PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرد هم آرایی طراحان وب(سوال و جواب و مشاوره)

eli20
9th September 2010, 02:43 PM
سلام من تازه php شروع کردم میخواستم از وجود بچه های دیگه و نظراتشون استفاده کنم مطالب واقعا مفید سایت رو هم راجع به php دیدم میخواستم یه خورده حرفه ای تر آموزش رو شروع کنم چون این مطالب رو هرکسی که برنامه نویسی میدونه چند روزه یادمیگیره ممنون میشم ما رو هم از دانشتون بهره مند کنید.

Admin
9th September 2010, 03:09 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز

گفتید طراحی وب ... منتها طراحی وب خیلی واژه ی کلی ای می تونه باشه.

چرا که طراحی وب از چند بخش تشکیل میشه.

1. طراحی گرافیکی
2. برنامه نویسی
3. طراحی ساختار و مهندسی نرم افزار

خب من تا به حال سیستم های وب زیاد دیدم ولی سیستم های موفق سیستم هایی هستن که کار یک گروه تیمی است.

و به شخصه معتقدم که کار طراحی وب کار یک نفر نیست و گر نه کار درست از آب در نمیاد. [shaad]

eli20
9th September 2010, 03:19 PM
به به سلام مدیر کل سایت ممنونم که اومدین.بله حق با شماست ولی من بیشتر میخواماز php بدونم ببینین من سفارش طراحی یک وبسایت ساده دارم برای یکی از اساتیدم موضوع مرگ و زندگیه اما متاسفانه کسی کمکم نمیکنه چند نفری هم که قول دادن زدن زیرش.من html کار کردم الان میخوام تو این سایت با کمک شما هم خودم بیشتر بدونم چون قراره کلاس واسه بچه های گروه بذارم هم پروژه رو تحویل بدم.مرسی ازتون که به کمک همه میاین[khejalat]

Admin
9th September 2010, 03:43 PM
خدمت شما عرض کنم که ...

من تا به امروز توی مباحث طراحی وب زیاد بودم و پروژه های زیادی رو انجام دادیم.
آخریش هم مال کانون بود و بعدی مال همین سایت که تا چند روز دیگه روی صفحه اصلی کار می کنیم.

منتها از سه مبحثی که ذکر کردم من بیشتر روی مباحث 1 و 3 تمرکز داشتم و اصلا به مباحث Programming نپرداختم.

1. طراحی گرافیکی
3. طراحی ساختار و مهندسی نرم افزار

برای همین فکر نمی کنم بتونم تو این شاخه زیاد کمکت کنم.

منتها در این دو مبحث در خدمتیم. [cheshmak]

eli20
9th September 2010, 04:00 PM
مرسی همینکه تجربیاتتون رو تو هر زمینه ای در اختیار ما بذارین کلیه

Arash.All
9th September 2010, 04:24 PM
قصد داری php رو یاد بگیری ؟ [shaad]

eli20
9th September 2010, 04:53 PM
نه یه چیزایی بلدم اما اساسی نه

Arash.All
9th September 2010, 05:31 PM
یه سری آموزش هست ، بهشون میگن آموزش های cbt ، مال یکی از استادان مطرح برنامه نویسی هست ، شب میذارم برای دانلود ، آموزش ها تصویری و بسیار گویا هست :) فقط بهم یادآوری کن .

eli20
9th September 2010, 05:34 PM
ok مرسی

Arash.All
10th September 2010, 03:29 AM
الهام جان ، به اینجا سر بزن :

http://www.njavan.ir/forum/showthread.php?p=171700#post171700

7raha7
10th September 2010, 07:03 AM
سلام... من میخوام مخ برنامه نویسی شم... به نظرتون از کجا شروع کنم بهتره؟؟؟( فعلا دارم ویژوال بیسیک و ++cیاد میگیرم... اما هی احساس میکنم نقطه شروعو گم کردم!)

Admin
10th September 2010, 07:32 AM
خب به نظر من برای یک طراح حرفه ای شدن شما باید ...

1. HTML رو کامل یاد بگیری به همراه کدینگ ( حداقلش آشنایی پیدا کنی و یه سایت بزنی )

2. برای طرح های گرافیکی سایت فتوشاپ رو کامل یاد بگیری ( بتونی طرح های گرافیکی خوبی رو پیاده کنی )

3. یکی از دو زبون php یا asp رو انتخاب و شروع کنی.

زبون php سخت تره ولی سرعتش بیشتر و کارائیش خیلی خوبه.

ناگفته نماند asp هم کارائی خیلی بالائی داره منتها معمولا سایت هایی که با این زبون نوشته میشن برای مرورگرهایی به غیر از اینترنت اکسپلورر با مشکل اجرا میشن.

4. mysql برای php و MSsql برای ASP رو کامل یاد بگیری

5. کدینگ css قالب رو یاد بگیری. ( باید بتونی قالب سایت رو خودت آماده کنی و بخش های آجاکس قالب رو خودت بزنی )

اگه این مراحل رو که میگم رو به ترتیب و اصولی یاد بگیری تا یک یا نهایتا دو سال دیگه یک برنامه نویس حرفه ای میشی

اما پیشنهاد من ...

تو بحث طراحی وب سعی نکنید همه کاره بشید که آخرش هیچ کاره میشین.

شما باید ابتدا یکی از شاخه ها رو دقیقا انتخاب و تا تهش رو برین.

یعنی اگه می خوای گرافیست بشی به صورت مجزا گرافیک و طراحی قالب های سایت رو تا تهش بری

اگه می خوای css کار بشی باز به صورت جداگانه و یا اگه پروگرامر اونم مجزا ...

در هر صورت در مقوله ی طراحی وب خیلی کارها میشه کرد.

eli20
10th September 2010, 10:10 AM
سلام... من میخوام مخ برنامه نویسی شم... به نظرتون از کجا شروع کنم بهتره؟؟؟( فعلا دارم ویژوال بیسیک و ++cیاد میگیرم... اما هی احساس میکنم نقطه شروعو گم کردم!)
سلام عزیزم میخوای مخ برنامه نویسی بشی یا منظورت طراحی وب هست؟

eli20
10th September 2010, 04:35 PM
خوب اول بهتره این هارو بدونیم.
چرا php؟
php زبانیست برای همه ی سیستم عامل ها
رایگان و open source
سرعت بالای تفسیر و اجرا
ساختار مناسب و امکانات
اگر cیا++cیاجاوایاperl کار کردین php واستون زنگ تفریح به حساب میاد

eli20
10th September 2010, 07:04 PM
از همه مبخوام اگه php کار کردن به ما کمک کنند تا بتونیم نتیجه ی خوبی بگیریم.مرسی

eli20
10th September 2010, 07:09 PM
مرسی دیدم.دارم دانلود میکنم.خودتون php کار کردین؟

7raha7
11th September 2010, 06:09 AM
سلام عزیزم میخوای مخ برنامه نویسی بشی یا منظورت طراحی وب هست؟
hmmm...برنامه نویسی! اما طراحی وب هم دوست دارم!!![shaad]

eli20
11th September 2010, 11:24 AM
hmmm...برنامه نویسی! اما طراحی وب هم دوست دارم!!![shaad]
خوب بحثشون فرق داره به نظرم چون از c شروع نکردی فکرمیکنی همیشه از اول نشده پیشنهاد میکنم برنامه نویسی رو از c که زبان مادر و خوب و راحتیه شروع کنی

7raha7
12th September 2010, 07:43 AM
خوب بحثشون فرق داره به نظرم چون از c شروع نکردی فکرمیکنی همیشه از اول نشده پیشنهاد میکنم برنامه نویسی رو از c که زبان مادر و خوب و راحتیه شروع کنی
ممنون! ممنون!!! خیلی ممنون! اصلا یه دنیا ممنون از همگی!
خب حالا یه کم کمک کنید! اگه کتابی هس پیشنهاد کنید. اگه میتونید معلمم باشید... چه میدونم... فقط یه جوری کمک کنید من سوپر مخ برنامه نویسی شمممم!!!!

eli20
12th September 2010, 04:09 PM
واسه سی؟اگه آره که من همه جوره هستم

7raha7
13th September 2010, 07:23 AM
واسه سی؟اگه آره که من همه جوره هستم آره... خب درمورد کتاب چی کار کنم؟؟؟

eli20
13th September 2010, 09:05 PM
منبع فارسی میخوای؟

7raha7
14th September 2010, 07:31 AM
منبع فارسی میخوای؟ آره دیگه... و مهمتر از همه میخوام یه جوری باشه که وا3 یه آماتور توضیح داده باشه... نه یه حرفه ای.[golrooz]

eli20
14th September 2010, 11:46 AM
آره دیگه... و مهمتر از همه میخوام یه جوری باشه که وا3 یه آماتور توضیح داده باشه... نه یه حرفه ای.[golrooz]
آهان گل من بهترین گزینه جعفر نژاد قومی هست اگه بخونی سی رو کاملا یاد میگیری[eynaki]

بانوثریا
24th September 2010, 12:34 PM
این همه تعارف تیکه پاره نکنید
شما باید خودتون تمرین داشته باشید و فکرتونو واسه نوشتن برنامه فعال کنید
کتاب هم تا دلت بخواد رو نت هست
بخونو و تمرین کن همین

7raha7
25th September 2010, 06:32 AM
رو چشممممممممممممممممممممم!!!!

farahnak89
6th January 2012, 09:47 PM
سلام
پروژه طراحی وب میخوام با asp.net خیلی ضروریه
لطفا
farahnak89yahoo.com

Moti1
7th June 2012, 12:56 PM
سلام دوستان طراح وب و برنامه نویس..
کسی میتونه به من کمک کنه؟!
میخوام با php از دیتا بیس مختصات بخونمو تو نقشه نشون بدم!
ممنون میشم اگه کمکم کنید..

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد