PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحولی ازجانب خدا برای انهایی که دوسشان دارد!

NeshaNi
12th August 2010, 02:51 PM
گاهی ما آدم ها توی گذران روزمرهء زندگیمون ناگهان با چیزی برمی خوریم که کاملا" متحول می شویم! آن چیز می تونه هر چیزی و هر کسی باشد!(خواب,ادم های عجیب,یه کلمه تاثیرگذار...) حتی چیز معمولی که بارها با آن مواجه بودیم و خیلی راحت از کنارش گذشتیم! اما چرا یکدفعه آن چیز باعت تغییر و دگرگونی ما می شود؟! باعث تلنگری می شود که زندگی ما راتغییر می دهد
همه عجیب بودن آن بر می گردد به موقیعت که دراون قرار داریم که باعث تغییر روند زندگیمون میشه گاهی باعث میشه امیدوار بشیم گاهی یک تذکری باشه برای ادامه زندگی؟
تاحالا همچین اتفاقی براتون افتاده؟

NeshaNi
12th August 2010, 03:15 PM
یکبارتوی خواب خواب بهشت دیدم که خواب دیدم داخل بهشتم کنار یه رود زلال که کنارش پراز سنگ هاش رنگی که من تلاش می کردم ازاون رود اب بخورم اما هرچه تلاشم بیشتر می کردم کمتربه نتیجه می رسیدم وقتی بیدار شدم بعد ازاون ازخیلیا معنی این خواب پرسیدم
که متوجه شدم این تلنگری بود ازجانب خداوند که به من بفهمونه که دارم اشتباه میکنم ازاون به بعد ارتباط من باخدا بیشتر شد[khoobboodan]

moji5
12th August 2010, 08:35 PM
با سلام به همه
نکته ای که همکارمون اشاره کردن یکی از فلسفه های حکمت و رحمت خداونده که با مثالی اون رو براتون شفاف میکنم
این حالت برای همه ما ها پیش میاد و اتفاق میافته
و بسته به شخصیت و باطنی که داریم این نشونه برامون اثر بخشی داره
مسیر زندگی ما انسانها یه خط راسته
که با توجه به تصمیماتی که میگیریم مسیر زندگی از خط راست خارج میشه
و این ما هستیم که با تصمیماتمون تایین میکنیم که تغییر مسیر به سمت بالا و روشنایی باشه و یا به سمت تاریکی
وقتی مسیر به سمت تاریکی میره خداوند رحمان تو قسمت هایی نشونه ای مثله یه رعد و برق میفرسته
وقتی نشونه میاد حس میکنیم و برای لحظاتی دورو برمون از نور رعد و برق روشن میشه و میتونیم جایی که هستیم و دورو برمون رو واضح ببینیم
ببینیم که تو مسیری که رفتیم اخرش بیابونه تاریکه و چقد از مسیر اصلی دور شدیم
در همون لحظه کمی به خودمون میایم و بهتره که بترسیم و به سمت مسیر اصلی حرکت کنیم و در نهایت به سمت بالا بریم
اما هستند کسانی که بعد از دیدن دوروبرشون باز هم به مسیر ادامه میدن
و دلایل خودشون رو برای بر نگشتن دارن
البته خداوند باز هم در نقاطی براشون رعد و برق رو میفرسته اما جایی میرسه که دیگه فرستاده نمیشه
همونطور که همه میدونیم شنیدیم و گاهن تجربه کردیم از تو حرکت و از خدا برکت
پس این حالت همون رعد و برقه
که میخواد بگه خدا هواسش بهت هست
کمی دقت کن
اما بدی کار موقعی خودشو نشون میده که دیگه رعد و برق ارسال نمیشه و تاریکی مطلق دوروبرمون رو گرفته
مسیر بالا هم سختی های خودش رو داره
سختی هایی که برای رسیدن به مرحله بالاتر لازمه
حتی تو بازی های کامپیوتری هم برای رفتن مرحله بعد باید کاری انجام بدی
اینکه دیگه دنیای واقعیه
بیایم تو این ماه مبارک و نورانی
کمی دلهامون و روح مون رو ببینیم و بهشون میدون بدیم تا بالا بیان
فکر کنم 11 ماه برای پرورش بدن و دوری از خدا کافی باشه
این یه ماه رو بیایم متفاوت باشیم و بیشتر به خودمون برسیم
یا حق
از رعد و برق هاتون خوب استفاده کنید
نخبه ها

تاری
16th August 2010, 05:32 PM
یارب

فقط یک جمله
فقط یک جمله بود که وی را تکان داد !

" من به این زودی نمی میرم ، من برای خودم خیلی زحمت کشیدم باید زنده بمانم "

و این شد که تحولی عظیم را در مسیرش موجب شد .

یاعلی

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد