد؟
بله، روز چهارشنبه به صربستان مي روم و دو تا سه هفته در آنجا خواهم بود. شايد هم يك ماه؛ چرا كه حالم به هيچ وجه مساعد نيست و احساس خوبي نسبت به ايران ندارم! ايران حس بسيار بدي به من بخشيده است. 33 سال است كه در رشته واليبال فعاليت مي كنم و با 7 يا 8 باشگاه كار كرده ام اما هيچكدام اين قدر برايم بد نبوده است.
*با اين وجود آيا به كار با تيم ملي نوجوانان ادامه مي دهيد؟
فكر نمي كنم. در حال حاضر به بازپروري نياز شديد دارم. حال مساعدي ندارم و گمان نمي كنم كه به كار با تيم ملي هم ادامه خواهم داد.
*آيا از سران باشگاه پتروشيمي بندر امام ناراحت هستيد؟
من كودك نيستم كه ناراحت شوم! آزردگي خاطر من به باشگاه مربوط نمي شود.
انتهاي پيام

كد خبر: 8709-16713

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد