PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر استیلی: وقتی تراکتور گل خورد، هوادارانش شعار "عیبی یوخ"سر دادند

m.g.s.t.r
14th February 2011, 09:53 PM
حميد استيلى سرمربى تيم شاهين بوشهر، پس از شكست تيمش مقابل تراكتور، با حضور در كنفرانس خبرى، پاسخگوى سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش خبرنگار كلوب هواداران تراكتورسازى، سرمربی تیم شاهین بوشهر پس از دیدار با تراکتورسازى در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: تراکتور در این دیدار موقعیت های کمی داشت و ما در بیشتر مواقع بازی بهتر بودیم و اگر از موقعیت های به دست آمده استفاده می کردیم نتیجه بهتری را می گرفتیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بازی مقابل هواداران تراکتور خیلی سخت است و ما با این که تمامی راه های نفوذ تراکتور را بسته بودیم نتوانستیم امتیاز بگیریم، حق ما در این دیدار حداقل یک امتیاز بود.

وی با تبریک به مردم تبریز گفت: تراکتور هواداران خیلی خوبی دارد و وقتی این تیم گل خورد همگی شعار «عیبی یوخ» سردادند. من خودم آذری زبان هستم و به این موضوع افتخار می کنم.

وی در خصوص جذب عمادرضا با وجود مشکلات مالی خاطرنشان کرد: ما احمد پوری و اوچه را به فروش رساندیم و با اضافه کردن مقداری پول، عمادرضا را به خدمت گرفتیم، ما مشکل مالی زیادی داریم و امیدوارم که مشکلات حل شوند.

وی با اعتراض به بخشش کرار جاسم گفت: اگر خواستار پیشرفت فوتبال کشورمان هستیم باید از قانون تبعیت کنیم و با این اوضاع فوتبال ما پیشرفت نخواهد کرد.

وی در انتها افزود: بازی دیگر تمام شده است و بهتر است زیاد در این مورد بحث نکنیم، من به تراکتور و هوادارانش این پیروزی را تبریک می گویم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد