PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محمدي: هنوز تصميمي براي ادامه كشتي نگرفته‌ام

diamonds55
12th September 2008, 12:53 AM
خبرگزاري فارس: دارنده برنز المپيك 2008 گفت: تا زماني كه تصميم خود را براي آينده اعلام نكنم، كشتي‌گير محسوب مي‌شوم.

مراد محمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس‌، اظهار داشت: من هستم كه بايد در مورد آينده زندگي ورزشي ام تصميم بگيرم. هنوز تصميمي مبني بر خداحافظي نگرفته ام. شايد يك سال استراحت كنم و بعد از آن دوباره كشتي بگيرم.‌ معناي اين كار خداحافظي نيست.
وي در مورد همكاري اش با اسماعيل دنگسركي درباره يارگيري براي تيم گاز مازندران، تصريح كرد: او مربي من است و در اين راه به او كمك مي كنم. با همه كشتي گيران مازندراني دوست هستم و در اين مورد با آنها صحبت مي كنم. فعلا كشتي گيرم و تصميمي براي مربيگري ندارم.
محمدي در خصوص ناكامي كشتي ايران در المپيك، خاطر نشان ساخت: اگر بخواهيم دليل ناكامي را پيدا كنيم، بايد خيلي از مسائل را كنار هم قرار دهيم. همانطور كه وقتي موفقيتي حاصل مي شود، عملكرد فدراسيون، كادر فني و كشتي گيران مثبت ارزيابي مي شود و قطعا تداركات و امكانات خوبي در اختيار نفرات بوده،‌ در وقت ناكامي هم بايد پذيرفت كه تنها يك نفر مقصر نيست.
قهرمان جهان در سال 2006 تاكيد كرد: كشتي گيرم و وظيفه ام كشتي گرفتن است. نبايد در كار كادر فني و فدراسيون دخالت كنم. در مورد اينكه كدام يك از اين گروه ها سهم بيشتري در ناكامي داشتند، بايد كارشناسان بررسي كنند و نقش هر يك از افراد را در نتيجه به دست آمده مشخص كنند.
محمدي در رابطه با اينكه ملي پوشان ايران با وضعيت روحي نامناسبي پا روي تشك مسابقات المپيك گذاشتند، خاطر نشان ساخت: كشتي گيران همه تلاش خود را درست يا غلط به كار بسته اند؛ اما برخي جوان بودند و براي اولين بار حضور در ميدان بزرگي چون المپيك را تجربه مي كردند. به هر حال كشتي گيران براي حضور در المپيك فشار و استرس زيادي را تحمل مي كنند. به غير از من، معصومي و تا حدودي نيز يزداني، باقي نفرات تجربه حضور در چنين ميدان بزرگي را نداشتند.
دارنده مدال برنز مسابقات جهاني 2005 بوداپست، تصريح كرد: آنقدر استرس ملي پوشان زياد بود كه وقتي شب قبل از مسابقه با آنها صحبت مي كردم استرس شان به اندازه اي بود كه دوست داشتند المپيك هر چه زودتر به پايان رسد و از سالن مبارزه خارج شوند.
انتهاي پيام/

http://media.farsnews.com/Media/8705/Images/jpg/A0487/A0487260.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد