PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چت بعد از اعلام نتایج

hoora
21st May 2010, 08:06 PM
برای همه ی دوستان دانشجو که منتظر اعلام نتایج هستند آرزوی موفقیت می کنم. می خوام این رو حتما بدونید که ان شاءالله همه تون به میزانی که زحمت کشیدید نتیجه خواهید گرفت. اینم در نظر داشته باشید بعضی وقت ها بعضی نتیجه ها که دلخواهتون نیست آخرش معلوم میشه که چقدر به صلاحتون بوده. نمونه اش توی زندگی خودم خیلی اتفاق افتاده که حسابی برای یک نتیجه ی به ظاهر پایین از نظر خودم ناراحت شدم اما یه چند وقت که گذشته دیدم چقدر برام خوب شده و خدا رو شکر کردم. حرف آخر هم اینکه اینجور موقع ها که آدم منتظر یک نتیجه است توکل به خدا آدمو حسابی آروم می کنه.

همه ی اینها رو گفتم تا از دوستان دانشجو بخوام بعد از اعلام نتایج بیان توی چت رومی که توی نوار ابزار پایین سایت دیده می شه و از اونجا با همدیگه صحبت کنن. فرصت خوبیه که به همدیگه آرامش بدین و برای همدیگه آرزوی موفقیت کنید و بدونید که کسانی که موفق می شن همه شون مثل شماها هستند و از اونها یاد بگیرید که از تلاش کردن خسته نشید.

شاید منم یه سری به چت رومتون زدم و مزاحمتون شدم.

دیگه زیاد حرف زدم. فعلا و با آرزوی موفقیت دوباره.{thumbs down}

http://eyvazian.ir/announcements/post-330.php

LaDy Ds DeMoNa
21st May 2010, 08:13 PM
من هم برای همه دوستانی که منتظر اعلام نتیجه هستند آرزوی موفقیت می کنم . . . .

hoora
21st May 2010, 09:02 PM
آخه چرا سایت لود نمیشه
بیچاره اوناییکه با dial up هستن چه می کنن{i dont want to see}

s@ba
21st May 2010, 09:04 PM
واقعا برای سایت سنجش متاسفم

اگه نمیتونن خدمات رسانی کنن بهتره که اعلام نتایج رو اینترنتی نکنن

تا حالا همه منتظره اعلام نتایح بودن تا ببینین چه کردن اما با این ترافیک اصلا سایت پاسخگو نیست
واقعا فکر نمیکنم کسی تا حالا تونسته باشه نتیجشو بگیره!

جای تاسفه8->

moji5
21st May 2010, 11:22 PM
واقعا" خیلی سخته که یه برنامه ریزی واسه اعلام نتایج بکنن
مثلا" اونایی که الف هستن فلان ساعت یا ...
اینجوری همه سر کار نمیرن یا الکی زور نمیزنن
همیشه باید بدترین شرایط رو تو برنامه های مهم داشته باشیم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد