PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اين حكايت همچنان باقي است

touraj atef
6th June 2010, 03:29 PM
همه ما از عادی زیستن و ز ند گی ر و ز مر ه خسته شده ایم همه دو ست دار یم د نیا به گو نه دیگر باشد دو ست دار م هر چیزی که امر و ز می بینیم فر ق کند و خسته ایم و خسته و خسته می خو اهیم بگر یز یم از خو د و از ایت تکر ار تکرار ها اما بر ای این کار چه باید کر د ؟ شاید بهتر ین کار این باشد که خو د مان که شامل نگاهمان و اعمالمان می شو د را تغییر دهیم بیاییم به گو نه دیگر در آینه و جو د مان نگاه کنیم بیاییم چو ن آن ناماد ری ز یبای خفته و قتی به آینه می نگر یم و می پر سیم ز یباترین مو جو د دنیا کیست جو اب “تو” را بشنو یم منظو ر من از ز یبائی ز یبای ر و ح و اند یشه است می دانم سخت است هم ر نگ جماعت نشد ن می دانم بر ای فر ق داشتن بهای سنگینی پر د اخت باید کر د اما آن جو اب تو ز یباتر ینی می تو اند به تمام این در د ها بیارز د من چن باو ر را هر ر و ز در آینه دلم تکرار می کنم به گو نه ای که بر رو حم سایه افکند این جمله ها را به تو ای مهر بان و ناز نین همراه تقدیم می کنم 1/و قتی که می گو ئی دو ست دار م باو رش کنی باو ر کنی که دو ست دار ی بهد چشمهایش نگاه کن و غر ق در آن ز یباتر ین چشمی ی که فقط بر ای تو در دنیا و جو د دار د بگو دو ست دار م و این گو نه باقی بمان 2/عشق بو ر ز با تمام و جو د و با تمام حسی که در در و نت مو ج می ز ند ممکن است در کشاکش ز ند گی ر نج ببینی ولی این را بد ان عشقن تنها راه یک ز ند گی است به قو ل حافظ چو عاشق می شد م گفتم که بر د م گو هر مقصو د ندانستم که این در ریاچه مو ج بی کران دارد از امو اج خر و شان نتر س با تمام و جو د عشق بو ر ز 3/به یاد داشته باش که بسیاری از مو اقع سکو ت بهتر ین پاسخ است سعی نکن حتما کسی را که بی دل است د ل باخته کنی بگذار در خر ابه های خو د چو ن جغدی سر گر دان باشد جای تو در او ج آسمانها است “آنجا که عشق خانه دار د در نو ر مطلق 4/آهسته سخن گو ی و تند بیاند یش خشمگین سخن گفتن و تو هین کر د ن چو ن شمشیری دو لبه است نخست تو را می آزار د واز آن دست بکش و ز و د بیاند یش اگر به عشق اعتقاد دار ی اگر آن را در ست می دانی تفکر را متو قف کن و در در یای عشق غو طه و ر شو 5/دعا و پیو ند عاشقانه با خالق عشق را از یاد نبر همو اره مو ثر است همو ار ه فر صت یک گفتگو ی عاشقانه را از یاد نبرو این گفتگو با خالق عشق فر صتی است که بسیار آسان در اختیار ما نهاده شده است 6/ به یاد داشته باش که شخصیت تو سر نو شتت را می ساز د اگر بتر سی سر نو شتی و ز ند گی با تر س و اگر عشق بو ر زی همو اره عاشقانه خو اهی ز یست و…این حکایت همچنان باقی است

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد