PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه میخوای زبانت پیشرفت کنه بخوان(پیشنهاد)

eli20
22nd August 2010, 05:13 PM
سلام به همه ی بچه های خوب نخبگان منم مثل شما عاشق زبان انگلیسی هستم اما میخوام یه پیشنهاد بدم من میشه گفت زبان انگلیسی و فرانسه ترکی آذری و استانبولی رو بلدم و عربی هم کم و بیش دوستای گلم راز پیشرفت در زبان دیدن فیلم های انگلیسی و گوش دادن به آهنگ های انگلیسیه و مکالمه ی مکرر ازتون میخوام دست به دست هم بدیمو اینجارو هرچه بهتر کنیم تا همه موفق بشن[labkhand]راستی واسه ترجمه و... میتونین رو من حساب کنین

matrix
30th August 2010, 09:04 AM
سلام به همه ی بچه های خوب نخبگان منم مثل شما عاشق زبان انگلیسی هستم اما میخوام یه پیشنهاد بدم من میشه گفت زبان انگلیسی و فرانسه ترکی آذری و استانبولی رو بلدم و عربی هم کم و بیش دوستای گلم راز پیشرفت در زبان دیدن فیلم های انگلیسی و گوش دادن به آهنگ های انگلیسیه و مکالمه ی مکرر ازتون میخوام دست به دست هم بدیمو اینجارو هرچه بهتر کنیم تا همه موفق بشن[labkhand]راستی واسه ترجمه و... میتونین رو من حساب کنین
سلام به شما دوست عزیز
از اعلان همکاری شما تشکر

منتظر همکاری شما هستیم[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد