PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث آیا تا به حال دچار مشکل سه چراغ شدن ایکس باکس 360 شده اید؟

Geek
11th May 2010, 10:42 PM
آیا تا به حال دچار مشکل سه چراغ شدن ایکس باکس 360 شده اید؟

آبجی
11th May 2010, 10:46 PM
آیا تا به حال دچار مشکل سه چراغ شدن ایکس باکس 360 شده اید؟
:-?

Geek
11th May 2010, 10:53 PM
:-?
البته اگر 360x- box دارید.

پرینس پرشیا
11th May 2010, 11:10 PM
سلام به همه
این مشکل مربوط به گذشته هست
که مادر بورد فالکون روش بود
اما دیگه با عوض کردن مادربورد و گذاشتن مادر بورد جدید که اسمش جاسپر هست این مشکل حل شده
و جدیدا اون رو هم گارانتی میکنن
پس مطمئن باشید که دیگه خراب نمیشه
پس برین حالشو ببرین{thumbs down}
من خودمم الان میرم بازی کنم{big green}

Geek
11th May 2010, 11:16 PM
سلام به همه
این مشکل مربوط به گذشته هست
که مادر بورد فالکون روش بود
اما دیگه با عوض کردن مادربورد و گذاشتن مادر بورد جدید که اسمش جاسپر هست این مشکل حل شده
و جدیدا اون رو هم گارانتی میکنن
پس مطمئن باشید که دیگه خراب نمیشه
پس برین حالشو ببرین{thumbs down}
من خودمم الان میرم بازی کنم{big green}
درسته اما منظور ما از این پست میزان توانایی این کنسول در اوایل کار خود بوده بوده و اگر نه می گفتیم شما چه راه حلی رو پیشنهاد می کنید.البته من premium رو پیشنهاد می کنم تا از سیستم hdmi لذت ببرید.پس arcade نخرید.

پرینس پرشیا
12th May 2010, 03:37 AM
در اوایل که افتضاح بودن
چون خیلی خرابی داشتن
که همه رو پشیمون کرده بود
اخه ماکروسافت اون رو بدون تست به بازار ارائه کرده بود
ولی الان دیگه مشکلی ندارند
منم elite رو پیشنهاد میکنم
با مادربورد جاسپر

پرینس پرشیا
12th May 2010, 03:38 AM
اینو یادم رفت بگم
premium دیگه تولیدش متوقف شده
پس بهتره همون elite رو بخرین

Geek
20th May 2010, 06:04 PM
اینو یادم رفت بگم
premium دیگه تولیدش متوقف شده
پس بهتره همون elite رو بخرین
صبر كنيد و elite رو با natal بخريد.

Ezio Auditore
31st July 2010, 10:16 PM
3 چراغه شدن X360 در درجه ی اول به نوع رفتار گیمر با دستگاه بستگی داره ...

متاسفانه سیستم تهویه ی X360 به خوبی PS3 نیست و استفاده ی طولانی مدت ازش باعث سه چراغه شدن یا به اصطلاح دیدن Red Ring of Death -RROD میشه! (البته برای کنسول های تولید اوایل 2008 و قبل از اون)

از اواخر 2008 مایکروسافت از بُردهای Jasper برای X360 استفاده کرد و میزان سه چراغه شدن رو تقریبا به صفر رسوند،اما باز هم من کسی رو سراغ دارم که کنسول با برد جسپرش هم دچار این مشکل شده!

کنسول خود من بُردش فالکونه نه جسپر،اما ازش به خوبی نگه داری میکنم،یعنی کلا روزی 2-3 ساعت ازش استفاده میکنم.این طوری برای کنسول مشکلی پیش نمیاد!

به دارندگان X360 که بُرد کنسولشون فالکونه پیشنهاد میکنم که بعد از بازی کردن ، حدودا دو سه دقیقه بزارن فن های کنسول کار کنه و بعد با خیال راحت دستگاه رو خاموش کنن ، من که تا الان از این کار نتیجه گرفتم!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد