PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدایا خیلی دوستت دارم

مرشاد
5th December 2008, 07:29 AM
خدایا خیلی دوستت دارم
خیلی خیلی دوستت دارم
می دونم گاهی اوقات .... . ولی من همیشه دوستت دارم
من خیلی عاشقتم ، البته عاشقی که ...
خوب بنده ایم دیگه ، تو منو ببخش که آنقدر ادعای عاشقی دارمو باز ... .
خدایا دوستت دارم ، خیلی خیلی دوستت دارم
دوستت دارم ...

مرشاد
5th December 2008, 07:35 AM
خدا رو می خوام نه واسه اینکه ازش چیزی بخوام
خدا رو می خوام نه واسه مشکل و حل غصه هام
خدا رو دوست دارم نه واسه ی جهنم و بهشت
خدا رو دوست دارم ولی نه واسه ی زیبا و زشت
خدا رو می خوام نه واسه خودم که باشم یا برم
خدا رو می خوام نه واسه روزای تلخ آخرم
خدا رو می خوام نه واسه سکه و سکوی و مقام
خدا رو می خوام که فقط تو رو نگه داره برام
خدا رو دوست دارم واسه اینکه تو رو بهم داده
خدا رو دوست دارم چون عاشق بودن و یادم داده
خدا رو دوست دارم چون عاشقارو خیلی دوست داره
خدا رو دوست دارم چون عاشق و تنها نمی زاره
خدا رو دوست دارم واسه اینکه تو رو بهم داده
خدا رو دوست دارم چون عاشق بودن و یادم داده
خدا رو دوست دارم چون عاشقارو خیلی دوست داره
خدا رو دوست دارم چون عاشق و تنها نمی زاره
خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه
خدا رو دوست دارم واسه اینکه من و تو با همیم
خدا رو دوست دارم که می دونه ما عاشق همیم

مهناز
1st January 2009, 01:51 PM
تو دیگر کیستی

صبحی دگر آغاز شده است. بنده گانت یک یک از خواب برمیخیزند و هر یک به سویی روانه میشوند. کسی نمیداند امروز را با کدامین گناه آغاز کند. برخی البته میدانند! هر یک با گناهی اغاز میکنند. یکی با گناهی کوچک، دیگری با گناهی بزرگتر. همگی یک عادت روزانه را به یدک میکشند. همگی را نام، انسان است ولی انسان در میانشان اندک است. بیشترشان دلشان را در گرو دارند. برخی شان در گرو انسانی دیگر و برخی شان در گرو انواعی دیگر. 99 درصدشان در پای صحبت، حق را قبول دارند و لی تنها 1 درصدشان در پای عمل صادقند. در آیه هایت گفته ای که فاصله ات با بندگانت کمتر از کمترین مقدارهاست . تو به اين نزدیکی ولی بنده ات به این دوری. میبینندت اما خود را به ندیدن مجاب میکنند. یعنی تا این حد ارزش تو را نمیفهمند که شکر روزانه ات را نیز با اکراه انجام میدهند؟

حال وقتی که به تو و سخنانت دقت میکنم، چشمانم پر اشک میشود.تو به همین بندگانت از روی عشق و دوست داشتنت قول بخشش میدهی. پروردگار من! حال چگونه میتوان تو را دوست نداشت؟

♥.¸¸.•***•.¸¸.♥*

مهناز
1st January 2009, 10:58 PM
خواب دیدم در ساحل با خدا قدم می زنم . بر پهنه آسمان صحنه هایی از زندگی ام برق زد . در هر صحنه دو جفت جای پا روی شن دیدم . یکی متعلق به من و دیگری متعلق به خدا . به پشت سر و به جای پاهای روی شن نگاه کردم , متوجه شدم که چندین بار در طول مسیر زندگی ام و در سخت ترین و غمگین ترین دوران ها فقط یک جفت جای پا روی شن بو ده است . این واقعا" برایم ناراحت کننده بود . خدایا , تو گفتی اگر به دنبال تو بیایم در تمام راه با من خواهی بود , نمی فهمم چرا هنگامی که بیش از هر وقت دیگر به تو نیاز داشتم مرا تنها گذاشتی . خدا پاسخ داد : اگر در آزمون ها و رنج ها فقط یک جفت جای پا دیدی , زمانی بود که تو را در آغوشم حمل می کردم ...

مهناز
3rd January 2009, 10:53 PM
از خدا خواستم عادت های زشتم را ترکم بدهد , خدا فرمود : خودت باید آنها را رها کنی
از خدا خواستم فرزند معلولم راشفا دهد , خدا فرمود : روحش سالم است , جسم موقت است
از او خواستم به من صبر عطا کند , فرمود :صبر حاصل سختی و رنج است . عطا کردنی نیست , آموختنی ست
گفتم : مرا خوشبخت کن , فرمود : نعمت از من خوشبخت شدن از تو
از او خواستم مرا گرفتار درد و عذاب نکند , فرمود : رنج از دلبستگی های دنیایی جدا و به من نزدیکترت می کند
از او خواستم روحم را رشد دهد , فرمود : خودت باید رشد کنی , من شاخ و برگ اضافی ات را هرس می کنم تا بارور شوی
از خدا خواستم کاری کند که از زندگی لذت کامل ببرم , فرمود :برای این کار من به تو زندگی داده ام
از خدا خواستم کمکم کند همان قدر که او مرا دوست دارد , من هم دیگران را دوست بدارم , خداوند فرمود : بالاخره اصل مطلب را گرفتی

مهناز
4th January 2009, 10:24 PM
خواب دیدم با خدا گفتگویی داشتم

خدا گفت چه سوالاتی در ذهن داری که می خواهی از من بپرسی ؟ گفتم : چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند ؟ خدا پاسخ داد : اینکه آنها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند , عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کودکی را می خورند . اینکه سلامتشان را صرف به دست آوردن پول می کنند و بعد پولشان را خرج حفظ سلامتی می کنند . اینکه چنان زندگی می کنند که گویی هرگز نخواهند مرد و چنان می میرند که گویی هرگز زنده نبوده اند

بیایید یاد بگیریم که

نمی توانیم دیگران را مجبور به دوست داشتن خود کنیم , اما می توانیم محبوب دیگران باشیم

نمی توانیم به عقب برگردیم و از نو شروع کنیم اما می توانیم از همین حالا شروع کنیم و پایان تازه ای بسازیم

خدا روز بدون رنج , بدون خنده و اندوه وعده نداده است , اما توان پایداری در آن روز ها و وعده تسلی و چراغ راه را داده است

مشکلات مانند دست انداز های جاده اند و فقط کمی از سرعت مان کم می کنند . بیایید زیاد روی دست اندازها توقف نکنیم و به حرکتمان ادامه دهیم

وقتی ناراحتیم از اینکه به مطلوب خود نرسیده ایم , محکم بنشینیم و خوشحال باشیم زیرا خداوند در فکر چیزی بهتر برای ماست

وقتی اتفاقی برایمان می افتد به معنایش فکر کنیم . در پشت اتفاقات زندگی منظوری نهفته است که به ما یاد می دهد چه طور بیشتر بخندیم

بهتر است غرورمان را به خاطر کسی که دوستش داریم از دست بدهیم تا اینکه او را به خاطر غرورمان از دست

مهناز
4th January 2009, 10:33 PM
خدارا شکر که گاهی اوقات بیمار می شوم , این یعنی اغلب اوقات هستم

خدا را شکر که هر روز صبح زود باید با زنگ ساعت بیدار شوم , این یعنی هنوز من زنده ام

خدا را شکر که باید ریخت و پاش های بعد از مهمانی را جمع کنم , این یعنی در میان دوستانم بوده ام

خدا را شکر که باید زمین را بشویم و پنجره ها را تمییز کنم , این یعنی خانه ای دارم

خدایا خیلی دوستت دارم

*♥.¸¸.•***•.¸¸.♥*♥.¸¸.•***•.¸ ¸.♥*

somayeh2009
8th January 2009, 08:18 PM
خدایــــــــــا
کمم ، زیادم کن
خدایــــــــــا
گناهم را در نظرم بزرگ نشان ده تا هشیارتر شوم و خود مرا به مهربانیت ببخش و نور
امیدواری را در دلم روشن کن که شیطان در کمین است
خدایـــــــــا
خوبی ام را در نظرم کوچک نشان ده که مغرور نشوم و خود بزرگ بین که نیازمندم
خدایـــــــــا
کمکم کن نخواهم آنچه را که تو برای من نمی خواهی
خدایــــــــا تقدیرم را زیبا بنویس
کمکم کن آنچه را تو زود خواهی من دیر نخواهم و آنچه را تو دیر خواهی من زود نخواهم

somayeh2009
8th January 2009, 08:21 PM
خدايا
آفريدي ما را رايگان، روزي دادي رايگان ، پس ببخش ما را رايگان كه تو خدايي نه بازرگان

ØÑтRдŁ§
20th January 2009, 03:57 PM
خیلی سخت است وقتی همه کنارت باشند و باز احساس تنهایی کنی. وقتی عاشق باشی و هیچ کس از دل عاشقت باخبر نباشد . وقتی لبخند می زنی و توی دل گریانی . وقتی تو خبر داری و هیچ کس نمی داند . وقتی به زبان دیگران حرف می زنی ولی کسی نمی فهمد . وقتی فریاد می زنی و کسی صدایت را نمی شنود . وقتی تمام درها به رویت بسته است... آن گاه دستهایت را به سوی آسمان بلند می کنی و از اعماق قلب تنها و عاشق و گریانت بانگ برمی آوری که: « ای خدای بزرگ دوستت دارم!» و حس می کنی که دیگر تنها نخواهی ماند.

ØÑтRдŁ§
20th January 2009, 04:00 PM
دای مهربانم ! بگذار تا همیشه طعم آرامش درون و خوشبختی را بچشم ... !
بگذار تا در کنار شریک زندگی ام ... همسفر زندگی ام ... معجزه ات را تا ... همیشه ... ÷اس بدارم ...!
بخاط همه چیز از تو بی نهایت متشکرم ... ای بیکران مهربان .
خدای من ! من به تو ! به رحمت همیشگی تو نیازی ژرف دارم ...!
خدایا ! بیشتر از هر زمان دیگری تورا شکر میگویم . و بیشتر از همیشه دوستت دارم و می ستایمت مهربانا .

ØÑтRдŁ§
20th January 2009, 04:01 PM
خدای مهربانم ... !
تنها تمنای من از دریای مهرت ...
تنها خواهش من از وسعت بخشندگی ات ...
تنها نیاز من از بیکرانگی قدرتت ...
این ست که ... !
بهترین ها را در لحظه لحظه زندگی ام به من هدیه کنی .
و بگذار تا طعم آرامش و عشق را برای همیشه بچشم .
خدای مهربانم ... !
برای هر آنچه که به من عطا کردی شکرو سپاس بی نهایت مرا بپذیر !

ØÑтRдŁ§
20th January 2009, 04:07 PM
خدای من .... !
سخت محتاج توام ! .... در اوج تمنا و نيازم ... به تو می گويم ... مرا سخت در پناه خود گير !
آنچه را به من عطا کن ... که با وجودش و با بودنش ... آرامش عميق روانی و شادابی روح را احساس کنم .
خدای مهربانم ... خواهش می کنم بدان غير از تو کسی برای من نيست که حافظ معصوميت من باشد .
خدای نازنينم ! ...بهترين ها را به من هديه کن با لطف هميشگی ات .
چشم براه رحمت هميشگی توام . اين بار يقين دارم که تو ! ... می گذاری که همه چيز برای من بهترين باشد و خوب خوب خوب پيش برود .
من به کمک تو ايمانی بس ژرف درام .
به تو مثل هميشه توکل کردم . خودت ای خدای مهربانم ... همراه و نگهدار هميشگی من باش .
برای هر آنچه که به من عطا کردی شکر و سپاس مرا بپذير مهربانا .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد