PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی

انریکه
3rd March 2011, 05:13 PM
به نظر شما باکسی که لجتون رو در میاره وشما رو واقعا عصبانی میکنه و همش خودشو با شما مقایسه میکنه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[negaran]

ساناز فرهیدوش
3rd March 2011, 08:30 PM
به تدریج روابطوت رو کمرنگ کنید . حفظ ارتباط ظاهری در حد رعایت ادب .

amin_745
3rd March 2011, 09:05 PM
به تدریج روابطوت رو کمرنگ کنید . حفظ ارتباط ظاهری در حد رعایت ادب .

خوب این راهشه ولی اگر قرار باشه هروز یا اینکه دایما با او در ارتباط باشی جواب نمیده
یه بار واسه همیشه تکلیف خودت رو باهاش روشن کن . چطورش رو هم خودت باید پیدا کنی چون کسی از رابطه شما خبر نداره!!

*مینا*
3rd March 2011, 09:11 PM
یا خودت رو درست کن ، یا اون و !

ریپورتر
3rd March 2011, 11:53 PM
اقا وقتی میبینی یکی هی خودش رو با تو مقایسه میکنه بهش فقط بخند این کار بسیار در عذاب دادن فرد موثر هست[nishkhand]

atena-ati
4th March 2011, 12:22 AM
منم نظر آقای مهدی رو قبول دارم بخندید و بی تفاوت باشید میبینید که چه تاثیری روی اخلاق و رفتار طرف مقابلتون میذاره

انریکه
6th March 2011, 04:56 PM
از نظر همه ی دوستان ممنونم![esteghbal][golrooz](سعی میکنم لبخند بزنم اما نمیشه!!!!!)

تووت فرنگی
6th March 2011, 05:02 PM
از نظر همه ی دوستان ممنونم![esteghbal][golrooz](سعی میکنم لبخند بزنم اما نمیشه!!!!!)

آفرین [nishkhand]

Sookoot
6th March 2011, 05:59 PM
باید:

1- لج شو در اورد

2- عصبانیش کرد

3- و اونوقت خود رو با اون مقایسه کرد

تازه میشیم 1=1 به همین راحتی[nishkhand]

محسن آزماینده
6th March 2011, 06:14 PM
نظرات جالب بود
من كه هيچ كاري نمي كنم تا خودش خسته و بعد پشيمون بشه

ساناز فرهیدوش
6th March 2011, 08:00 PM
من بوذم در صورت امکان باهاش قطع رابطه می کردم .

انریکه
8th March 2011, 05:16 PM
نمیشه آخه یکی از فامیلامونه و یه جورایی هم کلاسی هم هستیم!![afsoorde]

atena-ati
8th March 2011, 06:37 PM
پس به صحبتهاشون بي توجه باشيد.........ايشون بايد خودشون متوجه اين موضوع بشن كه شما از اين رفتارشون خوشتون نمياد
البته اگر ميتونيد مستقيما بهشون بگيد كه خيلي عالي ميشه ولي اگر بهر دليلي راحت نيستيد توي صحبت كردن در اين مورد بي تفاوت باشيد يا وقتي اين رفتار رو پيشه ميگيرن حرف رو عوض كنيد و نگذاريد كه صحبتهاشون ادامه پيدا كنه.......و همينطور شما بايد به ايشون اعتماد بنفس هم بديد مثلا بفرماييد من بين خودم و شما فرقي رو نميبينم كه شما اينقدر بين خودمون فرق ميذاري و ازهم مجزا ميكني.....يا اين كه شما ميگي به نظرمن چيز مهمي نيست كه شما اينهمه مهم و بزرگ جلوه ميدي و..............

kazim
8th March 2011, 09:21 PM
من می گم ببین اگر خودش با تو مقایسه می کنه بدون توچیزی داری که اون نداره یا غصه دار یا نیاز به محبت داره بس دست نوازش بر او بکش می دانی را ه حل دوم فقط سعی کن به جای اون باشی از دیدگاه اون باشی احساسش درک کنی می بینی انقدر درناک نیست راه حل 3 اینقدر خوب باش که جذبت بشه ان وقت مبینی چقدر زندگی می تونه متفاوت باشه راه حل 4اگر مقایسه می کنی از مقایسه که اون می کنه خودت پیشرفت بدهی را ه حل 5 تمام حرف می زنه در ذهن به سخنان موورد علاقه ات تغییر بده راحل 6 تاشما احساسات بهش نگید هیچ وقت متوجه ناراحتی نمی شه پس در یک گفتگوی ساده بهش بهفمان چقدر ناراحتی راحل 7 کاری کن متوجه استعداد خودش بشه راه حل 8 فقط مسیر صبحت در مقایسه به سمت ببر مورد علاقه تو باشه{ هدایت گفتگو}

انریکه
13th March 2011, 04:16 PM
ممنون از همه.فردا بعضی از راه ها رو امتحان میکنم جوابشو بهتون خبر میدم(بعضی از راه حل هایی که پیشنهاد کردین انجامش واسه من سخته ولی سعی خودمو میکنم)!!!

مسلم لله
13th March 2011, 04:25 PM
الله اکبر

سعی کن تغییرش بدی
اگر میبینی تغییر نمیکنه،رابطه ات را باهاش قطع کن.

انریکه
2nd August 2011, 06:15 PM
ممنون دوستان بعضی از این کار ها رو انجام دادم یکم روابطمون بهتر شده.......[shaad]

gsrgaga
2nd August 2011, 06:40 PM
اگه عاشقی باشه خوبه

master_mind
2nd August 2011, 08:31 PM
به نظر من رک بهش بگو اینجوری بیشتر جواب میده

انریکه
3rd August 2011, 07:18 PM
اگه عاشقی باشه خوبه
نه بابا این حرفا چیه؟؟؟[entezar]
طرف دختره.....[droogh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد