PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::. درخواست نرم افزارهای شما در این تاپیک .::.

آبجی
20th April 2009, 11:29 AM
سلام دوستان گرامی

از این پس درخواست های خود رو برای دریافت نرم افزارهای مورد نظرتون در این تاپیک قید کنید تا در اسرع وقت به درخواست شما دوست عزیز رسیدگی ، و نرم افزار مورد نظر شما رو تهیه کنیم .

موفق باشید .

با تشکر تیم مدیریتی بخش کامپیوتر

diamonds55
7th May 2009, 04:51 PM
با عرض سلام خدمت دوست و کاربر عزیز جواب شما رو در این تایپیک اعلام می کنم چرا که اسامی تمام نرم افزارهایی تبدیل و فایلهای ویدیویی بسیار زیاد است بنابر این اونهای رو که بیشترین کارایی رو دارند براتون گذاشتم تا معرف حضورتون بشه در مورد هر کدوم سوال داشتین برای من پیام بگذارید تا در اولین فرصت پاسخ ان را بدهم در حال حاضر این ایشترین نرم افزارهای فرمت های ویدیو هست که مقداری از مهمترین آنها رو هم توضیح دادم .

Audio & Video Convertors
4U AVI MPEG Converter v5.2.9
برنامه مبدل فایلهای AVI, MPEG, WMV, ASF, MOV, QT

4U WMA MP3 Converter v5.9.2
مبدل فرمت های صوتی به فرمت های MP3, WMA, WAV, OGG و VOX

Absolute Video Converter v2.9
برنامه مبدل فایلهای ویدیویی به یکدیگر با امکان تنظیم خروجی و تبدیل گروهی

Absolute Video to Audio Converter V2.83
استخراج صدا از فایلهای ویدیویی و تبدیل آنها به MP3,WMA,OGG

Allok MOV Converter v2.3.0
مبدل فرمت Mov بهAVI, DivX,MPEG ,WMV, ASF با قابلیت تبدیل گروهی

Allok Video Splitter v2.0.2
برنامه ای برای برش دادن فایلهای ویدیویی و تقسیم آنها به چند قسمت

Altdo Convert Mp3 Master 1.5
برنامه ای برای تبدیل فرمت فایلهای صوتی و ویدیویی به فرمت های MP3،WAV و WMA

Amor AVI MPEG WMV RM to MP3 Converter v3.88
استخراج صدا از فایلهای AVI, MPEG, VOB و...

Amor SWF to VCD SVCD DVD Creator and Burner v2.29
مبدل فایلهای فلش با فرمت SWF به Mpeg, VCD, SVCD , DVD

Amor SWF to Video Converter v2.39
مبدل فایلهای فلش با فرمت SWF به Avi, VCD, SVCD و DVD

AoA iPod PSP 3GP MP4 Converter v2.6.2
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمتهای ,PSP, iPod , 3G phone, MP4

Aone AVI DivX to DVD SVCD VCD Converter v2.2.2
مبدل فایل های AVI, DivX, XviD, MPEG, WMV, ASF به فرمتهای VCD, SVCD, DVD

Aone Ultra Flash Video FLV Converter v3.0.4.0421b
مبدل فایلهای SWF و FLA به فرمتهای ویدیویی

Aone Ultra iPod Movie Converter v3.0.4.0421b
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمت قابل استفاده درiPod

Aone Ultra Mobile 3GP Video Converter v3.0.4.0421b
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمتهای 3GP ،3G2، MP4

Aone Ultra MP4 Video Converter v3.0.4.0421b
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمتهای MPEG-4 ، MP4 و AVI

Aone Ultra MPEG-4 Converter v2.1.4.0421b
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمتهای 3GP/AVI/DIVX/MP4/AVC MOV/ASF/WMV

Aone Ultra QuickTime Converter v1.4.0
مبدل فایلهای QuickTime MOV, QT, به فرمتهای ویدیویی

Aone Ultra RM Converter v2.4.0
برنامه ای برای تبدیل فایلهای RM و RMVB به فرمتهای ویدیویی

Apex AVI Converter v5.92
برنامه ای برای تبدیل فرمت فایلهای ویدیویی به یکدیگر

Apex iPod Video Converter v3.72
برنامه ای برای تبدیل فرمت فایلهای ویدیویی به فرمت دستگاه های iPod شرکت اپل

Apex MOV Converter v5.46
مبدل فایلهای ویدیویی AVI, DivX, WMV, ASF, RM,RMVB به فرمتهای MOV,QT

Apex MPEG VCD DVD Converter v5.12
مبدل فایلهای ویدیویی به فرمت های MPG,VCD,DVD

Apex RM RMVB Converter v5.91
برنامه ای برای تبدیل فرمت فایلهای ویدیویی به فایلهای RM RMVB

Apex WMV ASF Converter v4.92
مبدل AVI, DivX, MPEG, WMV, MOV, ASF, ,RM به فرمت های WMV و ASF

Aplus Video Converter v7.0
برنامه ای قدرتمند و کامل برای تبدیل اکثر فرمتهای ویدیویی به یکدیگر

Arial CD Ripper v1.5.5
مبدل CD های صوتی به فرمت های MP3, WAV, OGG, FLAC, APE

AVI to BMP
برنامه ای برای تبدیل فایل های ویدیویی Avi به BMP

Batch Video Converter 2.8
مبدل فرمتهای ویدیویی AVI, MPEG, RM, ASF,WMV, MPEG4,ASF,DivXو...به یکدیگر

Blaze Video Magic v2.0.10.70
مبدل فرمتهای صوتی و ویدیویی به یکدیگر برای تلفن همراه،Player MP3،پلی استیشن و...

BMP 2 AVI 1.04
برنامه ای برای تبدیل فایلهای تصویری به فیلم

Boilsoft ASF Converter 2.68
مبدل فایل های ASF, WMV, AVI, Divx, Xvid VCD, DVD وMPEG به ASF,WMV

Boilsoft RM Converter v3.28
مبدل فایل های rm و rmvb به فرمتهای AVI, MPEG, VCD, DVD و WMV,ASF

Charm Real Converter Pro v6.6
مبدل فرمتهایWMA, MOV,VCD, DVD,AVI, MPEG, MP3, WAV,WMV به فرمت RM

Cinema Craft Encoder SP v2.70.02.12
مبدل حرفه ای فایلهای ویدیویی AVI، MOV، DV و dif به Mpeg1 و Mpeg2

Cucusoft DVD To iPod Video Converter Suite v6.1.5.15
مبدل فیلم های DVD به فرمت قابل پخش در iPod

ImTOO Ripper Pack Platinum v4.0.71.0314
مجموعه ای از 5 برنامهبرای تبدیل فایلهای صوتی و ویدیویی به یکدیگر

IPod Movie Converter v2.1.59.0118b
مبدل فرمتهای MP4, RM, DivX, VOB, 3GP و... به فرمت قابل پخش در iPod

McFunSoft Video Convert Master v7.9.5.1
مبدل فرمتهای ویدیوی WMV, MOV, DIVX ,SWF و... به یکدیگر

McFunSoft Video Solution v7.9.5.1
مبدل DVD فیلم به فرمتهای VCD, SVCD, AVI, WMV, 3GP, iPod, PSP,MP4

MediaCoder 0.6.0-pre8a
برنامه ای حرفه ای و بسیار قدرتمند برای تغییر کدک فایلهای ویدیویی و صوتی

MySuperSoft SuperAVConverter v8.06.4330
برنامه ای برای تبدیل فرمت فایلهای صوتی و ویدیویی به یکدیگر

NewLive All Media To MP3 Converter Prov5.1
مبدل فایلهای صوتی و ویدیویی به فرمتهای صوتی Mp3,Wma و Wave

Okoker All To Mp3 Converter v1.8
مبدل فرمت فایلهای ویدیویی و صوتی به فرمت های صوتی Mp3, Wav, Wma

Okoker All Video Converter And Burner Pro v3.3

Okoker Audio Factory v2.0
تبدیل فرمت فایلهای صوتی و ضبط صدا از ایستگاه های رادیویی اینترنتی و یا از طریق کارت صدا

One-Click Audio Converter v3.13
مبدل فرمتهای صوتی WAV, MP3, WMA, OGG, APE و FLAC به یکدیگر.

Power MP4 iPod PSP 3GP AVI MPG WMV Video Converter v3.10
مبدل فایلهای ویدیویی به یکدیگر

Power Video Converter 1.5.35

PSP Movie Converter v2.07
مبدل فرمتهای ویدیویی به فرمت قابل استفاده در دستگاه های Sony PSP

RM to AVI MPEG WMV VCD SVCD DVD Converter v4.4
برنامه ای برای تبدیل فایلهای RM به فایلهای AVI, MPEG,WMV,VCD,DVD,SVCD

SmartSoft Video Converter v2.6
تبدیل MPEG,DVD,AVI,MOV, QT,RM, RMVB ,WMV, ASF به یکدیگر

SUPER 2007 Build 22
نرم فزاری حرفه ای برای پخش و تبدیل فرمتهای صوتی و ویدیویی به یکدیگر

Total Video Converter v3.01
برنامه ای برای تبدیل اکثر فرمتهای صوتی و ویدیویی به یکدیگر

Ultra Video Converter v2.0.4
برنامه ای برای تبدیل، برش و چسباندن فایلهای ویدیویی

VideoCharge 3.7.7.18 for Professionals
مبدل فرمت فایلهای ویدیویی و صوتی به یکدیگر با امکان ویرایش آنها

VIDEOzilla 2.3
نرم فزاری برای پخش و تبدیل فرمتهای ویدیویی به یکدیگر

WinAVI Video Converter v8.0
برنامه ای برای تبدیل فایلهای ویدیویی به یکدیگر با محیطی زیبا و کاربر پسند

Wit.Cobber Super Video Converter 4.2
تبدیل AVI, DivX, MPEG, WMV, MOV, ASF,RM به RM و RMVB

Wit.Cobber WMV to AVI MPEG VCD SVCD DVD Converter 4.3
تبدیل فایلهای WMV به فرمت

AVI,MPEG, VCD,DVD با قابلیت برش و چسباندن فایلها

Zealot RM to VCD SVCD DVD Converter v3.6
تبدیل فایلهای RM به فرمتهایMPEG, VCD DVD,SVCD

Audio Editors
Ableton Live 6.0.7
برنامه ای حرفه ای برای آهنگسازی

Anvil Studio 2007.03.02
ساخت و ویرایش نت های MIDI و ذخیره آهنگ ساخته شده با فرمتهای MIDI و WAV

Atomix Virtual DJ v4.3
یکی از بهترین نرم افزارهای میکس فایلهای Mp3 که امکانات زیادی را در اختیار شما می گذارد

Audio Edit Magic v9.2.12
نرم افزار ویرایشگر و ضبط صدا

Audio Editor Gold v9.2.12
برنامه ای برای ویرایش فایلهای صوتی با امکان ضبط صدا و افکت گذاری بر روی فایلهای صوتی

AudioRetoucher 3.1.2.13
سرعت پخش pitch ، tempo ، Bass و Treble فایلهای صوتی را تغییر دهید

Cakewalk Rapture VSTi DXi RTAS v1.1
سینتی سایزر قدرتمند، لوکس و کاربر پسند

CDXtract Samplit v1.0.9.4
برنامه ای برای ساخت نتهای midi با امکان برقراری ارتباط با سخت افزارهای midi

Color7 Music Editor v6.3.2

Color7 Music Fans Factory v9.2.12
5 ابزار برای ضبط صدا، تبدیل فرمتهای صوتی، ویرایش فایلهای صوتی، ساخت و رایت CD های صوتی، ساخت و رایت CD های صوتی و MP3

Cool Audio Magic Audio Editor Pro v10.3.10

Cool Edit 2000 2.1 Build 3097.0
نرم افزاری برای ویرایش و میکس فایلهای صوتی با صدها افکت و فیلتر

E-Soft DJ Studio Pro v3.0
استودیو DJ برای میکس دو آهنگ با یکدیگر

FruityLoops Studio XXL 7.00
آهنگ سازی، ویرایش، افکت گذاری، میکس و ضبط صدا با کاربرد خانگی و تجاری

GoldWave v5.19
ویرایش و میکس صدا با امکان افکت گذاری، ترمیم فایلهای صوتی قدیمی، مبدل فرمتهای صوتی

Guitar Pro v5.2
نرم افزاری حرفه ای و منحصر به فرد برای آهنگ سازی با گیتار

IntelliScore Ensemble 7.0
مبدل فایلهای صوتی WMA ، MP3 و WAV به فایلهای MIDI

Karaoke Sound Tools v1.07
برنامه ای برای حذف صدای خواننده از آهنگ و کارائوکه کردن آن

Making Waves Studio v5.40
نرم افزاری قدرتمند برای کار با صدا، افکت گذاری و ویرایش

McFunSoft Audio Studio 6.7.0 Build 589
مجموعه کاملی از ابزارهای کار با صدا

MusicPhrase XL v3.0
برنامه ای برای ساخت و ویرایش نت های موسیقی و فایلهای MIDI

NGWave Audio Editor 3.5
نرم افزار ویرایشگر صدا

n-Track Studio 5.01
استودیو پیشرفته و قدرتمند ضبط، میکس و افکت گذاری صدا

PcDj Emission Full Mixing Soft
استودیوی حرفه ای DJ برای میکس آهنگ

PCDJ FX v7.3.1001
استودیو حرفه ای DJ برای میکس فایلهای صوتی

REAPER v1.828
برنامه ای برای ضبط، ویرایش و میکس فایلهای صوتی

Software Technology VAZ Modular VSTi DXi v3.04
یک سینتی سایزر حرفه ای

Sony ACID Pro 6.0d Build 363
یک آهنگساز و ویرایشگر حرفه ای با امکاناتی در حد یک استودیو پیشرفته که شما را قادر به ساخت و ویرایش فایلهای صوتی با صدها افکت و فیلتر می سازد

SONY Sound Forge 9.0a
برنامه ای برای ویرایش، میکس و افکت گذاری فایلهای صوتی به صورت حرفه ای

Virtual DJ Studio 5.3
استودیوی کامل DJ برای میکس حرفه ای صدا و آهنگ

Wave Corrector 3.3
اصلاح کننده فایلهای صوتی Wav. با این نرم افزار می توانید فایلهای صوتی قدیمی (بخصوص موسیقی های ضبط شده از کاست های قدیمی) را هوا گیری نموده و آنها را با کیفیت بالاتر بر روی CD ذخیره نمایید

Wave Flow v5.8
نرم افزاری برای ضبط و فیلتر گذاری فایلهای صوتی

WavePurity Professional 5.50
نرم افزار اصلاح کننده فایلهای صوتی Wav

كدك چیست؟

كدك ها دستوراتی هستند كه نحوه رمزگذاری فایل های صوتی و تصویری را مشخص میكنند، این كدك ها حاوی دستورات نحوه تبدیل جریان داده های رمزگذاری شده به فیلم (Decoding) می باشند ونقش بسیار مهمی را كیفیت و حجم فایل های ویدئویی ایفا می كنند.

DivX چیست؟

DIVX مخفف Digital Video eXpress ، یك codec ویدیویی از شرکت DivxNetwork است که بر اساسMPEG – 4 بنا شده و می تواند حجم فایلها را تا ده برابر نسبت به MPEG – 2 فشرده سازی کند! ، به عبارتی دیگر DivX نوعی فشرده‌ساز ویدیویی است كه از تكنولوژی پیشرفته ای برخوردار بوده، و می‌تواند فیلم ها و تصاویر متحرك ویدئویی را با كیفیت بسیار عالی و حجم بسیار كم ذخیره نماید.

این فرمت به دلیل حجم پایین و كیفیت فوق العاده بالای خود، امروزه به یكی از معروفترین و محبوب ترینcodec های موجود تبدیل شده است و توسط نرم افزارهای معروف Player پشتیبانی می شود.

DivX Player برنامه ای قدرتمند و چند منظوره جهت اجرا و ایجاد فایل های ویدئویی Divx می باشد.

وب سایت DivX اخیرا یك پك كامل شامل 4 نرم افزار پیشرفته و كاربردی بنام DivX Codec ، DivX Converter، DivX Player ،DivX Web Player را ارائه نموده كه مجموعه كاملی از برنامه های مدیریت و كار با فایل های DIVX را برای كاربر فراهم میسازند، این نرم افزار ها به ترتیب قادر به اجرای فایل های DIVX در محیط اینترنت، اجرای فایل های DIVX در ویندوز، مبدل فایل های DIVX و كدك كننده این فایل ها میباشند.

نسخه جدید DivX Player دارای قابلیت های مختلفی میباشد كه از آن ها میتواند به بخش Download manager جهت مدیریت دانلود فایل های مورد نظر از اینترنت ، بخش Media manager جهت سازماندهی فایل های DivX ، و بخش Burn to disc جهت رایت مستقیم فیلم ها بروی CD اشاره كرد.

DivX Converter یا مبدل این شركت قدرتمند نیز قادر است در طی فرآیندی سه مرحله ای فیلم های مورد نظر شما را به فرمت فشرده و با كیفیت Divx تبدیل نماید و آن را در قالب یك فیلم كامل DVD بروی یك CD ذخیره كند، همچنین برنامه DivX Web Player مانند یك پلاگین بروی مرورگر شما نصب شده و امكان اجرای فایل های DivX در اینترنت را برای كاربر فراهم میسازد.

قابلیت های كلیدی:

- دارای ابزارهای مختلف كار با فایل های DivX
- دارای محیط كاربری ساده و زیبا
- فشرده سازی فیلم ها بدون افت كیفیت!
- قابلیت تبدیل فایل های MPG، VOB، TS و SVCD به یكدیگر
- دارای پلاگین مخصوص جهت نصب بروی مرورگر
- و ...

بدون شك دیر یا زود به این نرم افزار قدرتمند نیازمند خواهید شد ، چرا كه فرمت اكثر فیلم های مختلف روز ، اخیرا به سمت DivX رفته و به حدی فراگیر شده است كه مطمئنا یكی از این CD ها به دست شما خواهد رسید و جهت اجرای آن چاره ای جز استفاده از DivX Player نخواهید داشت.

دانلود
http://go.divx.com/pad/divx/DivXInstaller.exe
(حجم 14.6 مگابایت)

VCD: فایل هایی با توسعه DAT هستند، این فایل ها قدیمی ترین استاندارد های تصویری هستند که من در مورد آنها صحبت می کنم، حجمی نسبتا زیاد و کیفیتی نسبتا پایین دارند. استفاده از این فایل ها و این توسعه ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود!

http://images.google.com/images?q=tbn:8YovPvtrvT-b4M:http://members.cox.net/movie_maker/images/VCD/vcd%2520logo_thumbnail3.gif
DVD: فایل هایی با توسعه VOB هستند، که توانایی ذخیره چندین زاویه فیلم برداری و چندین نوع زیرنویس و چندین فایل صوتی را دارا می باشند. هدف از این فایل های حجیم، ذخیره سازی یک فیلم کامل در یک DVD بوده است. کیفیت تصویر و صدای ای توسعه عالیست و تمامی مواردی که من می تونم در مورد یک فیلم خوب بهش اشاره کنم، در این توسعه وجود دارد و تنها مشکل این نوع فایل ها، حجم های زیاد آنهاست که هزینه و زحمت آرشیو کردن را افزایش می دهد.
http://images.google.com/images?q=tbn:5JtsLrpzpcKUBM:http://s04.middlebury.edu/FMMC0246A/STUDENTS/carynaj/images/Media%2520Webpage/DVD%2520Logo.jpg

DivX: فایل هایی با توسعه avi، این روش فشرده سازی، یکی از اولین روش های توسعه داده شده طبق الگوریتم mp4 می باشد. روشی با فشرده سازی نسبی خوب و کیفیت نسبتا خوب. از محاسن این روش، پشتیبانی خوب در سخت افزار های موجود (منظورم سخت افزار هایی غیر از کامپیوتر است) می باشد. از معایب این روش می توان به پولی بودن قسمتی برای انکود کردن فیلم است. یکی دیگر از معایب این روش، گستردگی کم در پشتیبانی در سیستم عامل های مختلف است. ضمن اینکه کیفیت کسب شده از این روش، آنچنان که باید مطلوب نیست.
http://images.google.com/images?q=tbn:qxbtrC3lCuRiuM:http://www.divx-digest.com/logos/divxlogo/pocas/logo.jpg

XviD: فایل هایی با توسعه avi، این روش هم بر اساس mp4 درست شده و مهمترین خصیصه آن، بازمتن بودنش است. این روش از فشرده سازی بهتری نسبت به DivX برخوردار است (ضمن حفظ کیفیت) به دلیل بازمتن بودن، در اکثر سیستم عامل های معروف و مهم پشتیبانی می شود و کاملا رایگان می باشد.

http://images.google.com/images?q=tbn:HadPN6pWJYneTM:http://txtman.free.fr.free.fr/image/xvid-logo.gif

X264: فایل هایی با توسعه avi، این روش که جزو اولین روش های توسعه الگوریتم H264 می باشد، به دلیل پشتیبانی کردن از همین الگوریتم، دارای فشرده سازی بسیار عالی ای نسبت به توسعه های بالا می باشد. در خبر ها آمده است که شرکت Nero برای توسعه Nero Digital خود، برنامه نویسان X264 را استخدام کرده است (و از آن پس رشد X264 کمی کند شد!) این توسعه نیز بازمتن است و به صورت کاملا رایگان منتشر می شود. یکی از مشکلات فعلی این توسعه، نداشتن برنامه ای برای decode کردن فایل های انکود شده توسط این توسعه است

Nero Digital: فایل هایی با توسعه avi، که توانایی فشرده سازی با روش H264 را دارا می باشند. فشرده سازی و کیفیت خوبی دارند. اما بزرگ ترین عیب این محصول، نگاه مطلقا تجاری توسعه دهنده به Nero Digital می باشد.
http://images.google.com/images?q=tbn:GiOcdMCdvTv48M:http://www.nero.com/sippstar/img/Nero_Digital_logo_H.gif

VP7: فایل هایی با توسعه avi، که توانایی فشرده سازی بر اساس الگوریتم H264 را دارند. این فایل ها بهترین و خوش کیفیت ترین توسعه ذکر شده در این مطلب می باشد، اما به دلیل سرعت کند encode و decode و نسخه های تجاری آن، توصیه نمی شود. این توسعه، محصول شرکت on2 technologies می باشد و شرکت های بزرگی مشتری آن می باشند. (عدد 7 در نام این توسعه، نسخه نرم افزار است، در زمان انتشار این مقاله، آخرین نسخه موجود، نسخه هفتم بود)

http://images.google.com/images?q=tbn:NS57YQNn5n2odM:http://headquarterz1.tripod.com/Graphics/VP7-logo1.gif

روش کار این توسعه ها: روش کار الگوریتم های فشرده سازی کنونی، تقسیم نسبی صفحه به چندین بلاک و یافتن حرکت در این بلاک های کوچک است. به عنوان مثال در یک فیلم، اولین فریم به طور کامل ذخیره می شود (به چنین فریمی که کامل ذخیره می شود، می گویند keyframe یا فریم کلیدی) بعد از آن، در صورتی که حرکتی بین بلاک ها در بین فریم اول و دوم پیدا کند، به جای ذخیره کل آن بلاک، فقط حرکت بلاک ذخیره می شود که مقدار زیادی از حجم اطلاعات ذخیره شده کاهش می یابد.

از آنجایی که در اکثر فیلم ها، "حرکت" نقش اول را بازی می کند، با توجه به روش فوق، نیازی به ذخیره برخی داده های زاید نیست. حال در صورتی که تغییر کلی ای در صحنه مشاهده شود، به طوری که ذخیره یک keyframe حجم کمتری از ذخیره وضعیت بلاک ها ببرد، یک keyframe ایجاد می شود و وضعیت کل فریم ذخیره می شود.

حال، الگوریتم های فوق، با توجه به سرعت و انواع حرکت هایی که می توانند تشخیص دهند، دارای فشرده سازی و سرعت متفاوتند. به عنوان مثال فلان الگوریتم توانایی تشخیص حرکت هایی که از شمال غربی صفحه به جنوب شرقی صفحه انجام می شود را داراست، اما الگوریتم دیگر، ضمن تشخیص حرکت ذکر شده، حرکت برعکس آن را نیز می تواند تشخیص دهد، و الگوریتم دیگری توانایی تشخیص حرکت ها zoom in و zoom out را نیز داراست و الی آخر

برگرفته از سایت اکسیژن

مارادنای صحرا
9th July 2009, 12:13 PM
سلام
من نیاز به آموزش اتوکد،ایتبس،سیف و سپ دارم
شما می توانید کمکم کنید.

hossien
9th July 2009, 02:23 PM
سلام
شما می توانید به آدرس زیر برین هم کتاب آموزشی اون موجود هست و هم انواع مباحث آموزشی در زمینه معماری و ساختمان.
http://njavan.com/forum/forumdisplay.php?f=175

هیوا
9th July 2009, 08:58 PM
سلام دوستان
کسی نرم افزاری داره که بشه با استفاده از اون فایل های pdf رو در موبایل های جاوا باز کرد؟من این نرم افزار را از هر سایتی دانلود می کنم فایلش مشکل داره.کسی اینجا این نرم افزار رو داره؟

hossien
12th August 2009, 09:13 PM
سلام
من یک نرم افزار می خوام که بتونم فایل های فلش را با اون ادیت کنم یعنی در داخل اون فارسی بنویسم . یک سایت خارجی هست می خوام اونو فارسی کنم و با انواع برنامه های فلش تست کردم نتونستم.اگر شما برنامه ای میشناسید بگین من از اون استفاده کنم و مشکلم حل بشه.
با تشکر

hossien
17th August 2009, 12:56 AM
برای آنکه در برنامه flash فارسی بنویسیم و کلمات تغییر نکنند از چه نوع فارسی ساز باید استفاده کنیم ؟همچنین در صورت امکان لینک دانلود آن را معرفی کنید.
با تشکر

s.Morteza.s
24th November 2009, 09:08 PM
سلام به دوستان عزیز انجمن@};-
این اولین پستم تو انجمنه شاید فک کنید یکم پر رو باشم ولی خوب مجبورم و شرمنده از این که اولین پستم یه درخواست از دوستانه . {tongue}

من یه سری از اطلاعات شخصیم رو تقریبا 400MB رو Zip کردم و روش Pass گذاشتم که ترکیبی از اعداد ، حروف لاتین و کاراکترهای @!#...
حالا Pass رو فراموش کردم . خیلی از نرم افزار ها رو تست کردم با خیلی از دیکشنری های این نرم افزارها هم رمز رو تست کردم ولی نیاز به زمان چند ماه یا سال داره چون Pass تقریبا 15 کاراکتری یه.

آیا نرم افزاری واسه حذف کردن پسورد به جای پیدا کردنش وجود داره ؟ اگه هست میشه معرفی کنید ؟ ایا کسی تست کرده ببینه جواب میده یا نه ؟

بازم مرسی - ممنون

s.Morteza.s
24th November 2009, 09:22 PM
سلام
من یک نرم افزار می خوام که بتونم فایل های فلش را با اون ادیت کنم یعنی در داخل اون فارسی بنویسم . یک سایت خارجی هست می خوام اونو فارسی کنم و با انواع برنامه های فلش تست کردم نتونستم.اگر شما برنامه ای میشناسید بگین من از اون استفاده کنم و مشکلم حل بشه.
با تشکر
سلام
میشه بگین با چه نرم افزار های تست کردین ؟
اینا بدردتون نمی خوره :
Eltima Flash Decompiler
Flash Decompiler Trillix
Sothink SWF Decompiler
و ........

s.Morteza.s
24th November 2009, 09:25 PM
سلام دوستان
کسی نرم افزاری داره که بشه با استفاده از اون فایل های pdf رو در موبایل های جاوا باز کرد؟من این نرم افزار را از هر سایتی دانلود می کنم فایلش مشکل داره.کسی اینجا این نرم افزار رو داره؟

دوست عزیز من تازه عضو انجمن شدم نمی دونم این جا جو چطوریه .
ولی بهتره اسم نرم افزاری که دانلود کردین رو بگین تا ما هم تست کنیم .

نمیدونم این نرم افزار رو تست کردین یا نه ؟ ببینین جواب می ده ؟
java pdf viewer
Aspose.Pdf For Java

moji5
24th November 2009, 11:06 PM
نرم افزار نمایش فایل های PDF Adobe Reader LE v2.5.195 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/mobile.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=13)نرم افزار این نرم افزار برای تمامی ما آشنا می باشد نسخه جدید این نر م افزار که به شما اين امکان را می دهد که فایل های PDF را به راحتی در گوشی موبایل خود مشاهده کنید این نرم افزار قابلیت های دیگری نیز دارد از جمله :نمایش PDF با امکان جستجو در متن , بالا رفتن سرعت تعویض صفحات , نمایش فایلهای مجموعه آفیس , داشتن 14 فونت زیبا و... این نرم افزار قابل نصب برروی گوشی های نوکیا سری 60ورژن 3 می باشد.
http://www.kamyabonline.com/download/picture/Adobe%20Readers.jpg

دانلود با حجم ۲.۱ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/Adobe%20Readers.exe)
پسورد : www.kamyabonline.com (http://www.kamyabonline.com/)
به نقل از سوران

moji5
نرم افزار اجرای فایل های pdf برای آیفون http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/mobile.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=13)گوشی های آیفون امکان دیدن فایل های pdf را برای کاربران خود فراهم نمی کنند. با نصب نرم افزار pdf viewer به راحتی می توان فایل های pdf را مشاهده و جستجو کرد. این نرم افزار به صورت فول ورژن در سایت کمیاب آنلاین در دسترس است.
فایل های pdf مورد نظرتان را در آدرس var/root/Media/PDF کپی کنید.
http://www.kamyabonline.com/download/picture/PDF%20Viewer%20iphone.jpg

دانلود با حجم ۱۷۱ کیلوبایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/PDF%20Viewer%20iphone.exe)
به نقل از آی آر تی سی آی

moji5
اجزای تشکیل دهنده یک فایل فلش را به طور کامل استخراج کنید ! Sothink SWF Decompiler v5.1 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)بسیاری از کاربرانی که در زمینه ساخت تصاویر فلش دارای مهارت نیستند و برای ساخت تصاویر ، بیشتر از برنامه هایی استفاده می کنند که به کمک آن ها می توان تصاویر فلش را بدون نیاز به داشتن دانشی در این زمینه ایجاد نمود ، برای طراحی تصاویر خود از الگوهای موجود و همچنین با استفاده از الگوبرداری از تصاویر آماده که توسط سازندگان حرفه ای فلش ساخته شده اند استفاده می کنند. شاید اگر شما نیز در این زمینه فعالیت کرده باشید به این موضوع فکرده باشید که تصاویر آماده فلش را ویرایش نمایید و یا ابن که بتوانید از اجزای استفاده شده در آن تصاویر برای طراحی خود استفاده کنید.
در این مطلب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید
SWF Decompiler نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا تمامی اجزای سازنده یک فایل فلش را مشاهده نمایند. این نرم افزار همان طور که از نام آن مشخص می باشد برای بازیابی فایل های فلش به حالت قبل از ذخیره سازی آن ها در فرمت SWF می باشد. با کمک ابزار موجود در برنامه می توانید به عکس ها ، فایل های صوتی و تصویری ، فریم ها و ... در یک فایل فلش دسترسی داشته و آن ها را به صورت کاملا مجزا برای خود ذخیره سازی نمایید. این نرم افزار محصولی از شرکت Sothink می باشد.
http://kamyabonline.com/download/picture/Sothink%20SWF%20Decompiler%20v5.1.Build.516.jpg

دانلود با حجم ۱۰.۸ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/Sothink%20SWF%20Decompiler%20v5.1.Build.516.exe)
پسورد فایل : www.kamyabonline.com (http://www.kamyabonline.com/)
به نقل از پی سی ورلد

moji5
ساخت یک سایت زیبا و کامل فلش با چند کلیک ساده توسط Trendy Flash Site Builder v1.1 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)طراحی وب سایت امروزه به عنوان یک شغل تخصصی با درآمد بالا محسوب می شوند. برای این که یک طراح شوید نیاز به گذارندن دوره های تخصصی مانند HTML , Css , javaScript , ASP , ASP.Net و ... دارید تا بتوانید یک طراح حرفه ای با قابلیت اجرایی بالا شوید و تمامی این کار مستلزم چندین سال تلاش شبانه روزی می باشد تا بازدهی کامل و خوبی به دست آورید. طراحی یک وب سایت معمولا به چند قسمت تقسیم می شود. پیش نمایی کلی از سایتی که قرار است طراحی کنید، کد نویسی مربوط به صفحات سایت ، طراحی و ساختن تصاویر با نرم افزار های مختلف و بسیاری مراحل دیگر. طراحی سایت ها به چند شاخه تقسیم می شود. سایت هایی که فقط از طریق کد نویسی و ادقام عکس و تصاویر متحرک Flash ساخته می شوند،سایت هایی که فقط از طریق کد نویسی با ترکیب عکس ها ساخته می شوند و سایت هایی که فقط برای ساخت آنها از تصاویر Flash استفاده می شود و به اصطلاح به آنها FULL Flash گفته می شود که این مورد معمولا در دسته بهترین نوع طراحی ها قرار می گیرد و دارای سختی بیشتری برای کار می باشد. یادگیری و طراحی تصاویر Flash هم نیازمند زمان زیادی می باشد. نرم افزاری را که امروز به شما معرفی میکنیم شما را بدون نیاز به زمان زیاد به یک طراح حرفه سایت های FullFlash تبدیل می کند.

Trendy Flash Site Builder محصول شرکت نرم افزاری Trendy می باشد. با کمک این نرم افزار و توانایی هایی که در اختیار کاربر قرار می گیرد کاربران معمولی کامپیوتر نیز می توانند به طراحان حرفه ای سایت های فلش تبدیل شوند. در این نرم افزار تعداد زیادی عکس برای ساخت فلش به صورت پیشرفته می باشد. یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار امکان ساخت یک وب سایت با دارا بودن بیش از یکصد صفحه می باشد. این برنامه دارای تعداد زیادی قالب پیش فرض وب سایت در زمینه های مختلفی مانند ورزشی ، تجاری ، تکنولوژی ، مد و ... می باشد که برای شروع کار افراد مبتدی بسیار مفید می باشد.
از ویژگی ها و قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- دارای 200 عکس پشت زمینه برای طراحی حرفه ای در زمینه های مختلف تجاری ، تکنولوژی ، مد ، اداری و ... .
- 50 تصویر فلش آماده و طراحی شده
- 200 عکس برای استفاده در طراحی صفحات با زمینه های مختلف کاری
- دارای 50 کلیپ صوتی برای قرار دادن در زمینه صفحات در سبک های مختلفی چون : rock, pop, techno و ... .
- امکان طراحی 10000 فلش برای وب سایت
- توانایی درج عنوان ، پیغام خوش آمد ، اهداف سایت و ...بر روی فلش ها
- قرار دادن عکس های دلخواه درون سایت
http://kamyabonline.com/download/picture/TrendyFlash%20Site%20Builder%20v1.1.Full.Retail.jp g

دانلود با حجم ۱۵.۷ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/TrendyFlash%20Site%20Builder%20v1.1.Full.Retail.ex e)
به نقل از پی سی ورلد

moji5
24th November 2009, 11:07 PM
طراحی وبسایتی قوی و عالی تنها در 5 مرحله ساده با Website X5 Designer v5.7.7 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)طراحی وب سایت امروزه درمیان کاربران کامپیوتر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. برای یادگیری این کار نیاز به گذارندن دوره های تخصصی و صرف زمان زیادی می باشد. طراحی وب سایت همان طور که در معرفی برنامه Trendy Flash Site Builder گفته شد به دو نوع کلی از نظر ظاهری تقسیم می شود ، یک نوع به صورت کاملا FLash و نوع دوم به صورت کد نویسی و متن همراه با ادقام تصاویر. امروز در این مطلب به شما نرم افزاری را معرفی می کنیم که در 5 مرحله به صورت کاملا آسان و بدون نیاز به یادگیری برنامه نویسی وب توانایی ساخت وب سایت از نوع دوم را در اختیار شما قرار می گیرد.
Website X5 Designer نام نرم افزاری می باشد که این توان را در اختیار شما قرار می دهد که در کوتاه ترین زمان و با استفاده از Wizard برنامه در 5 مرحله یک وب سایت کامل طراحی کنید. این برنامه دارای 43 قالب مختلف جهت ساخت وب سایت می باشد.
نمونه هایی از این قالب ها را در این لینک (http://www.websitex5.com/en/templates.html)مشاهده کنید !

در باره 5 مرحله برای ساخت وب سایت در این برنامه به اختصار توضیحاتی را مشاهده می کنید:
- مرحله اول General Settings :
در این قسمت تنظیماتی از قبیل ساختار اولیه ، موضوع وب سایت و اهداف خود را مشخص می کنید.
- مرحله دوم Map Creation :
در این قسمت شما باید مسیر شاخه ها و فایل هایی که می خواهید در وب سایتان قرار دهید را مشخص می کنید.
- مرحله سوم Page Creation :
این قسمت در واقع اصلی ترین مرحله است زیرا شما در این قسمت اقدام به ساخت صفحه اصلی و صفحه های دیگر وب سایتتان می کنید. ساخت فرم ، آلبوم عکس ، قرار دادن تصاویر و ... همه در این قسمت قرار دارند.
- مرحله چهارم Advanced Settings :
در این قسمت شما می توانید برای ساخت منو و قرار دادن کلید ها ، عکس های پشت زمینه ، قرار دادن موسیقی در زمینه سایت و ... کار کنید.
- مرحله پنجم Site Export :
این قسمت در واقع برای آماده سازی صفحات وب برای ذخیره سازی و قرار دادن بر روی فضای شخصی شما در اینترنت می باشد.

شما قبل از ذخیره سازی وب سایت خود می توانید تمام مراحل را مرور کرده و در صورت نیاز آن ها را ویرایش کنید.
http://kamyabonline.com/download/picture/Web%20X5%20Designer%205.7.7.jpg

دانلود با حجم ۳۴ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/Web%20X5%20Designer%205.7.7.exe)
به نقل از پی سی ورلد

moji5
Flash Decompiler Gold 2.5.46 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)بسیاری از کاربرانی که در زمینه ساخت تصاویر فلش دارای تبحر نیستند و برای ساخت تصاویر ، بیشتر از برنامه هایی استفاده می کنند که به کمک آن ها می توان تصاویر فلش را بدون نیاز به داشتن دانشی در این زمینه ایجاد نمود ، برای طراحی تصاویر خود از الگوهای موجود و همچنین با استفاده از الگوبرداری از تصاویر آماده که توسط سازندگان حرفه ای فلش ساخته شده اند استفاده می کنند. شاید اگر شما نیز در این زمینه فعالیت کرده باشید به این موضوع فکرده باشید که تصاویر آماده فلش را ویرایش نمایید و یا ابن که بتوانید از اجزای استفاده شده در آن تصاویر برای طراحی خود استفاده کنید.
Metrix Media Flash Decompiler Gold نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا تمامی اجزای سازنده یک فایل فلش را مشاهده نمایند. این نرم افزار همان طور که از نام آن مشخص می باشد برای بازیابی فایل های فلش به حالت قبل از ذخیره سازی آن ها در فرمت SWF می باشد. با کمک ابزار موجود در برنامه می توانید به عکس ها ، فایل های صوتی و تصویری ، فریم ها و ... در یک فایل فلش دسترسی داشته و آن ها را به صورت کاملا مجزا برای خود ذخیره سازی نمایید.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود :
- مشاهده و پخش یک فایل SWF در برنامه
- قابلیت ویرایش فایل های فلش
- نمایش جزئییات TAG ها
- توانایی خارج نمودن اجزای مختلف یک فایل فلش همانند فایل های صوتی , عکس ها , فایل های تصویری , قاب ها , فونت ها, متون , کلیدها
- قابلیت ذخیره سازی فایل های فلش در فرمت swf or exe
و ...
http://www.kamyabonline.com/download/picture/Flash%20Decompiler%20Gold%202.5.46.jpg

دانلود با حجم ۳.۴ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/Flash%20Decompiler%20Gold%202.5.46.exe)
به نقل ازآوا دانلود

moji5
خلق آسان و حرفه ای فلش با نرم افزار قدرتمند CoffeeCup Flash Firestrtaer 7.1 http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)استفاده می کنند. ولی در این بین هم نرم افزارهای مناسب، کم حجم ودر عین حال پر کاربرد وجود دارن. CoffeeCup Flash Firestarter نرم افزاری است برای کسانی که در ابتدای امر وارد فعالیت های طراحی می شوند. به طور حتم این برنامه به درد افراد مبتدی خواهد خورد و انتظاراتشان رو هم بر آورده خواهد کرد. بی شک کسانی هستند که وب سایت شخصی و یا هر چیز دیگری دارن که برایش بخواهند بنر و یا فلشی زیبا خلق کنند. این برنامه با حجم کم خود بسیاری از قابلیت های ساخت یک فلش زیبا و تا حدی حرفه ای را دارا می باشد.
طراحی بنر و هیدر
قابليتهاي نرم افزار :
تبدیل فرمت های فایل تصوری به فرمت GIF به صورت متحرک.
انتقال دادن متن، نوشته. فایل صوتی، و عکس در طرح فلش.
HTML Code Generator, just Copy & Paste into your page
به وجود آوردن کد های HTML و قرار دادن آن در وب سایت خود به صورتی راحت آن هم فقط به یک کپی کردن.
قرار دادن فیل صوتی به صورت تبدیل شده برای طرخ های فلش با حجم بسیار کم.
Includes over 50 cool mp3 Sounds
دارا بودن بیش از 50 فایل با فرمت MP3 در خود نرم افزار.
افکت های بسیار زیبا برای هر چه بهتر شدن طرح.
Built In FTP to Upload your Movies, no need for another program
ارسال فایل از طریق FTP بر روی سرور سایت و بدون نیاز به برنامه های جانبی دیگر.
قابلیت کنترل کیفیت عکس ها به منظور بهتر جلوه دادن طرح داخل فلش.
قابلیت ذخیره کردن به فرمت SWF.
و بسیاری از قابلیت های دیگر...
http://www.kamyabonline.com/download/picture/CoffeeCup%20Flash%20Firestarter%207.1.jpg

دانلود با حجم ۶.۷ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/CoffeeCup%20Flash%20Firestarter%207.1.exe)
به نقل از سوران

moji5
ذخیره سازی فایل های رسانه ای وب همانند فلش توسط MetaProducts http://www.kamyabonline.com/themes/iCGstation/forums/images/spacer.gif http://www.kamyabonline.com/images/topics/flash.gif (http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&new_topic=46)کاربران اینترنت روزانه با تعداد زیادی از تصاویر مختلف Flash روبه رو می شوند . این تصاویر می تواند بنر های تبلیغاتی ، بازی ها ، تصاویر ویدئویی تبدیل شده و ... باشد . شاید برای شما نیز این نیاز پیش آمده باشد که قصد این را داشته باشید تا این فایل های تصویری Flash را ذخیره سازی نمایید. ذخیره سازی این گونه فایل به صورت دستی معمولا با دردسر های فراوانی همراه می باشد. یکی از این روش های دستی کپی فایل های فلش بارگذاری شده از Temporary Internet Files می باشد که معمولا نیز این روش با شکست رو به رو می شود. روش دیگر مشاهده سورس صفحه وبی می باشد که تصویر فلش در آن قرار دارد و از این طریق مسیر اصلی فایل فلش را پیدا نمود و اقدام به دانلود آن کرد که این روش نیز برای افراد مبتدی سخت و در بسیاری از موارد نیز بی تنیجه خواهد بود. نرم افزارهایی به منظور ذخیره سازی فایل های تصویری Flash ساخته شده است که به کمک آن ها کاربران می توانند تصاویر فلش مورد نظر خود را به راحتی بر روی کامپیوتر خود ذخیره سازی نمایند.
در این مطلب شما را با یکی از این نرم افزارها آشنا خواهیم ساخت.
Flash and Media Capture نام ابزاری می باشد که کاربر به کمک آن می تواند هر یک از تصاویر فلش مورد نظر خود را که در صفحات وب موجود می باشد ذخیره سازی کند. همچنین در این نرم افزار می توان دیگر تصاویر رسانه ای را که قابلیت ذخیره سازی آن ها به صورت عادی وجود ندارد را با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه ذخیره کنند. این نرم افزار با قرار دادن ابزار مختلف به کاربران این توانایی را می دهند تا قادر به ذخیره سازی تمامی فایل های فلش در یک صفحه وب باشند. همچنین کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود تنها اقدام به ذخیره سازی تصویر مورد نظر خود نماید. این نرم افزار محصولی از MetaProducts می باشد.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- توانایی ذخیره سازی کل تصاویر یک صفحه وب
- قابلیت ذخیره سازی هر نوع فایل فلش تنها با یک کلیک
- تونایی دریافت جزئیات مربوط به فایل فلش ( اندازه ، حجم ، آدرس ، میزان وضوح و ... )
- قابلیت ذخیره سازی دیگر Object های رسانه ای موجود در صفحات
و ... .
http://www.kamyabonline.com/download/picture/MetaProducts%20Flash%20and%20Media%20Capture%20v1. 9.143.jpg

دانلود با حجم ۴ مگابایت (http://dl.kamyabonline.com/download/program/MetaProducts%20Flash%20and%20Media%20Capture%20v1. 9.143.exe)
به نقل از پی سی ورلد

moji5
24th November 2009, 11:09 PM
سلام دوستان
سلام متاسفانه نرم افزار های موجود فقط واسه موبایل های ویندوز دار کاربرد داره
یا نوکیا سری 60

moji5
24th November 2009, 11:11 PM
تبديل متن فارسي به كتاب جاوا در كمتر از 30 ثانيه !!! با نرم افزار (پرنيان)
http://njavan.com/forum/showthread.php?t=9209

ØÑтRдŁ§
25th November 2009, 03:29 PM
سلام..
ببین عزیزم این برنامه win rar خیلی حرفه ای تر از این صحبتاس که با یه برنامه و یا یه دودره بازی بشه قفلش رو شکوند..
شاید محرمانه تر از فایل های شما رو بزرگ تر از من و شما میان و میزارند تو یه فایل زیپ و قفلش میکنند با خیال راحت میفرستند این ور و اون ور..
نمی خوام نا امید کنم ولی احتمال پیدا کردنش خیلی کمه..
حالا اگه پسوردت 3,4 تا کاراکتر بود یه چیزی..خداتا حروف و شماره و اینا گذاشتی برای پسورد..
این وسطم ملت بیکار نشستند چند تا برنامه ساختند ولی هم نمیشه گفت 100% جواب میده هم خیلی طول میکشه..
اگه این تنها راحته بشین امتحان کن دیگه..
ين برنامه Advanced ZIP Password Recovery v4.00.24 هست با حجم 1,6MB
setup.rar (http://www.iran-eng.com/attachment.php?attachmentid=1360&d=1197972244)
serial : 00003112193920061941FFS2QECMAQQUJWMH

این صفحه رو هم باز کن شاید فرجی شد.. http://www.p30world.com/archives/003070.php

s.Morteza.s
27th November 2009, 12:36 AM
ممنون از ناظم انجمن بخاطر پاسخ گوییشون.
این نرم افزار ها و بعضی دیگه رو هم چک کردم ولی زمان می برن .

نظرتون راجع به این نرم افزار چیه : winrar-password-remover

باهاش کار کردین ؟

ØÑтRдŁ§
27th November 2009, 12:47 AM
نه کار نکردم..
اگه فکر میکنی میتونه کمکت کنه خب باهاش کار کن شاید فرجی شد..
به هر حال موفق باشی

s.Morteza.s
29th November 2009, 01:44 AM
Thx S M.

كورش كبير
11th April 2010, 12:57 PM
سلام
خسته نباشيد،اگه ميشه نرم افزار تلويزيون اينترنتي با كيفيت روز برا دانلود بزاريد.
با تشكر{happy}

آبجی
12th April 2010, 12:58 PM
برخی از امکانات این نرم افزار:
- امکان مشاهده تلویزیون از طریق اینترنت.
- قابلیت پخش 3000 کانال تلویزیونی از سراسر دنیا.
- تفکیک کانال ها بر حسب موضوع برنامه ها ی پخش شده از آن ها.
- قرار گرفتن کانال ها در 15 مجموعه مختلف بر حسب موضوع.
- داشتن محیط زیبا و کاربر پسند.
- سازگار با ویندوز های 2K/XP/2K3/Vista/7.
- دسترسی سریع و کاربرد آسان.
- داشتن حجم مناسب.
- و…

http://www.novindl.com/dlp/dl.gifدانلود (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.dl.novindl.com %2Fpc%2Fsoft%2FFreeZ-Online-TV-1.30-%2528www.NovinDL.com%2529.zip)| با حجم 2.3 مگابایت

http://www.novindl.com/dlp/lock.gif پسورد فایل : www.NovinDL.com (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.novindl.com%2F )

آبجی
12th April 2010, 03:03 PM
نرم افزار مشاهده شبکه های تلویزیونی از اینترنت Super Internet TV v9.0.0 Premium Edition (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=48864)

elhamja
14th June 2010, 11:56 AM
سلام دوستان[esteghbal]
به نرم افزار تبدل فایل pdf فارسی به word احتیاج مبرم دارم
با تشکر الهام

dodor
14th June 2010, 03:26 PM
http://www.pdfonline.com/pdf2word/index.asp

و

http://www.pdftoword.com/

و

http://pdf2word.en.softonic.com/

و

http://www.download3000.com/download-pdf2doc-count-reg-50291.html

و

http://www.brothersoft.com/free-pdf2word-%28pdf-to-word%29-converter-download-65674.html

و

http://www.convertpdftoword.net/

AmirR13
16th August 2010, 04:01 PM
اول از همه لطفا بیت متر رو معرفی نکنید
چون باهاش کار کردم ، اصلا دقیق نیست.
اون تو 5 گیگ میگشت در حالی من کلا 2 گیگ حجم داشتم.

یه چیز کار درست کسی داره؟

dodor
17th August 2010, 01:22 PM
شما می تونید از نرم افزار های مثل :

http://www.bwmonitor.com/

و یا
این سایت رو نگاه کنید نرم افزار های مربوط به اون رو می تونید ببینید :

http://www.newfreedownloads.com/find/bandwidth.html

AmirR13
18th August 2010, 11:27 PM
درود
ممنون من برنامه اولی رو نصب کردم و از صبح دارم امتحانش میکنم
دقیقا دو برابر مقدار واقعی استفاده ی من ثبت میکنه(با isp چک کردم)
چرا؟
همشون اینجورین؟ کسی امتحان کرده؟
اون قبلی هم که داشتم همینجوری بود

dodor
19th August 2010, 12:09 AM
شما باید توی تنظیمات اون فقط قسمت lan رو انتخاب کنید . در ضمن
آپلود و دانلود جدا هستند میشه یک تصویر با جزییات بزارید ببینیم .

قبلا استفاده شده و مشکلی نداشته...
اگه شما screenshot بذارید خوبه.

AmirR13
19th August 2010, 01:54 AM
بسیار عالی رئیس بزرگ
ممنون حل شد ، البته دقیق نیست ولی خوب خوبه
فقط اون بقیه چیا بودن ، از کجاش در میاورد؟

فقط این تریاله ، سریال نامبر ندارین نه؟
اکثر سایت هایی هم که سریال میدن قیلترن
مگه تو ایران دزدی و بالا کشیدن حق کپی رایت آزاد نیست؟[nishkhand]

یه چیز دیگه ، وقتی سیستم کاری نمیکنه و فقط کانکشن وصله ، این سند و رسیو واسه چیه؟
آپدیت ویندوز خاموشه و آنتی ویروس هم بی اجازه آپدیت میشه
برنامه ای هم که یواشکی استفاده کنه تا جایی که میدونم ندارم

dodor
19th August 2010, 02:04 AM
خواهش می کنم....
لینک تورنتش رو بذارم خوبه ؟
یا فقط کرکش رو می خواهید؟

ورژن دقیقش رو می تونید بگید ؟
اگر شما از طریق Modem Router به اینترنت وصل باشید.
سند و رسیو اگر در حد بایت باشه مربوط به اینه که (داره کانکشن رو با مودم چک میکنه)
اما اگر در حد 10 یا 12 کیلو(بیشتر یا کمتر) باید توی قسمت task manager دنبال چیز مشکوکی بگردید.

اما درکل اون خودش سند و رسیو داره قبلا همین طوری بود.

AmirR13
19th August 2010, 08:30 PM
Bandwidth Monitor 3.4 build 757 released

همون فقط کرک بذاری ممنون میشم
اگه نبود یه ورژن کرک دار ، کلشو بذار

dodor
19th August 2010, 09:20 PM
خب این هم لینک های مربوط به اون :

http://samura1.softarchive.net/bandwidth_monitor_build.284082.html

و

http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=9632

و

این لینک (http://www.soft98.ir/internet/369-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%82%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81%DB%8C-Bandwidth-Monitor-3.4-build-757.html)

با حجم 1.4 مگابایت

AmirR13
20th August 2010, 02:01 PM
اون لینک ها که گذاشتی ، هیچ کدوم رجیستر کن نداشت ، جز یکی که تونم خراب بود
واسه همین گشتم پیدا کردم و اینجا میزارم
خودم رجیستر کردم

Password : njavan.com (http://njavan.com/forum/Password%20:%20%20%20%20njavan.com)

علمی کا
29th August 2010, 03:30 PM
سلام لطفا اموزش نرم افزار Active WMV Video Converter را قرار دهید

javan0012
5th September 2010, 05:50 PM
کنترل کامل تلفن منزل توسطCall Corder+crack كسي اين برنامه را دارد

javan0012
5th September 2010, 11:46 PM
نرم افزار دانلود اکربات ریدر و

کسی این نرم افزار را دارد Internet Download Manager (IDM) 6.02 Beta + Crack

Z a H r A
6th September 2010, 04:20 PM
نرم افزار دانلود اکربات ریدر و

کسی این نرم افزار را دارد Internet Download Manager (IDM) 6.02 Beta + Crack

دانلود مستقيم نسخه بتا

http://mirror3.internetdownloadmanager.com/idman60b.exe

دانلود كرك Internet Download Manager 6.xx
1176

Internet Download Manager (IDM) 5.19 Build 3 + Crack

http://mirror3.internetdownloadmanager.com/idman519.exe

javan0012
7th September 2010, 09:46 PM
دانلود منجر 6بیتا را نصب کردم کرک را اجرا کردم وبعد از به روز کردن اینترنت دانلود منجر نوشته سریال قلابی است واینترنت دانلود منجر دیگه باز نمی شود وخو د به خود بسته می شود فکر کنم کرک بالا درست نباشد

javan0012
8th September 2010, 08:15 PM
باسلام کسی نرم افزار فارسی ساز مروگر اپرا را دارد وهمچنین dap85را وایا نرم افزار فارسی شده است که فایلها وپوشه های اضافی را پاک کند وجود دارد

M.A.A.H.R
11th September 2010, 03:26 AM
سلام دوستان گل من میخوام you tube برم اما مسگل همیشگی فیلتر هیت کسی هست که لینک یا نرم افزارشو بذاره یه دنیا ممنون میشم

Z a H r A
11th September 2010, 11:22 AM
سلام دوستان گل من میخوام you tube برم اما مسگل همیشگی فیلتر هیت کسی هست که لینک یا نرم افزارشو بذاره یه دنیا ممنون میشم

لينك يا نرم افزار چيو ميخواين شما ؟
اگه ف ي ل ت ر ش ك ن ميخواين كه بفرمايين :
اولترا سرف كه ميتونين هم براي IE استفاده كنين هم براي فاير فاكس . براي فاير فاكس اون فايل XPI file رو drag كنين به نوار ابزارتون توي پنجره مرورگر فاير فاكس و رفرش كنين پايين پنجره WJ disabled به رنگ قرمز ظاهر ميشه هر موقع خواستين از فيل شكن استفاده كنين اون فايل اصلي اولترا رو باز كنين و با كليك روي WJ disabled تبديل ميشه به WJ Enabled به رنگ سبز
حالا ميتونين به راحتي استفاده كنين ... براي اينترنت اكسپلوور ديگه نيازي نيست به اين كارها ... فقط فايل اصلي را باز كنين و ...

Size: 913 KB

http://www.4shared.com/file/S1RpZbyx/ultra_afzooneh.html

Z a H r A
11th September 2010, 11:32 AM
باسلام کسی نرم افزار فارسی ساز مروگر اپرا را دارد وهمچنین dap85را وایا نرم افزار فارسی شده است که فایلها وپوشه های اضافی را پاک کند وجود دارد

حتما شما هم مرورگر اپرا رو ميشناسيد.Opera با سرعت باور نکردنی صفحات اینترنت را برای شما بار گذاری می کند. اساس کار Opera به این صورت است که اول متن و سپس به تدریج عکس ها بارگذاری می شوند، همچنین عکس ها ابتدا به صورت کامل با کیفیت کم و رفته رفته بر کیفیت عکس افزوده می شود. اپرا تمام محدودیت های همچون جلوگیری از راست کلیک، جلوگیری از مشاهده Source صفحه، جلوگیری از انتخاب متن و ... همه را از پیش پای شما برداشته و شما را قادر می سازد به راحتی به جستجو و گشت و گذار در وب بپردازید. همچنین امکاناتی چون دریافت ایمیل، چت و مدیریت دانلود را برای شما فراهم می سازد. قابلیت های كلیدی و جدید نرم افزار Opera 9.62Final: میانبر سفارسی جستجو، جستجوی پیشرفته در تمامی سایت های مطرح در زمینه جستجو، بلاک کردن پیشرفته محتویات صفحات، پیشگیری هوشمندتر از pop-up، ابزار حرفه ای جهت دریافت ایمیل و پشتیبانی از سیستم های ایمیل POP/IMAP، اعمال تنظیمات مخصوص برای هر سایت، نمایش پیش نمایش صفحات با نگه داشتن ماوس بر روی tab ها، کاهش بار اضافی بر روی حافظه سیستم، پشتیبانی از دریافت فایل های بزرگتر از ۴ گیگابایت، استفاده از وب سایت Opera برای بالا بردن امنیت و جلوگیری از Spyware ، استفاده از تکنولوژی Tabbed browsing نمایش پنجره ها در یک پنجره، برطرف شدن اشکالات مربوط به FTP PASV، پوسته های متفاوت و زیبا، نگهداری از رمزهای عبور در محیطی با امنیت بالا، گفتن دستور به برنامه و اجرای آن توسط Opera، نصب سریع و آسان، افزایش سرعت باز شدن برنامه، کاهش سرباری حافظه سیستم، بهبود پشتیبانی از استانداردهای وب، اجرای برنامه از طریق صدای کاربر، پشتیبانی دریافت فایل های با حجم بالاتر از ۴ گیگابایت، Speed Dail برای دسترسی سریع به صفحات وب محبوب و دوست داشتنی، Quick Find برای سریع تر پیدا کزدن صفحات وب بازدید شده با قابلیت محتویات آن، و ...از دیگر قابلیت های آن .است.براي دريافت جديدترين نسخه ي اين مرورگر ميتونيد از لينك زير اقدام كنيد:

http://mirrors.xservers.ro/opera/win..._int_Setup.exe (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmirrors.xservers.r o%2Fopera%2Fwin%2F964%2Fint%2FOpera_964_int_Setup. exe)
اما فارسي ساز اين نسخه رو كه تقريبا تمامي قسمت هاي اون به فارسي ترجمه شدن رو ميتونيد از فايل پيوستي كه گذاشتم دريافت كنيد.

1180

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد اين فارسي ساز يا براي دريافت فارسي ساز براي نسخه هاي قبلي ميتونيد به آدرس زير بريد:
http://my.opera.com/community/custom...uthorid=196838 (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmy.opera.com%2Fcom munity%2Fcustomize%2Flangs%2F%3Fauthorid%3D196838)

و در آخر برای داشتن پوسته ای زيبا ميتونيد اين پوسته ي قشنگ (بهتره بگم رويايي)رو از لينك زير دانلود كنيد:
http://dnl.tebyan.net/NewDownload_Fi...opera_2583.zip (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fdnl.tebyan.net%2FN ewDownload_Files%2F2009%2F4%2FExtreme_Edition_for_ opera_2583.zip)

M.A.A.H.R
13th September 2010, 03:26 PM
اقا چرا درخواستم تو سایت نشست من میخواستم یک سایتی برم کگه مفید بود اما بطور عجیبی فیلتر کسی میتونه کمکم کنه سا فیلتر شکنی واسم بذاره

M.A.A.H.R
13th September 2010, 03:38 PM
زهرا خانوم فقط بگید چه جوری تشکر کنم...........یک دنیا ممنون

javan0012
20th September 2010, 10:28 PM
سلام خسته نباشید یک نرم افزار جهت اتصال موبایل به اینترنت دانلود کردم ولی کرک می خواهد لطفا سریال این برنامه را برام بگذار با تشکر نرم افزارIVT_BlueSoleil_8.0.338.0

javan0012
24th September 2010, 09:59 PM
این نرم افزار را می خواستمElecard AVC HD Player

Z a H r A
24th September 2010, 11:14 PM
این نرم افزار را می خواستمElecard AVC HD Player

سایت اصلی

http://www.elecard.com/download/ (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.elecard.com%2F download%2F)

Elecard_AVC_HD_Player_v5.6

(http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Frapidshare.com%2Ff iles%2F400078334%2FElecard_AVC_HD_Player_v5.6.1879 5.100525__www.Downloadha.com_.zip.html)http://rapidshare.com/files/400078334/Elecard_AVC_HD_Player_v5.6.18795.100525__www.Downl oadha.com_.zip.html (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Frapidshare.com%2Ff iles%2F400078334%2FElecard_AVC_HD_Player_v5.6.1879 5.100525__www.Downloadha.com_.zip.html)

pass :www.Downloadha.com (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.Downloadha.com )

nourooz
3rd October 2010, 02:30 PM
سلام.از امروز درخواست و یا معرفی نرم افزارهای کاربردی را تو این پست بزارین
تو اسرع وقت جواب میدم.
[khande][khande][khande]

nourooz
3rd October 2010, 03:00 PM
این نرم افزار بر پایه ی نرم افزار Sandbox ساخته شده است و دارای قابلیت های خاصی می باشد.
بااستفاده از این نرم افزار می توانید نرم افزار ها و برنامه هایی را که می خواهید آنها را تست کرده و از کارایی های آن اطلاع پیدا کنید را در محیطی کاملا جدا و ایزوله شده نصب کرده و در آن محیط کار کنید و از ویژگی های آن اطلاع پیدا کنید.
لینک دانلود نرم افزار Sandboxie Beta برای سیستم های64bit و32bit و همچنین ویندز های7و XPو قرار داده شده,vista

Download Sandboxie Beta 32-bit (http://freedownloadcenter.ir/gourl.aspx?url=http://www.sandboxie.com/SandboxieInstall32-345-02.exe)
Download Sandboxie Beta 64-bit (http://freedownloadcenter.ir/gourl.aspx?url=http://www.sandboxie.com/SandboxieInstall64-345-01.exe)
Download Sandboxie Installer (Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7) (http://freedownloadcenter.ir/gourl.aspx?url=http://www.sandboxie.com/SandboxieInstall.exe)
[atash][atash][bamazegi][nishkhand][nishkhand][tashvigh][golrooz][tashvigh][tashvigh]

AmirR13
23rd October 2010, 05:17 PM
بعید میدونم بتونین کمک کنین ، اما vid player خدمتتون هست؟
یا کدکی که بتونه کمک کنه برای پخش ویدئو هایی که نیاز به این پلیر داره؟

nourooz
24th October 2010, 04:40 PM
سلام منظورتون Super Vid Player است.
من این نرم افزار را برای دانلود قرار دادن.
موفق یاشید

Download vid player Full Version (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.downloadwarez. org%2Ffree-full-download-vid%2Bplayer-crack-serial-keygen-torrent.html)

(http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.downloadwarez. org%2Ffree-full-download-vid%2Bplayer-crack-serial-keygen-torrent.html)البته لینکش مستقیم نیست.ولی لینک دانلود تو همون صفحه است
اینم لینک مستقیم دانلودViddi Player free download (http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fviddi-player.en.softonic.com%2Funiversaldownloader-launch)

دانلود (http://uc-njavan.ir/file/do.php?id=568) از سرور سایت

AmirR13
24th October 2010, 05:54 PM
ممنون ولی فایل اولی که میرفت تو یه سری سایت که بعضیاش پولی بودن و بعضی ها هم سر کاری

فایل دوم هم یه چیزی دانلود شده هی میگه وصل شو به نت ، من میگم وصلم ، میگه وصل شو به نت.
نمیدونم زبونش چیه حالیش نمیشه (احتمالا اون هم فهمیده اینترنت ما اینترنت نیست!)

مرسی به هر حال

icarous
28th October 2010, 10:29 AM
سلام یه نرم افزار دندان پزشکی فارسی میخوام چیز درستو حسابی معرفی کنید با لینکش ممنون

منتظرم نذارید زیاد

herfeh-e
1st November 2010, 02:59 PM
این یه کتابه ببین به دردت میخوره

عنوان کتاب: دندانپزشکی زیبائی - لامینیت (http://dl.veyq.ir/ebook/Dr_Rejali_laminate[ebook.VeyQ.ir].zip)

لینک منبع (ebook.veyq.ir)

به اینجا (http://www.irdrs.com/forum/showthread.php?tid=352)هم سزی بزن

icarous
2nd November 2010, 11:52 AM
نرم افزار میخوام عزیزم نه کتاب
ولی ممنون که زحمت کشیدی

aslani031
14th November 2010, 11:49 AM
با سلام

ممنون ميشم لينك دانلود نرم افزار Rational rose رو براي بنده ارسال كنيد.

با تشكر

nourooz
14th November 2010, 03:33 PM
با سلام

ممنون ميشم لينك دانلود نرم افزار Rational rose رو براي بنده ارسال كنيد.

با تشكر

برای پیاده سازی UML می تونید از این نرم افزار که در دانشگاه ها هم خیلی کاربرد داره استفاده کنید . البته نرم افزارهای دیگه ای هم برای این کار وجود داره مثل Visual Paradigm ،برای راحتی دانلود فایل ها را توسط نرم افزار WinRAR به چند بخش تقسیم کردم.

(http://www.4shared.com/file/131639329/4e3b0a3c/Rational_Rosepart1.html)دانلود بخش اول با حجم 4 مگابایت (http://www.4shared.com/file/131639329/4e3b0a3c/Rational_Rosepart1.html)

دانلود بخش دوم با حجم 4 مگابایت (http://www.4shared.com/file/131640225/8967bfba/Rational_Rosepart2.html)

دانلود بخش سوم با حجم 4 مگابایت (http://www.4shared.com/file/131641642/feec4226/Rational_Rosepart3.html)

دانلود بخش چهارم با حجم 4 مگابایت (http://www.4shared.com/file/131643176/7dea0bf2/Rational_Rosepart4.html)

دانلود بخش پنجم با حجم 3 مگابایت (http://www.4shared.com/file/131644362/fdcf127d/Rational_Rosepart5.html)

Rez@ee
26th December 2010, 08:41 PM
سلام
دوستان عزیز
به نرم افزاری جهت تبدیل ورد به pdf احتیاج دارم از لطفتون ممنون می شوم

Z a H r A
27th December 2010, 02:03 PM
سلام
دوستان عزیز
به نرم افزاری جهت تبدیل ورد به pdf احتیاج دارم از لطفتون ممنون می شوم

All to Pdf Converter 3000 7.3

http://download.cnet.com/All-to-Pdf-Converter-3000/3000-18497_4-10921824.html[golrooz]

herfeh-e
6th January 2011, 12:38 PM
ممنون ولی فایل اولی که میرفت تو یه سری سایت که بعضیاش پولی بودن و بعضی ها هم سر کاری

فایل دوم هم یه چیزی دانلود شده هی میگه وصل شو به نت ، من میگم وصلم ، میگه وصل شو به نت.
نمیدونم زبونش چیه حالیش نمیشه (احتمالا اون هم فهمیده اینترنت ما اینترنت نیست!)

مرسی به هر حال

دوست عزیز فایل نصب این نرم افزار نرم افزار را از اینترنت دانلود میکنه و بعد نصب میشه . یعنی از روی اینترنت نصب میشه.
موفق باشین

yanarsonmaz
10th February 2011, 02:33 PM
سلام .
برای ساخت کتاب موبایل البته بدون کتاب ساز های آماده ؛ از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد .
آسون باشه ها !

ممنون .
------------------------------------------

www.downloadebook4mob.blogfa.com (http://www.downloadebook4mob.blogfa.com/)

بانک کتاب موبایل بانک کتاب موبایل بانک کتاب موبایل

Bad Sector
10th February 2011, 09:47 PM
سلام .
برای ساخت کتاب موبایل البته بدون کتاب ساز های آماده ؛ از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد .
آسون باشه ها !

ممنون .
------------------------------------------

www.downloadebook4mob.blogfa.com (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.downloadebook4 mob.blogfa.com%2F)

بانک کتاب موبایل بانک کتاب موبایل بانک کتاب موبایل

سلام[shaad]

اين برنامه خيلي اسونه و نياز به توضيح نداره .

7raha7
11th February 2011, 06:52 AM
سلااااام.... نرم افزار جی 5 یا جعبه لایتنر میخواستم برای دانلود.... تو اینترنت گشتم... اما موقتی بودن.... یه لینک خوب و مورد اعتماد میخوام!!!

nourooz
11th February 2011, 10:32 PM
سلام دوست عزیز این نرم افزار پولیه ولی نسخه آزمایشی اون برای دانلود است

دانلود نرم افزار جعبه لایتنر ماندگار (نسخه نمایشی) (http://www.leitnerbox.ir/خرید-نرم-افزار/دانلود-نسخه-نمایشی-نرم-افزار-جعبه-لایت/)

http://www.leitnerbox.ir/wp-content/uploads/2008/09/lbox2.jpg

اینم آدرس سایت اصلی برای خرید نرم افزار و اطلاعات بیشتر

http://www.leitnerbox.ir

7raha7
17th February 2011, 06:36 AM
ممنووووووووووووووووووووون !!!
برای روی گوشی چی؟؟؟ چیزی سراغ ندارید ؟؟؟

atena-ati
13th March 2011, 10:46 PM
سلام و خسته نباشيد
من به برنامه ي SharePoint Server 2007 ya 2010 نيازمندم اگر برام لينك دانلودش رو قرار بديد ممنون ميشم

Bad Sector
14th March 2011, 01:08 AM
سلام و خسته نباشيد
من به برنامه ي SharePoint Server 2007 ya 2010 نيازمندم اگر برام لينك دانلودش رو قرار بديد ممنون ميشم

سلام دوسته من [shaad]

شما مي تونين نسخه Trial اين نرم افزار رو از سايت مايكروسافت دانلود كنيد .

لينك سايت (http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyId=2E6E5A9C-EBF6-4F7F-8467-F4DE6BD6B831&displaylang=en) نسخه 2007

لينك سايت (http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/ee388573.aspx) نسخه 2010 (براي دانلود بايد در سايت عضو شويد)

موفق باشيد[cheshmak]

بانوثریا
15th March 2011, 03:52 PM
سلام نرم افزار
Electronic Workbench
میخوام مرسی

amin_745
15th March 2011, 04:16 PM
سلام نرم افزار
Electronic Workbench
میخوام مرسی

http://www.p30download.com/archives/utility/engineering/download_ni_circuit_design_suite_101327/

انریکه
15th March 2011, 09:55 PM
اگه میشه نرم افزار ccleaner رو بزارید ممنون میشم

Karim1504
15th March 2011, 10:05 PM
http://www.farsdownload.com/cat_56/cat_65/_ccleaner_v223993/

بانوثریا
16th March 2011, 09:53 PM
http://www.p30download.com/archives/utility/engineering/download_ni_circuit_design_suite_101327/ (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3a%2f%2fwww.p30download.co m%2farchives%2futility%2fengineering%2fdownload_ni _circuit_design_suite_101327%2f)

مرسی ولی نرم افزار رو تو 2 قسمت گذاشته که قسمت 2 برام دانلود نمیشه

Bad Sector
17th March 2011, 01:23 AM
سلام نرم افزار
Electronic Workbench
میخوام مرسی

http://www.p30download.com/archives/utility/engineering/download_ni_circuit_design_suite_101327/ (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.p30download.co m%2Farchives%2Futility%2Fengineering%2Fdownload_ni _circuit_design_suite_101327%2F)

http://a3030.persiangig.com/software/ELECTRONICS_WORKBENCH_512%20%28Pass=%20barq%29.exe/download

پسورد فايل: barq

Bad Sector
17th March 2011, 01:34 AM

http://www.farsdownload.com/cat_56/cat_65/_ccleaner_v223993/ (http://www.njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.farsdownload.c om%2Fcat_56%2Fcat_65%2F_ccleaner_v223993%2F)

شما دوسته من مي تونين از ضميمه دانلود كنيد [nishkhand]

amin_745
17th March 2011, 02:20 AM

من هر دو قسمت رو چک کرده بودم بعد لینک گذاشتم . دوباره هم چک کردم مشکلی نداشت لینک ریپید شر هم داره اگر از سرور سایت مشکل دارید از ریپید دان کنید.

arad2000_gh
11th May 2011, 02:44 PM
سلام
من نرم افزار یا فیلمی لازم دارم که روش کامل کردن مکعب روبیک رو بهم یاد بده(از مبتدی تا پیشرفته)

Bad Sector
11th May 2011, 07:45 PM
سلام
من نرم افزار یا فیلمی لازم دارم که روش کامل کردن مکعب روبیک رو بهم یاد بده(از مبتدی تا پیشرفته)

دوست من شما یه سرچ میزدی بعد درخواست میدادی [tafakor][tafakor]

آموزش حل مکعب روبیک به صورت تصویری (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=73859&highlight=%D9%85%DA%A9%D8%B9%D8%A8+%D8%B1%D9%88%D8 %A8%DB%8C%DA%A9)
روش درست کردم مکعب روبیک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=87552&highlight=%D9%85%DA%A9%D8%B9%D8%A8+%D8%B1%D9%88%D8 %A8%DB%8C%DA%A9)
چگونه مکعب روبیک را حل کنیم ! (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=53067&highlight=%D9%85%DA%A9%D8%B9%D8%A8+%D8%B1%D9%88%D8 %A8%DB%8C%DA%A9)
مکعب روبیک (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=32744&highlight=%D9%85%DA%A9%D8%B9%D8%A8+%D8%B1%D9%88%D8 %A8%DB%8C%DA%A9)

در ایجاد تاپیک دقت کنید .

صاصائیل
19th August 2011, 07:40 AM
سلام دوستان گرامی

از این پس درخواست های خود رو برای دریافت نرم افزارهای مورد نظرتون در این تاپیک قید کنید تا در اسرع وقت به درخواست شما دوست عزیز رسیدگی ، و نرم افزار مورد نظر شما رو تهیه کنیم .

موفق باشید .

با تشکر تیم مدیریتی بخش کامپیوتر

من درحال طراحی یه کتابچه از عناصر شیمیایی هستم [khejalat]،طراحی کتاب رو کامل کردم اما احتیاج به یه بانک اطلاعاتی از نوع اکسس یا اسکیوال (اولویت با اکسس)دارم تا اطلاعات عناصررو به بانک منتقل کنم.لطفابه یه لینک راهنماییم کنید[labkhand]ممنون[labkhand]

مرضیه پرهیزکار
1st March 2012, 01:24 PM
سلام روز مهندس تبریک می گم .من به اموزش نر م افزار ‌microsoft project خیلی نیاز دارم لطفا کمکم کنید سپاسگزارم

[golrooz]

...آلوین...
15th July 2013, 04:05 AM
سلام.

اگه امکان داره نرم افزاری برای مدیریت کتابخانه مدرسه قرار دهید.

باتشکر.

vahid 07
15th August 2013, 11:30 AM
سلام ابجی ،ضمن ارزوی موفقیت وتندرستی،اگه امکانش هست نرم افزار وب کم و بلوتوث برای لب تاپ توشیبا مدل satellite L505-144 رو نیاز دارم.اگه کمکم کنی ممنون میشم.[labkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد