PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ديگر پيژامه نپوش

touraj atef
15th July 2010, 10:54 AM
دوست دار م به تو بگو یم
می دانی که ترا می گو یم تو ئی که می خو اهی ز آرزوها بچشی اما ز و د

آن را رها می کنی تو ئی که ز عشق می گر یزی روز گاری من نیز این گونه می اندیشیدم که عشق سر انجامی جز غم ندارد اما این غم را شیر ین می دانستم پر ز اسرار می دانستم و یک عمر غم این چنینی را به لحظه ای شادی نا آگاهانه تر جیح می دادم اما این بهار مرا باز هو ائی کر ده است قدری شیطنت می کنم به سفر رفته بو د م به سر ز مین سبزی که در کنار دریای آبی سکنی گز یده است به شالیزار ها نگاه می کر دم آنجا که عشق حکومت می کند آنجا که بانوی شالیکار به عشق روزی خانو اده با قامت خمیده سروری می کند نه در دیار ز ند گی که در دیار رویاندن افسوس که ...به دریا می نگریستم به امو اج چشم دوختم و هر دفعه که مو جها می آمدند من نیز به سمتشان پر واز می کر دم عجب دیوانگی این مو جهای عاشق داشتند گو ئی می خو استند به من و تو بگو یند بهتر ین عاقلی همان دیوانه شدن است بهتر ین روز گار آدم توی همین دیوانگیها می گذر د همین دیوانگیها که پرواز خیال ما را می برد همین خیالهائی که باعث می شو د برویم آنجا که دو ست دار یم آنجا که هیچ کاری ممنوع نیست همان جائی که سر ز مین عاشقی است بیا یک جورهائی بهاری باشیم توی هر محدو ده و قالمرو ئی که هستیم بیائیم عاشق باشیم از آن عاشقهائی که بی بهو نه عاشقند بیائیم به دنبال عشق بر ویم بیدار و هو شیار و با دلی پر از شجاعت بیاییم دیوانه شو یم دیوانه در سر ز مین عاقلان تر سو یک جو رائی سر بز نیم به قلمر و بی پر و ائی مگر چه می شو د ؟ اگر پای به این سر ز مین بگذار یم دیگر خو اب معنی ندارد دیگر نباید شبها پیژامه بپو شیم تا بر ایمان قصه تعر یف کنند ما خو د مان قصه خو د مان را می ساز ی قصه جاو دانگی خو د مان را با هر بهانه ای نمی خو ابیم برای خو ابیدن وقت زیاده الان وقت بیدار یه توی این بهار توی آن سر زمین خیلی به این دیوانگی ها فکر کر دم به این دیوانگیهای صد در صد عاقلانه بهر آدمهائ که می خو اهند زنده باشند و ز ندگی کنند و عاشق بمانند برای آدمهائی که دیگر پیژآمه نمی پو شند خو دشان بر ای خو دشان تصمیم گر فته اند شجاع هستند اسیر حر ف بی معنی و صد من یک غاز و نصیحتهای بی معنی نمی خو اهند بشوند می خو اهند فر یاد بزنند می خو انند در یائی باشند آری بر ای تعو که نمی خو اهی بخو ابی می گو یم
بیا دیوانه شو
بیا عاشق شو
بیا فر یاد بزن شجاعانه از روی صداقت
باور کن جواب می ده
دیگه پیژامه نپوش

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد